MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Off Topic (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Blevyzgos - mėgstantiems paplepėti (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=2629)

MRDetailing 2017-01-11 21:00

Grazinkit wzika... :(

nova 2017-01-11 21:02

Citata:

Pradžioje rašė Robis (Post 457281)
elektrinė turbina.. Hm, o kaip ji veikia? Kaip mačiau apie tuos ultragarso "valytuvus", kaina jų nebus kosmosinė.

prasau :xx:
https://www.aliexpress.com/item/full...a-12963fdb1d36

Apple 2017-01-11 21:26

Regeneracine stabdziu sistema bus standartiniuose auto? Nes labai daug galios ten eina vejais

Robis 2017-01-11 22:14

Stiklas nebūtų priekinis toks baisus atsisakius valytuvų, turiu galvoje subraižymus :)

vampyras 2017-01-11 22:29

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 457287)
Regeneracine stabdziu sistema bus standartiniuose auto? Nes labai daug galios ten eina vejais

pokolkas jokiu dideliu pazadu, seip visi naujesni su eco turi regeneracini krovima, netgi tacho yra parodymas.

Citata:

Pradžioje rašė Robis (Post 457303)
Stiklas nebūtų priekinis toks baisus atsisakius valytuvų, turiu galvoje subraižymus :)

valytuvai maziausia beda, didziausia akmenukai kurie prie greiciu tiesiog nuslifuoja stikla.

Robis 2017-01-11 22:45

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 457312)
pokolkas jokiu dideliu pazadu, seip visi naujesni su eco turi regeneracini krovima, netgi tacho yra parodymas.



valytuvai maziausia beda, didziausia akmenukai kurie prie greiciu tiesiog nuslifuoja stikla.

žinau, todėl ir sakau, mažiau sugadintas būtų. Vampyrai, ar tiesa, kad CLA garso izoliacija labai tragediška. Vis pažiūrinėjau CLA45Amg aukcionius, bet draugas atkalbinėja, sakė visiškas kibiras, girdisi kaip lauke lapai ošia :D performance žavi, bet vidus man jų tokia piguva, pačiam važiuot neteko

vanix 2017-01-11 23:10

Citata:

Pradžioje rašė Robis (Post 457315)
žinau, todėl ir sakau, mažiau sugadintas būtų. Vampyrai, ar tiesa, kad CLA garso izoliacija labai tragediška. Vis pažiūrinėjau CLA45Amg aukcionius, bet draugas atkalbinėja, sakė visiškas kibiras, girdisi kaip lauke lapai ošia :D performance žavi, bet vidus man jų tokia piguva, pačiam važiuot neteko

teko pavazinet siek tiek per Silberauto renginuka. Na vidus tikrai pigokas, bet nera tragedija, gyvent galima :) del garsoizoliacijos nieko nepasakysiu, nespejau suprast. Kas man nepatiko, tai trauka, turbo lagas ziaurus, nuo zemu apsuku visiskai nevaziuoja. Kazkur nuo 3k pradeda lupt. Gal kai pripranti ir normalu atrodys, bet po 5.5 atmosferiko keistas labai jausmas buvo.
Ir shiaip jeigu didziausias minusas garsoizoliacija, tai galima paciam kokioj kontoroj ja patobulint ir bus kaip S klasej :)

Apple 2017-01-12 06:10

Citata:

Pradžioje rašė Robis (Post 457315)
žinau, todėl ir sakau, mažiau sugadintas būtų. Vampyrai, ar tiesa, kad CLA garso izoliacija labai tragediška. Vis pažiūrinėjau CLA45Amg aukcionius, bet draugas atkalbinėja, sakė visiškas kibiras, girdisi kaip lauke lapai ošia :D performance žavi, bet vidus man jų tokia piguva, pačiam važiuot neteko

Tikrai nieko gero. Mersas nuo C klases prasideda a, cla, gla tai labai silpni modeliai :ne: su vusais esu vaziaves ir nelabai suprantu kodel jie tiek kainuoja...

Kas liečia AMG, tai su cla nesu vaziaves, bet su A45 teko. Tai man pasirode labai gyvas. Nejauciau as to turbo lago slalumo trasoj. Valdomumas kosmini, toks jausmas, kad su dantim isikibes i asfalta. Pats variklis paliko labai gera ispudi.

Robis 2017-01-12 11:19

neužsiminėčiau tokiais dalykais :) aš mėgstu gauti gatavą :D O šiaip ir vidus man jo tragedija, kad užmuša norą tokį turėti. Labai jau prieštaringos nuomonės dėl variklio- Apple sako super, Vanix sako nekažką, keista :)

vanix 2017-01-12 11:38

nesakau, kad nekazka, lupa jis gerai, tik tiek, kad trauka prasideda nuo 3k rpm kazkur mazdaug :)
Aj ir dar jis ziauriai kietas. Itariu ant bandomu masinu dar stovejo runflat padangos, nes ant mini bordiuro reikejo uzsokt, tai toks jausmas, kad ratai is akmens ))


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 19:01.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.