MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Off Topic (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Laikinai paklydusieji ... :) (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=8631)

egise 2012-10-07 08:30

Citata:

Pradžioje rašė mariukaz (Post 233105)
tuoj bus metai kai persedau is s210 3.0 td i Peugeot 406 2.0 hdi. Galiu pasakyt kad masina minkstesne nei mano buves avantgarde, sanaudos dvigubai mazesnes ir aplamai zymiai maziau problemu... per ta laika keiciau tik tepalus ir posukio rankenele

O papasakok kiek kainovo posukio rankenele, pats keitei? Pas mane irgi parejo, prasoka posukis. As irgi turiu 406 2.0 HDI universala, 02m. Kelintu pas tave? Tikrai gera masina, kuro ima 6,4 siai dienai, trinuos mieste, trumpais marsrutais. As irgi persedau is W210 tai merso jau pasiilgau :D Patarciau visiem. Su mersu lyginant tai gal ir biski skarbonke, bet kai palygini, kad ir su mazda 6 06m, kur nuo plastmasiu vemt norisi tai pezas lieka aukstumoj.

mariukaz 2012-10-07 09:38

Citata:

Pradžioje rašė egise (Post 233111)
O papasakok kiek kainovo posukio rankenele, pats keitei? Pas mane irgi parejo, prasoka posukis. As irgi turiu 406 2.0 HDI universala, 02m. Kelintu pas tave? Tikrai gera masina, kuro ima 6,4 siai dienai, trinuos mieste, trumpais marsrutais. As irgi persedau is W210 tai merso jau pasiilgau :D Patarciau visiem. Su mersu lyginant tai gal ir biski skarbonke, bet kai palygini, kad ir su mazda 6 06m, kur nuo plastmasiu vemt norisi tai pezas lieka aukstumoj.

pas mane 99 metu bet jau faceliftas, naudota rankenele kainavo 30 litu, keiciau pats, uzeme 15 min :)

Citata:

turejau 406 , nu man jis skarbonke...medziagu kokybe nelabai kokia
nepasakyciau kad skarbonke, gan tyli ir minksta masina. Ieskodamas pamainos mersui perziurejau n visokiu panasios klases automobiliu (mazda 626, octavia ir t.t), pezas vaziavimo komfortu tikrai juos lenkia.

Citata:

prisimink ką parašei apie mažesnes problemas kai reiks tavo piežui ištraukt forsunkę iš variklio
supranti, turejau du 210 mersus, pirkau geros bukles, viena tiesiai is vokiecio, kita lietuvoje, bet pries tai nuveziau i Rimo servisa, kur ji visa ispurte ir pasake kad neblogas. Taciau abiem parejo prietaisu skydelis, pastoviai budavo nesamones su APD (722.5 ir 722.6). S210 apskritai kazkoks bedu maisas, tai oras patekdavo i kuro sistema, tai generatorius pareidavo, tai varle, tai pakaitinimo zvakes. Abiem nuolat perdegdavo lemputes, luzdavo sparnuotes. Vienintelis dalykas kuris visiskai nekele rupesciu - vaziuokle.
Tuo tarpu pezukas nuo naujuju metu pravaziavo apie 20 000 km ir jokiu bedu apart tos rankenels as neturejau. Keiciau tik tepalus, filtrus, kalades ir priekinius stabdziu diskus, kuriu nauju kaina 45 lt/vnt. Viskas.

P.S. dar pamirsau pasakyti, kad abu mersai rudijo, ypac posparniai.

Tomskis 2012-10-07 09:42

posparniai nerudyja :D

Arturas 2012-10-07 09:44

Kad tik sparnai juose rūdytų :D Rūdyja visur: bagažinės dangtis, prie galinių farų, aplink rankenėles, aplink groteles, durų apačios ir t.t. :D

simaso 2012-10-07 09:52

per du metus mano s210 tik autonomkė sugedo ;]

mariukaz 2012-10-07 09:53

Tomksi, sparnai :)

Citata:

Kad tik sparnai juose rūdytų Rūdyja visur: bagažinės dangtis, prie galinių farų, aplink rankenėles, aplink groteles, durų apačios ir t.t.
jei tureciau kuri nors is tu 210, turbut jau susidurciau su rimtesnem rudim....

vienintelis dalykas kurio truksta - s210 bagazines dangcio pritraukejas :seile:

kaip prisimenu 3.0 TD kuro sanaudas, bloga darosi :)

Tomskis 2012-10-07 10:08

bet kai prisimeni 3.0TD trauka, gera pasidaro, vaiznetum su 2.2cdi, irgi nesiskustum

Finalfour 2012-10-07 10:18

Kolegos, ar kas nors esate susidure ir ka nors gero ar blogo pasakyti galite apie Honda acord ta naujausia modeli kur nuo 2009 metu eiti pradejo? Blin, gyvenimas jauciu greitai privers universalo ieskoti... Universalai man visais laikais buvo baisiausias dalykas pasaulyje. Ta naujausia honda acord aerodeck nuo 2009 bent jau vos vos, vena akim ziureti i ji galima is bedos del dizaino... visi kiti prieinami universalai mane tampo nuo baisumo :)

Apple 2012-10-07 10:29

liudna skaityti sita tema :)
Final - Audi A6 ir naujasis CLS, du grazus universalai. Man Honda - kosmonautas.

mariukaz 2012-10-07 10:41

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 233120)
bet kai prisimeni 3.0TD trauka, gera pasidaro,

tada jau geriau 3.2 benzas/dujos, dar pigiau gautusi ir trauka geresne :) Manau nesamone esant dabartinei situacijai pirkti dyzeli kuris ima virs 10 l/100 km...

dabar is vis nesuprantu kaip issirinkau universala su zemu klirensu, nuliniu pravazumu ir besociu varikliu :unreal:


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 22:27.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.