MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Pasidaryk Pats (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=113)
-   -   W124 papildomu gabaritu montavimas (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=2574)

yamato 2009-10-08 10:11

Citata:

Pradžioje rašė TATSU (Post 42429)
oho kaip jus cia sudetingai.... greziojat posukius ir t.t. paprasciausei paimi dvieju siulu lempute, atvedi pliusini laida nuo gabarito ir vsio baigtas reikalas. dar gerai paeiskojas rasciau turbut ir 3 laidu ta plasmase i kuri dedasi lempute ir sukasi i posuki

uzsiimsiu siuo reikalu tikriausiai per ateinanti savaitgali, o jei ne per si, tai dar per kita :D

ar matet kas pardavime 2-ju siuliuku posukiu (oranzines) lemputes? :)

TATSU 2009-10-08 10:17

tikrai yra tokiu lempuciu, esu pirkes ir keites kelis kartus

Edgaras 2009-10-08 10:24

Citata:

Pradžioje rašė TATSU (Post 42429)
oho kaip jus cia sudetingai.... greziojat posukius ir t.t. paprasciausei paimi dvieju siulu lempute, atvedi pliusini laida nuo gabarito ir vsio baigtas reikalas. dar gerai paeiskojas rasciau turbut ir 3 laidu ta plasmase i kuri dedasi lempute ir sukasi i posuki

tik skirtumas tame kad oranzine dvieju siulu posukio lempute ir svies geltonai kaip posukis.

as to nenorejau. norejau kad butu gabarito spalva.

beto anksciau ar veliau pridesiu i visas faras xenonu. o i gabaritus diodu. taip pat ir i ta posuki desiu balta dioda.

taip kad su viena lempute dvieju siulu mano atveju niekaip neissisuksi :)

yamato 2009-10-08 11:08

o as noriu isimti is faros gabarita ir pajungti tipo amerikoniskus gabaritus (orandzinius ir posukiuose) :geda:

Jexx 2009-10-08 14:15

o as noreciau isvis amerikietisku posukiu (kaip yamato fotkej) :seile:

E.Stankevicius 2009-10-11 21:20

Citata:

Pradžioje rašė Edgaras (Post 42437)
tik skirtumas tame kad oranzine dvieju siulu posukio lempute ir svies geltonai kaip posukis.

as to nenorejau. norejau kad butu gabarito spalva.

beto anksciau ar veliau pridesiu i visas faras xenonu. o i gabaritus diodu. taip pat ir i ta posuki desiu balta dioda.

taip kad su viena lempute dvieju siulu mano atveju niekaip neissisuksi :)

Kam tu tuos xenonus pardavei isvis? :D man tai tragiskai tos geltonos sviesos atrodo,o ir nauda is ju menka lyginant su xenonais,vaziuoji kai kurmis nelaimingas :D Aisku jei diena tik maliesi tai ne taip aktualu... As noriu dabar narvas susidet i ilgas,jos baltai sviecia kaip xenonai,laikinai bus ok,veliau Xenonus 8000k i ilgas sudesiu...

SMIRIUSz 2009-10-11 21:22

Eimantai, žiūriu rimtai pasiryžai užsiimti savo mersiuku, sveikintina! :zenklas::)

jonukas2 2009-10-11 21:24

Citata:

Pradžioje rašė E.Stankevicius (Post 43038)
Kam tu tuos xenonus pardavei isvis? :D man tai tragiskai tos geltonos sviesos atrodo,o ir nauda is ju menka lyginant su xenonais,vaziuoji kai kurmis nelaimingas :D Aisku jei diena tik maliesi tai ne taip aktualu... As noriu dabar narvas susidet i ilgas,jos baltai sviecia kaip xenonai,laikinai bus ok,veliau Xenonus 8000k i ilgas sudesiu...

ir akinsi visus po to :confused:

E.Stankevicius 2009-10-12 03:56

Citata:

Pradžioje rašė SMIRIUSz (Post 43040)
Eimantai, žiūriu rimtai pasiryžai užsiimti savo mersiuku, sveikintina! :zenklas::)

Taip,yra rimtu planu ir nemazai,tik jeigu atsiras kokia pana tai bus fyzdiec visiems planam :xx:


Citata:

Pradžioje rašė jonukas2 (Post 43041)
ir akinsi visus po to :confused:

Zinoma,taip ir bus,ir dabar jau spiginu su 4300k kaip turi but :daro: :D Bet tu nesijaudink,taves tikrai neakinsiu Klaipedoj :D :vairuot:

nova 2009-10-12 11:49

tu ne ta automobili nusipirkai


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 12:15.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.