MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W211 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=202)
-   -   peciuko problemos w211 (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=19944)

pauliusl 2017-05-13 17:28

Citata:

Pradžioje rašė Andriukass (Post 472790)
Ar pasikeitei vožtuvą? Ar padėjo?

Pasikeičiau. Ar padėjo dar negaliu pasakyt. Bent jau kol kas nepasireiškė. Reikia karštesnes dienos ir ilgesnės kelionės.

P. S. Senąjį buvau atidaręs tai varikliukas drėgmės gavęs, pokorodaves

Chameleon 2017-05-14 01:30

Man buvo tas pats , pajungus kompa ir istrynus klaidas , problema issisprende


Sent from my iPhone using Tapatalk

paulius123 2017-05-14 09:39

Koks/kur tas vožtuvas, gal galima tiksliau? Kompas meta klaidą jegu jį keist reikia? Jungiau starą, viskas gerai, jokių klaidų , sklendžių adaptacija nepadėjo. Šutina gale kaip reikiant.

Darius 2017-05-14 10:09

Jis randasi po kapotu, po valytuvais. Kad jį pakeisti, reiks nuimti visą valytuvų mechanizmą ir rasi.

Andriukass 2017-05-14 11:50

Citata:

Pradžioje rašė paulius123 (Post 472808)
Koks/kur tas vožtuvas, gal galima tiksliau? Kompas meta klaidą jegu jį keist reikia? Jungiau starą, viskas gerai, jokių klaidų , sklendžių adaptacija nepadėjo. Šutina gale kaip reikiant.

Pas mane irgi jokių klaidų, bet įjungus AC(nesu tikras, bet man atrodo ir "paprastą" vėjuką pučiant), gale pirtelė užsikuria.

mercedinis 2017-05-14 14:48

pas tave gal 4 zonu, ir tiesiog nenustatai gale norimos temperaturos?

turejau cia viena kolega jis irgi burzge kad pas ji gale pirtele, o pasirodo nezinojo kad 4 zonu ir gale atskirai nustatit reikia :)

Citata:

Pradžioje rašė Andriukass (Post 472814)
Pas mane irgi jokių klaidų, bet įjungus AC(nesu tikras, bet man atrodo ir "paprastą" vėjuką pučiant), gale pirtelė užsikuria.


paulius123 2017-05-14 19:50

Pats tų vožtuvų nekeisiu. Tiesiog jei reiks ieškot ieškosiu pats, reikia įsivaizuot kaip daiktas atrodo, detalės kodus žinot ir pan.
bet jei vožtuvai neatlieka savo funkcijos kompas mato ar ne?
P.S. Mano 4 zonų, temperatūrą nustatyt moku :) priekyje šala normaliai, gale kaitina, ne iš karto, čiut pasivažinėjus. Slėgį tikrino star'u, stovint rodė 6 slėgo vienetus (nepamenu katruos:). Sakė labai jau norma čia, važiuojant dar čiut daugiau turėtų būti.

Andriukass 2017-05-14 19:54

Citata:

Pradžioje rašė mercedinis (Post 472818)
pas tave gal 4 zonu, ir tiesiog nenustatai gale norimos temperaturos?

turejau cia viena kolega jis irgi burzge kad pas ji gale pirtele, o pasirodo nezinojo kad 4 zonu ir gale atskirai nustatit reikia :)

Ne ne, gale ant low padaryta ir vistiek pirtis.

Citata:

Pradžioje rašė paulius123 (Post 472832)
Pats tų vožtuvų nekeisiu. Tiesiog jei reiks ieškot ieškosiu pats, reikia įsivaizuot kaip daiktas atrodo, detalės kodus žinot ir pan.
bet jei vožtuvai neatlieka savo funkcijos kompas mato ar ne?
P.S. Mano 4 zonų, temperatūrą nustatyt moku :) priekyje šala normaliai, gale kaitina, ne iš karto, čiut pasivažinėjus. Slėgį tikrino star'u, stovint rodė 6 slėgo vienetus (nepamenu katruos:). Sakė labai jau norma čia, važiuojant dar čiut daugiau turėtų būti.

Nu mano atvėju, tai nemato, tavo taip išeitų, kad irgi.

rocky 2017-05-14 23:25

Citata:

Pradžioje rašė paulius123 (Post 472832)
Pats tų vožtuvų nekeisiu. Tiesiog jei reiks ieškot ieškosiu pats, reikia įsivaizuot kaip daiktas atrodo, detalės kodus žinot ir pan.
bet jei vožtuvai neatlieka savo funkcijos kompas mato ar ne?
P.S. Mano 4 zonų, temperatūrą nustatyt moku :) priekyje šala normaliai, gale kaitina, ne iš karto, čiut pasivažinėjus. Slėgį tikrino star'u, stovint rodė 6 slėgo vienetus (nepamenu katruos:). Sakė labai jau norma čia, važiuojant dar čiut daugiau turėtų būti.

Voztuvai silberi berods 37e

paulius123 2017-05-15 07:33

ČIa komplektas tiek ar vienas? Kiek jų ten tų vožtuvų? :)
Tai juos keist ir tiek? Aprašytų simptomų užtenka?


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 09:01.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.