MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Diskusijos Apie Konkrečius Mercedes-Benz Modelius (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=153)
-   -   Pasirinkimo laisve w211 (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=13732)

Hunter 2014-03-20 20:07

4matic ir airmatic cia turbut ne trukumas

alteroja 2014-03-20 21:17

Citata:

Pradžioje rašė kesha (Post 321115)
Na,apie aukstyn kojom rodancius navigacijos zemelapius nelabai ,muset,ka pesiu .Gal kas pasakys kaip suzinoti TIKSLIAI koks variklis stovi automobily?
Nekeistas klausimas turetu but zinant ,kad variklis pakeistas.Smalsu viska issisiukstinet,nors gal kvailai atrodo.

neisivaizduoju del atvirkstinio kompaso ir navigacijos, gal masina isivaizduoja apsivertus ir atbula vaziuojanti :D
o del variklio, tai tikrai nestoves 2,1 jei priklauso 3.2 :D ant bloko vargu ar iziuresi skaicius, o siaip tai siulyciau nesigilint. gali but vietoj om648 bus idetas om613, bet cia nieko nekeicia, jei tik idetas blokas ir galva, o visa kita nuo kito variklio. taip, kad nekapstyk taio giliai :)

kesha 2014-03-20 21:45

Ai,pabandysiu pazaist su kitais zemelapiais,gal atsistos normaliai vaizdas.
Idomu kodel ant skydelio ,kai darau ta vadinama tepalo inspekcija,ismetami skaiciukai om613,kai pats variklis mano galva om648.
Naujas zaislas tai ir domiuosi:taip:

alteroja 2014-03-21 05:57

Citata:

Pradžioje rašė kesha (Post 321155)
Ai,pabandysiu pazaist su kitais zemelapiais,gal atsistos normaliai vaizdas.
Idomu kodel ant skydelio ,kai darau ta vadinama tepalo inspekcija,ismetami skaiciukai om613,kai pats variklis mano galva om648.
Naujas zaislas tai ir domiuosi:taip:

nu jo, idomiai cia pas tave. gal ir variklio kompas pakeistas?

kesha 2014-03-21 20:35

Aiskinsimes.
Dabar su tais kreivais zemelapiais dasikasiau iki tiek ,kad atsinaujinau softa is mercedes puslapio,tai zemelapis kuri laika sukinejosi tai i vien a tai i kita puse kol atsistojo normaliai.Tik vel beda,rodo kad as esu Vilniuj,niekaip nepagauna Alytaus.
Kazi kokia kalibracija nesidaro su paciu command'u?

vytas85 2014-03-21 21:58

Citata:

Pradžioje rašė kesha (Post 321329)
Aiskinsimes.
Dabar su tais kreivais zemelapiais dasikasiau iki tiek ,kad atsinaujinau softa is mercedes puslapio,tai zemelapis kuri laika sukinejosi tai i vien a tai i kita puse kol atsistojo normaliai.Tik vel beda,rodo kad as esu Vilniuj,niekaip nepagauna Alytaus.
Kazi kokia kalibracija nesidaro su paciu command'u?

tai gal tau laikas gps antena pasikeisti?

kesha 2014-03-23 18:08

aga,kazkaip nekreipiau visai demesio ,kad ekrane rysio padalos tuscios,galvojau del grozio ten jos.:wacko:
O kur s211 gali sleptis gps antena?Jeigu kas keitet ,ar ji keiciasi su visu laidu,ar galima pasikeist tik ''galva''?

kesha 2014-03-27 13:57

Prie to pacio,nenustistatau laikrodyje minuciu.Valandas valdau kaip noriu ,o minutes galiu keisti tik pusvalandzio intervalu.Girdejau ,kad viskas susitvarkys kai pasigausiu navigacios palydovus,ko pakolkas neiveikiu...Tiesa?


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 16:11.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.