MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   MASTERkame W212 (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=21235)

Rykštė 2021-09-02 11:22

Citata:

Pradžioje rašė utiutiu (Post 543131)
O tai filtras nesivalo kada buna uzsikises , tada ir ivyksta “regeneracija” pasiekus tam tikra % filtro uzsikisimo :)
Ar ka tu turi minty uzsikisusiu filtru :)

Filtras valosi,kai užsikiša iki tam tikro lygio ir susidarius atitinkamam slėgiui,prasideda regeneracija.

ShotGun 2021-09-02 12:49

Citata:

Pradžioje rašė Rykštė (Post 543132)
Filtras valosi,kai užsikiša iki tam tikro lygio ir susidarius atitinkamam slėgiui,prasideda regeneracija.

Tik jeigu filtras pats nesugeba išsivalyt, tai užsidega geltona filtro lemputė ir pagal instrukciją reikėtų sudaryt salygas tam filtrui išsivalyt - dyzeliui pavažiuot pastoviu greičiu, o benzinui greitėt ir stabdyt varikliu.Bent jau VAG taip rašo.

Apple 2021-09-02 12:50

The DPF and the engine management system have been failing to effectively burn away these exhaust deposits and in many cases the vehicles are:

Experiencing more frequent regenerations
Blowing excessive white diesel smoke
Forced into limp mode
Blocking DPF filters completely
Using an extra 2L/100kms

Baltai dūmina tada, kai jau filtras užsikimšes tiek, kad natūraliai nebeišsivalo. Vykstant normaliai regeneracijai jokio dūmo nėra ir neturi būti. Jei baltas dūmas atsirado - reik lupt DPF lauk ir plaut su spec priemonėm arba jį keisti.

Darius 2021-09-02 21:35

Citata:

Pradžioje rašė ShotGun (Post 543133)
Tik jeigu filtras pats nesugeba išsivalyt, tai užsidega geltona filtro lemputė ir pagal instrukciją reikėtų sudaryt salygas tam filtrui išsivalyt - dyzeliui pavažiuot pastoviu greičiu, o benzinui greitėt ir stabdyt varikliu.Bent jau VAG taip rašo.

Pas mersą nėra jokių lempučių geltonų susijusių su dpf ;)

masterkame 2021-09-02 21:43

Jo... Jei kas nors lupot ar planuojat lupt ekologija pas save, gerai pagalvokit. Nes gali būti sunku viską atgal sudėti į vietas. Ypač jei buvo sukta rida kaip, kad pas mane. Jei galvojat, kad 566k daug tai tik apkatkė. 860k+..:cenzura::cenzura::cenzura:

Rykštė 2021-09-02 22:17

Citata:

Pradžioje rašė masterkame (Post 543149)
Jo... Jei kas nors lupot ar planuojat lupt ekologija pas save, gerai pagalvokit. Nes gali būti sunku viską atgal sudėti į vietas. Ypač jei buvo sukta rida kaip, kad pas mane. Jei galvojat, kad 566k daug tai tik apkatkė. 860k+..:cenzura::cenzura::cenzura:

Čia 651 ir pirmas motoras???

masterkame 2021-09-02 23:16

Citata:

Pradžioje rašė Rykštė (Post 543150)
Čia 651 ir pirmas motoras???

Pagal dokus jo, reiktų tikrinti bloko numeri. Bet popieriuose tik dėžė buvo keista prie 400 kažkas nors pagal tiek kiek suko kasmet kol buvo taksas įtariu jog bus mirusi ties 700... Jo tas nepatvarusis om651..

masterkame 2021-09-03 16:18

Citata:

Pradžioje rašė masterkame (Post 543155)
Pagal dokus jo, reiktų tikrinti bloko numeri. Bet popieriuose tik dėžė buvo keista prie 400 kažkas nors pagal tiek kiek suko kasmet kol buvo taksas įtariu jog bus mirusi ties 700... Jo tas nepatvarusis om651..

Pataisysiu. Paskutininė regeneracija buvo ties 860k. O aš ir draugas bendrai 100k+ pravažiavome. Vnž pritariu apple, 700 geriausiai išleistų eurų. Stovi naujas tiesa neorginalus dpf, jokio drono ar garsų besibėgėjant. Komfortas, o ka jau kalbėti apie juodų dūmų šleifo suodžių ant bagažinės nebuvimą. All in all happy! :):bounce:

utiutiu 2021-09-03 21:55

Citata:

Pradžioje rašė masterkame (Post 543164)
Pataisysiu. Paskutininė regeneracija buvo ties 860k. O aš ir draugas bendrai 100k+ pravažiavome. Vnž pritariu apple, 700 geriausiai išleistų eurų. Stovi naujas tiesa neorginalus dpf, jokio drono ar garsų besibėgėjant. Komfortas, o ka jau kalbėti apie juodų dūmų šleifo suodžių ant bagažinės nebuvimą. All in all happy! :):bounce:

Kokie garsai sklinda ? :D buves 204 be dpf buvo tai tiesiog turbo “flow” girdedavosi labiau ir tai langa pradarius 😁

masterkame 2021-09-03 22:09

Citata:

Pradžioje rašė utiutiu (Post 543168)
Kokie garsai sklinda ? :D buves 204 be dpf buvo tai tiesiog turbo “flow” girdedavosi labiau ir tai langa pradarius ��

Tavo dpf buvo dvigubas tai yra dpf ir kitame bakelyje catalyzas, mano viengubas kombinuotas. Dpf+catalyst converter A2044907436. Toks 50cm dydžio lyg gesintuvas. Pas mane buvo galima sakyti tiesus išmetimas. Tai girdėdavau kai didžioji turba pradėdavo idlinti.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 16:02.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.