MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Off Topic (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Laikinai paklydusieji ... :) (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=8631)

eSaS 2012-09-19 12:02

papasakok daugiau kaip e38? zejau ir 730d bet aj kazkaip :) prilipo volvo ir nezadu islipt keleta metu :)

Lengvas 2012-09-19 12:05

Citata:

Pradžioje rašė eSaS (Post 230492)
papasakok daugiau kaip e38? zejau ir 730d bet aj kazkaip :) prilipo volvo ir nezadu islipt keleta metu :)

Volvo irgi masina :D
visi sako kad keturakis pensininko masina, bet sitai volvo labiau tinka sis pasakymas. Reikejo universalo ar pigiai pasitaike? net nesugalvociau tokios autopliuse paziuret :)

ilmarelis 2012-09-19 13:06

Citata:

Pradžioje rašė eSaS (Post 230492)
papasakok daugiau kaip e38? zejau ir 730d bet aj kazkaip :) prilipo volvo ir nezadu islipt keleta metu :)

skustis tikrai negaliu :) masina i kuria negaila supilti tuos 16l/100km :D nustebino vaziuokles patvarumas,kai nusipirkau nieko tvarkyti joje nereikejo,prasukau virs 20tk km nuvariau i patikra,o reikejo tik stabdziu slangutes pakeisti,vazinejau ne paciais geriausiais keliais buvo ir zvyrkelio,r-18 ratai,plius pazemintas galvojau tikrai bus kasnors "istize"vaziuokleje :) kokybiskos medziagos viduje ir itin gera garso izoliacija :) tik 3,0l benzas man truputi per silpnas...

egise 2012-09-19 13:25

Citata:

Pradžioje rašė ilmarelis (Post 230507)
skustis tikrai negaliu :) masina i kuria negaila supilti tuos 16l/100km :D nustebino vaziuokles patvarumas,kai nusipirkau nieko tvarkyti joje nereikejo,prasukau virs 20tk km nuvariau i patikra,o reikejo tik stabdziu slangutes pakeisti,vazinejau ne paciais geriausiais keliais buvo ir zvyrkelio,r-18 ratai,plius pazemintas galvojau tikrai bus kasnors "istize"vaziuokleje :) kokybiskos medziagos viduje ir itin gera garso izoliacija :) tik 3,0l benzas man truputi per silpnas...

O cia duju 16? O kaip minkstumas vaziuokles? Pvz lyginant su W210 jei esi vaziaves. Grazus bumeris, jau senai svajoju isigyt. Tikras BMW.

aware 2012-09-19 13:45

Joo bumeris tikras grazuolis, man sitas modelis, jaigu gerai islaikytas ir priziuretas, turbut dar ilga laika nepraras savo zavesio ir prabangos :) su mielu noru, saviski CLK pakeisciau i toki, bet rast 3.0l dyzeli neuzvaikyta turbut neimanoma misija :)

Apple 2012-09-19 13:47

Nesuprantu, ką jūs čia visi MB forume veikiat....

eSaS 2012-09-19 13:58

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 230513)
Nesuprantu, ką jūs čia visi MB forume veikiat....

:xx: dar zejau 220 bet aj tie visi airmatic.. :)
Citata:

Pradžioje rašė Lengwas (Post 230494)
Volvo irgi masina :D
visi sako kad keturakis pensininko masina, bet sitai volvo labiau tinka sis pasakymas. Reikejo universalo ar pigiai pasitaike? net nesugalvociau tokios autopliuse paziuret :)

kdl labiau,abu katafalkai abu dideli abu patogus nors.. nzn ziauriai maloni masina gal net malonesne uz 210 ,minksta vaziuokle sedynes minkstos,sanaudos juokingos JOKIU BEDU SU KOROZIJA ,turbut malonesne vien del to kad aftamats :xx: nzn siaip superine masina,tik neivertinta pas mumi.Keturakis tik erdvesnis bus,gale daugiau vietos,toki pliusa tik ivardinciau :)

aware 2012-09-19 14:04

Citata:

Pradžioje rašė eSaS (Post 230515)
:xx: dar zejau 220 bet aj tie visi airmatic.. :)


kdl labiau,abu katafalkai abu dideli abu patogus nors.. nzn ziauriai maloni masina gal net malonesne uz 210 ,minksta vaziuokle sedynes minkstos,sanaudos juokingos JOKIU BEDU SU KOROZIJA ,turbut malonesne vien del to kad aftamats :xx: nzn siaip superine masina,tik neivertinta pas mumi.Keturakis tik erdvesnis bus,gale daugiau vietos,toki pliusa tik ivardinciau :)

Veze mane draugas, kamikadzes stilium su tokia Volva irgi 136kw, tik buvo mechanine, tai, kaip pencininku masina, galiu pasakyt vaziuoja tikrai smagiai ir posukius dideliu greiciu lauzia labai stabiliai :)

ilmarelis 2012-09-19 14:05

Citata:

Pradžioje rašė egise (Post 230510)
O cia duju 16? O kaip minkstumas vaziuokles? Pvz lyginant su W210 jei esi vaziaves. Grazus bumeris, jau senai svajoju isigyt. Tikras BMW.

jop,mieste 16 duju....vaziuokle tikrai minksta,vaziuoja tikrai komfortiskai....na pas manes ji truputi kietesne....raudonos spyruokles yra...bent man e38 minksciau vaziuoja uz w210...ir vietos daugiau

eSaS 2012-09-19 14:13

Citata:

Pradžioje rašė aware (Post 230517)
Veze mane draugas, kamikadzes stilium su tokia Volva irgi 136kw, tik buvo mechanine, tai, kaip pencininku masina, galiu pasakyt vaziuoja tikrai smagiai ir posukius dideliu greiciu lauzia labai stabiliai :)

ka tu turi galvoj pensininku/? su ja galim ir pasidraskyt,svyra maziau nei keturakis o ir galetum sustot su 320cdi,ziurek kad negautu tas 320cdi jau nekalbu apie 270cdi,tikrai pasikrautu jis nuo tu 136kw,ima greiti tikrai smagiai,guldo prie sedynes tikrai gerai,ir juntamai ne taip biski ten o konkreciai tik spek gaudyt.As su neraliuoja nes ner noro,nereik man to tiesiog norisi su ja neskubeti ir kruizint is leto nes masina sukurta komfortui o ka reik galim ir pasispardyt kam nors ir lb lengva aplenkt nu sakau krc variklis tinkrai galiu sakyt galingas kaip tokiam kebului aisku cia kiekvienas savaip supranta ta galinguma bet man tai daugiau negu reik nes vazinejau su daug silpesniais ,cia pirma masina su tiek kw


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 00:26.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.