MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Klaidas - MB W220 S320 (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=13319)

DTM 2014-05-13 22:28

Is kitos puses pritariu Marrko, nemazai ovaciju ir respekto tasku gauna bahurai kai pasidaro ''setupus'': ratlankiai belekokie nesvarbu, kad netinka masinai ir padangos is siukslyno.

exxon 2014-05-13 23:26

neturiu as kosminio setupo, nu bet nelaiko galines padangos mersui :D gal neisaugau dar :)) kas saket kad geriau investuot i technine bukle? geros padangos neieina i technine bukle?

KK 2014-05-14 07:34

Būtų pinigų, tai dėčiau ratus nors ir už 5k, nesvarbu kad mašinos kaina nėra kosminė... Geri daiktai kainavo ir kainuos brangiai :) Verta ar ne , čia jau savininko reikalas , jeigu jam gražu matyt tuos ratus ant mašinos jam verta plius kaip žinia tokie dalykai niekad neatsiperka (dazniausiai ne), bet tai yra normalu :)

Somesword 2014-05-14 08:17

man ratai (pirkimas virinimas tiesinimas ir dazymas) su (naujom) padangom atsistojo 3 tukst litu, nesakyciau kad cia labai dideli pinigai. (nesvarbu kad uz savo esa tegauciau max 9k litu)
Ratai ir ju isvaizda yra asmeninis tavo reikalas :) Prisiminkime Artuno ratus ant CLS'o, na niekam jie nepatiko, o jam grazu ir viskas, tol kol nesuskalde autobane :)

o va padangas pirksi naujas ar nors apynaujes jei vertini savo ir kitu zmoniu automobilyje sauguma.

dovcreat 2014-05-14 10:36

Citata:

Pradžioje rašė Somesword (Post 330710)
man ratai (pirkimas virinimas tiesinimas ir dazymas) su (naujom) padangom atsistojo 3 tukst litu, nesakyciau kad cia labai dideli pinigai. (nesvarbu kad uz savo esa tegauciau max 9k litu)
Ratai ir ju isvaizda yra asmeninis tavo reikalas :) Prisiminkime Artuno ratus ant CLS'o, na niekam jie nepatiko, o jam grazu ir viskas, tol kol nesuskalde autobane :)

o va padangas pirksi naujas ar nors apynaujes jei vertini savo ir kitu zmoniu automobilyje sauguma.

Niekas nepaneigs šito dalyko,kad mašinai uždėk gerus ratus,visai kitas vaizdas,tas pats kas opeliui kadetui uždėt lietnykus,jau iškart gražiau atrodo,čia tas pats,kas dėl naudotų padangų,nereikia stumti,kam man pirkti naujas pvz galines 275/30/19 kurios abi kainuoja tarkim 1500lt,kai aš galiu naudotas uždisidėt 1milimetrą nuvažiuotas už 400?
Aišku visi skaičiuoja,prie ko čia tas saugumas,jei padangos geros,metai geri? Nereikia šnekėti pievų..

Somesword 2014-05-14 12:09

tai as ir sakau, naujas ar nors apynaujas.

o ne 2-3mm likus mesos

p.s.19 coliu uz 400 abi nusipirkt nudevetas 1mm ? nustok svajot

KK 2014-05-14 12:18

Citata:

Pradžioje rašė Somesword (Post 330825)
tai as ir sakau, naujas ar nors apynaujas.

o ne 2-3mm likus mesos

p.s.19 coliu uz 400 abi nusipirkt nudevetas 1mm ? nustok svajot

Tai gal norėjo pasakyt už 1 padangą 400 lt :) :D

dovcreat 2014-05-14 12:20

Citata:

Pradžioje rašė Somesword (Post 330825)
tai as ir sakau, naujas ar nors apynaujas.

o ne 2-3mm likus mesos

p.s.19 coliu uz 400 abi nusipirkt nudevetas 1mm ? nustok svajot

Jums geriau žinot ką aš perku ir už kiek,gi net nereikia kainos sakyt,patys nusistatot pagal save,pagal mane 400lt abi,svajokit toliau svajokliai :)

Markko 2014-05-14 12:24

Na maximos akcininkas gal irgi mesa valgo uz 2 lt uz kg...jei tu jom priekiauji tai gal ir turi..tik kalba apie paprasta zmogu ,,vartotoja galutini...bet tada is kitos puses kodel uzsienieciai meto jos lauk tos 7-6 mm apynaujes padangas...

dovcreat 2014-05-14 12:26

Citata:

Pradžioje rašė Markko (Post 330830)
Na maximos akcininkas gal irgi mesa valgo uz 2 lt uz kg...jei tu jom priekiauji tai gal ir turi..tik kalba apie paprasta zmogu ,,vartotoja galutini...bet tada is kitos puses kodel uzsienieciai meto jos lauk tos 7-6 mm apynaujes padangas...

Aišku aš po tiek kitiems ir neparduodu,čia man savikaina tų padangų tiek gavosi.
Perka naujas,nes senesnės jau liko TIK 7mm :)) Ir 2metų senumo NET.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 02:05.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.