MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Off Topic (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Blevyzgos - mėgstantiems paplepėti (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=2629)

PANTERA888 2010-12-11 22:47

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 114821)
tai ka sakai? W210 ? noretusi kazhko iki 10.000€ nes negalvoju pirkti ispanijoj :cenzura: o su parvezhimais, muitais ,numeriais ir tt... man dar kokias 3000€ dasimeta, tai gaunasi,kaip ir truputi absurdishka situacija,-nupirkus W210 uzh 7000€ jis man atsistos 10.000€ o nupirkus W211 uzh kokia 10.000€ atsistos kokia 13.000€ skirtumas,kaip ir nedidelis. Blin,nezhinau, ant ko uzhsiciklinti,- kai savajai pasakau apie keturaki, tai ji mane per galva pradeda dauzhyti,kai parodau W211 tai dar kazhkaip tyli... nors ir tas per senas, vis sako,kodel nenoriu nauja ish salono pirkti, o ash manau,kad ish salono pirkti nauja, tai save pasizhaginti.

blin man tavo problemas :confused:

eSaS 2010-12-11 22:51

daug uzdirbat tamsta,jei 3keur nepinigas :xx:

samagonas 2010-12-11 22:54

Citata:

Pradžioje rašė PANTERA888 (Post 114824)
blin man tavo problemas :confused:

nepasakychiau,kad chia problema,papraschiausiai gyvenimishka smulkmena,kuria per 3-4 menesius reiktu ishspresti, ir jei nieko negalvoti ir nedaryti,tai ta smulkmena taip ir kabes ore ir kartins gyvenima,o problemu uzhtenka ir be mashinu, yra rimtesniu dalyku :)

Marisas 2010-12-11 22:58

Papasakok Samagonai geriau kaip ten oras pas tave Sevilijoj, tada kai buvau, tas didysis termometras rode 30 laipsniu, ar labai pakito temperatura ? :xx:

woodoooo 2010-12-11 22:59

Citata:

Pradžioje rašė eSaS (Post 114825)
daug uzdirbat tamsta,jei 3keur nepinigas :xx:

ne lietuvoje gyvena :)

samagonas 2010-12-11 23:08

Citata:

Pradžioje rašė Marisas (Post 114830)
Papasakok Samagonai geriau kaip ten oras pas tave Sevilijoj, tada kai buvau, tas didysis termometras rode 30 laipsniu, ar labai pakito temperatura ? :xx:

Atleisk,kad neishejo su tavim susitikti,-buvo kvailas laikas,padariau tukstanchius kilometru per pora menesiu,iskaitant automobili ir lektuvus. Ash taip ir nesupratau, ar tu gyveni Ispanijoj, ar buvai atvykes atostogu (jei atostogu, tai ash dvigubai kaltas :geda:)
Oras gaidys, nors shiandien kaip nekeista rode 25 shilumos, sergu gripu, sedejau su megztiniu ir stora striuke, taip ir nesupratau, ar man temperatura, ar lauke shilta ( automobili ), o shiaip orai blogi, lyja dazhnai.

Marisas 2010-12-11 23:10

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 114836)
Atleisk,kad neishejo su tavim susitikti,-buvo kvailas laikas,padariau tukstanchius kilometru per pora menesiu,iskaitant automobili ir lektuvus. Ash taip ir nesupratau, ar tu gyveni Ispanijoj, ar buvai atvykes atostogu (jei atostogu, tai ash dvigubai kaltas :geda:)
Oras gaidys, nors shiandien kaip nekeista rode 25 shilumos, sergu gripu, sedejau su megztiniu ir stora striuke, taip ir nesupratau, ar man temperatura, ar lauke shilta ( automobili ), o shiaip orai blogi, lyja dazhnai.

Nu nieko, atvarysiu dar karta, bent tikiuos :D Ziauriai patiko Sevilija, galeciau persikelt gyvent su mielu noru, tik kad zmones verkia, kad krize ale labai pas jusu, nors nemanau :)

samagonas 2010-12-11 23:23

Citata:

Pradžioje rašė Marisas (Post 114837)
Nu nieko, atvarysiu dar karta, bent tikiuos :D Ziauriai patiko Sevilija, galeciau persikelt gyvent su mielu noru, tik kad zmones verkia, kad krize ale labai pas jusu, nors nemanau :)

jo krize idomus dalykas :xx: shivakara paskambinau i restorana savo kaime ( 10.000gyventoju) norejau sekmadieni, antra valanda ateiti pavalgyti,- tai tik triachiai valandai, ir tai ,kaip draugui, surado stala. Dejau ant tos krizes, chia zhydu eilinis bajeris. :xx: , kad nemoketi atlyginimu ir paverkti.

Marisas 2010-12-11 23:25

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 114840)
jo krize idomus dalykas :xx: shivakara paskambinau i restorana savo kaime ( 10.000gyventoju) norejau sekmadieni, antra valanda ateiti pavalgyti,- tai tik triachiai valandai, ir tai ,kaip draugui, surado stala. Dejau ant tos krizes, chia zhydu eilinis bajeris. :xx: , kad nemoketi atlyginimu ir paverkti.

Man irgi taip pasirode :) o tu pacioj Sevilijoj gyveni? Nes as apsistojes buvau Castjela de Lacuesta(lygtai taip parasiau :D )

samagonas 2010-12-11 23:35

Citata:

Pradžioje rašė Marisas (Post 114841)
Man irgi taip pasirode :) o tu pacioj Sevilijoj gyveni? Nes as apsistojes buvau Castjela de Lacuesta(lygtai taip parasiau :D )

shalia manes, gyvenu Sanlucar La Mayor, kokie 7 kilometrai iki CASTILLEJA DE LA CUESTA chia shalia IKEJOS, po 10 kartu i diena,proshali pravazhiuoju :)
Tai tu poilsiavai, ar ka chia veikiai? :xx:


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 20:02.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.