MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Skyrelis Policijai (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=103)
-   -   Kiek esate maziausiai susimokeje pareigunams "i kisene" ? (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=2554)

Tomskis 2014-08-12 20:44

na kai pigiau nei uz dyka turbut nebuna, tai man pasiseke kazkada :) yra labai geru pareigunu.

Apple 2014-08-12 20:47

visi pareigunai zmones ir jei su jais elgiesi zmogiskai, tai ir jie su tavim atitinkamai :)

sharrasitto 2014-08-12 21:34

pries kelis metus latviai uz atsiprasau paleido, virsijau greiti +50kmh, skubejau i oro uosta ir pries pat oro uosta ant ziedo ciupo su fenu. Paaiskinau situacija, pasikalbejom ir paleido uz aciu. :ploja: Deja i lektuva nespejom.

wzikas 2014-08-12 23:02

Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 348020)
Uz dirzus tai jauciu privicka ane?

Mieste daznai be dirzu, uzmiestyje visada butinai. Jei skubu irgi butinai.
Taigi ne privycka o viska samoningai.

Del bluetooth sutinku, net ausyne yra bet pagavo su rageliu net autostradoj kur kas antras tel plepa :)

Ps uz greiti fenu paleide pora kart buvo, teko ir moketi keleta kartu siais metais. Fotokamera jau be derybu kaip sakant - veiksmingiausias policajus

sportbatis 2014-08-12 23:08

uz dirzus dabar labai daznai ateina laiskai, kur sankryzos stebimos kamerom. ypac piko metu.

vanix 2014-08-12 23:10

nepypsi jums masinos kai be dirzu vaziuojat? :) man tai diskomfortas be dirzo vaziuot, toks jausmas, kad kazhko truksta :)
Shiaip buvo kazhkada, pries 4 metus gal, pamoka man, isvaziavau is kiemo, reikejo pravaziuot 100 m i kita kiema ir aisku neprisisegiau, o cia kaip tycia mentai vaziavo pro sali :D per plauka isvengiau baudos po ilgu ikalbinejimu. Dabar tai prisisegu betkokiu atveju visada :)

sportbatis 2014-08-12 23:11

Citata:

Pradžioje rašė vanix (Post 348107)
nepypsi jums masinos kai be dirzu vaziuojat? :) man tai diskomfortas be dirzo vaziuot, toks jausmas, kad kazhko truksta :)

ant STAR'o galima isjungt pypsejima :D

Hunter 2014-08-12 23:13

Kieti pacanai turi atskira sagti i dirzo spyna

sportbatis 2014-08-12 23:20

Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 348110)
Kieti pacanai turi atskira sagti i dirzo spyna

arba sega dirza uz nugaros ir remiasi nugara i dirza. niekad sito nesupratau. tarp kitko visi rusai taip vazineja.

Kolibris 2014-08-12 23:21

Man net ateme teises buvo uz tai kad be dirzo :D cia jau kaip tradicija, ta pati menesi, toj pacioj vietoj mazdaug.. jau 2 kartus kliuvau. laukiu ir siais metais :D

Paskutinis atvejis tai atsisegiau dirza priesais policajus, jis pats mate, bet as jau parkavausi i vieta prie saligatvio...soko po ratais lyg nzn kas... :D

Beto as vaziavau i ta vieta zinodamas kad ten masina ju stovi, ir beje, pareigunai turi teise patys atidaryt automobilio duris? nes pribeges prie manes jis pats atidare mano duris.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 03:52.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.