MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Off Topic (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Restoranų rekomendacijos. Kas, kur ir ką skaniai valgėt? (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=14870)

Markko 2017-01-27 11:02

Vaziuosi nemokamu autobusu ekskursijai :xx::xx:?

Rawwslt 2017-01-27 11:23

Talluti Kaune gamina hamburgerius, kurie turbut patys didziausi Lietuvoi. :pepsi:

Apple 2017-01-27 11:45

Citata:

Pradžioje rašė Markko (Post 459289)
Vaziuosi nemokamu autobusu ekskursijai :xx::xx:?

Ne, negaliu sau leisti tokios prabangos :D

Peter 2017-01-27 13:50

Is restoranu Kaune kur paskutini kart lankiausi :

Vista Puode - Sezoninis restoranas, maisto kainos palyginus su Vilnium nedideles.
Sushi Masters - Megstantiems sushius is sviezios zuvies, o ne saldytos. Krabu lazdeliu meniu nerasit :) Ko gero skaniausi sushi Lietuvoj.
Piccola Italia - Geras Italu restoranas, tik rezervuotis staliuka reikia dazniausiai.
Monte Pacis - degustacines vakarienes, rezervuotis irgi reikia

Markko 2017-01-27 14:20

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 459303)
Ne, negaliu sau leisti tokios prabangos :D

Zinok kartais reikia :) ivertini kad ne viskas jau taip blogai :)

Garbanius 2017-01-27 14:46

Kokio tu maisto nori Apple?

Apple 2017-01-27 14:48

Citata:

Pradžioje rašė Garbanius (Post 459328)
Kokio tu maisto nori Apple?

Moderni EU/Amerika/Meksika/Italija. Noriu geriausio Kaune :)

Garbanius 2017-01-27 14:50

Arnas and wife tada sakyciau

Peter 2017-01-27 14:54

Citata:

Pradžioje rašė Garbanius (Post 459331)
Arnas and wife tada sakyciau

Ten brunchas geras, ypac ant paxmo sekmadieni, kai niekur nesinori eit, o nuo namu 2min peskom :xx:

Rawwslt 2017-01-27 14:56

Tigrasoi ant paxo, cipakai gerai eina :xx:

pucenas 2017-01-27 15:05

Citata:

Pradžioje rašė Rawwslt (Post 459334)
Tigrasoi ant paxo, cipakai gerai eina :xx:

Pries 15 metu buvo normalus dabar .... tik pavadinimas :)

Peter 2017-01-27 15:10

As ir turbut cepelinus per paskutinius 4-5 metus valgiau gal 3kart max, nes nelabai kur yra ju skaniu, o ir siaip nebuna niekad prioritetas cepelinai :)

Ai, dar gi atsidare Floros Simfonija Kaune neperseniausiai, reikes pracheckint si ar kita savaitgali.

Apple 2017-01-27 15:12

Cepelinus valgau tik pas mama :D (aplamai maltos mėsos stengiuosi nevalgyti restoranuose)
Galvoju apie Monte Pacis, Arnas n Wife ir Piccola Italia :)

Artunas 2017-01-27 15:19

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 459335)
Pries 15 metu buvo normalus dabar .... tik pavadinimas :)

Jau senai tik pavadinimas, keista kad jie dar gyvuoja, įdirbis savo padaręs.



Jei burgerių, tai šiuo metu tik Pelėdinė Šv. Gertrūdos g. Čia mano kolegos-gero pažystamo ta valgykla,
Kai pirmą kartą nuvažiavom, maniau kad daugiau kojos mano ten nebus ant kiek ten man viskas nepatiko, bet kol neatnešė burgerių, anie tikrai nerealūs. Tiek man tiek žmonai žiauriai patiko, dabar gan dažnai ten lankomes.

Nemažai beje blogybių jie jau susitvarkė.

Peter 2017-01-27 15:20

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 459338)
Cepelinus valgau tik pas mama :D (aplamai maltos mėsos stengiuosi nevalgyti restoranuose)
Galvoju apie Monte Pacis, Arnas n Wife ir Piccola Italia :)

Dar gali pracheckint DIA menu yra fb :)

Garbanius 2017-01-27 15:37

Taip, DIA gali ziuret, bet ten labai jau kaunietiskas interjeras. Piccolo Italia mesk is saraso.

Peter 2017-01-27 15:46

Citata:

Pradžioje rašė Artunas (Post 459340)
Jau senai tik pavadinimas, keista kad jie dar gyvuoja, įdirbis savo padaręs.



Jei burgerių, tai šiuo metu tik Pelėdinė Šv. Gertrūdos g. Čia mano kolegos-gero pažystamo ta valgykla,
Kai pirmą kartą nuvažiavom, maniau kad daugiau kojos mano ten nebus ant kiek ten man viskas nepatiko, bet kol neatnešė burgerių, anie tikrai nerealūs. Tiek man tiek žmonai žiauriai patiko, dabar gan dažnai ten lankomes.

Nemažai beje blogybių jie jau susitvarkė.

Reikes patikrint su pulled porku burgeri pas juos butinai, nes kai tik atsidare buvo ir ragavau su jautiena, tai tikrai toks vidutiniskas skonis buvo. Siaip HOP DOC ir KUHNE visai nebloglai(KUHNE man patinka, nes realiai Keule Ruke kopija :xx: )

Artunas 2017-01-27 15:59

Citata:

Pradžioje rašė Peter (Post 459347)
Reikes patikrint su pulled porku burgeri pas juos butinai, nes kai tik atsidare buvo ir ragavau su jautiena, tai tikrai toks vidutiniskas skonis buvo. Siaip HOP DOC ir KUHNE visai nebloglai(KUHNE man patinka, nes realiai Keule Ruke kopija :xx: )

O man HOP DOC visiškai nekažką pasirodė, 50/50 paprastai valgau Pelėdinei.

MBLORINSER 2017-01-27 16:02

Kas busit vilkaviskyje tai Lukoil degalineje kavineje spurgos labai geros bet ilgai ju ten nebuna.

pucenas 2017-02-02 15:31

Nu apple apsviesk. Kur buvai kaune pvalgyti? Gal kazka naujo ir gero ir skanaus atradai :)

Joshua 2017-02-02 15:39

Neblogas pasiūlymas sočiai ir skaniai (kam patinka mexican maistas) papietaut iki soties :) https://www.facebook.com/panchouzkandine/?fref=ts ribotas pasiūlymas aišku, bet jau spėjau pasinaudoti, tai rekomenduoju.

karolis1 2017-03-01 21:23

Sveiki, su drauge planuojam važiuoti pasikultūrint dienai į Rygą arba Bialystoką. Kalbant apie kiekvieną miestą atskirai, kur siūlytumėte skaniai pavalgyt? Tokio tipo kaip Talluti, London Grill ir panašiai, aišku, kad ir kaina normali būtų, bet ir nesinori valgyklos..
Taip pat, lyginant šiuos du miestus, kurį labiau apsimoka aplankyti? :)

Audrius 2017-03-01 21:26

aplankyk abu aisku skirtingu metu ...Ryga labai grazi man aisku kai vaziavau net nenutuokiau kad ji tokia grazi uz tai paliko labai gerus prisiminimus:) o bialystoke nebuves tai nera patarimu:)

FUN500 2017-03-01 21:45

Rygoje senamiestyje tokio tipo TJI Fridays :D ten rasi ji nesunkiai.
Byalostoke esu buves keliose vietose kur rekomendavo apsilankyti is atsiliepimu is baltarusisku svetainiu, bet didziausia ispudi kazkaip paliko Subway :D viename is prekybos centru paciame centre

Tomskis 2017-03-01 21:57

Lygini miesta su kaimu. Ryga sostine, bialystokas miestelis :)

karolis1 2017-03-01 22:16

Citata:

Pradžioje rašė Audrius (Post 464278)
aplankyk abu aisku skirtingu metu ...Ryga labai grazi man aisku kai vaziavau net nenutuokiau kad ji tokia grazi uz tai paliko labai gerus prisiminimus:) o bialystoke nebuves tai nera patarimu:)

Citata:

Pradžioje rašė FUN500 (Post 464283)
Rygoje senamiestyje tokio tipo TJI Fridays :D ten rasi ji nesunkiai.
Byalostoke esu buves keliose vietose kur rekomendavo apsilankyti is atsiliepimu is baltarusisku svetainiu, bet didziausia ispudi kazkaip paliko Subway :D viename is prekybos centru paciame centre

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 464287)
Lygini miesta su kaimu. Ryga sostine, bialystokas miestelis :)

Dėkui, vyrai už pastebėjimus. :) Bandysim apžiūrėt pradžiai Rygą, apie balandžio mėnesį,tad jeigu tekę lankytis kokioj geroj vietoj, būtinai įmeskit ją čia. :)

FUN500 2017-03-01 22:22

Citata:

Pradžioje rašė karolis1 (Post 464277)
Sveiki, su drauge planuojam važiuoti pasikultūrint dienai į Rygą arba Bialystoką. Kalbant apie kiekvieną miestą atskirai, kur siūlytumėte skaniai pavalgyt? Tokio tipo kaip Talluti, London Grill ir panašiai, aišku, kad ir kaina normali būtų, bet ir nesinori valgyklos..
Taip pat, lyginant šiuos du miestus, kurį labiau apsimoka aplankyti? :)

Jeigu gera drauge tai JOKIU budu nesilankykite kokteiliu bare Am Puir kazkoks toks pavadinimas :D jis irgi pacioje Rygos sirdyje ir praeiti sunku pro sali, ypac nakti, bet rekomenduoju praeiti :D

karolis1 2017-03-01 22:26

Citata:

Pradžioje rašė FUN500 (Post 464291)
Jeigu gera drauge tai JOKIU budu nesilankykite kokteiliu bare Am Puir kazkoks toks pavadinimas :D jis irgi pacioje Rygos sirdyje ir praeiti sunku pro sali, ypac nakti, bet rekomenduoju praeiti :D

O kas ten negerai taip? :D

FUN500 2017-03-01 22:31

mes stebejomes kodel ten vien uzsienieciai ir pagrinde vyrai.. Kaip man paskui pasakojo draugai (pasakojo jie zvengdami klausant mano istorijos) vietiniai tai ta vieta kazkoks neoficialus atskaitos taskas turistu kurie atvyko i Ryga ieskoti trumpalaikiu nuotikiu su vietinem panelem. O ta nakti visi tokie draugiski atrode, vaisinti kas antras siulesi :D..

Tomskis 2017-03-01 22:40

Citata:

Pradžioje rašė karolis1 (Post 464290)
Dėkui, vyrai už pastebėjimus. :) Bandysim apžiūrėt pradžiai Rygą, apie balandžio mėnesį,tad jeigu tekę lankytis kokioj geroj vietoj, būtinai įmeskit ją čia. :)

Pasistatyk masina prie keltu terminalo, salia senamiestis, pesciom prasieisi viska, ir pilis ten, muziejai, jurmala aplankyk

karolis1 2017-03-01 22:44

Citata:

Pradžioje rašė FUN500 (Post 464293)
mes stebejomes kodel ten vien uzsienieciai ir pagrinde vyrai.. Kaip man paskui pasakojo draugai (pasakojo jie zvengdami klausant mano istorijos) vietiniai tai ta vieta kazkoks neoficialus atskaitos taskas turistu kurie atvyko i Ryga ieskoti trumpalaikiu nuotikiu su vietinem panelem. O ta nakti visi tokie draugiski atrode, vaisinti kas antras siulesi :D..

Dėve Dėve... :D :D

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 464294)
Pasistatyk masina prie keltu terminalo, salia senamiestis, pesciom prasieisi viska, ir pilis ten, muziejai, jurmala aplankyk

Labai ačiū, Tomski! :)

Markko 2017-03-01 22:55

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 464294)
Pasistatyk masina prie keltu terminalo, salia senamiestis, pesciom prasieisi viska, ir pilis ten, muziejai, jurmala aplankyk

Siulai zmogui kava po 5 eur :)

Peter 2017-03-02 05:26

TGI Fridays geras pasirinkimas, siaip dar yra elizabetes iela 123 Burgers uzkandine, ten irgi panasus stilius - burgeriai/grill/uzkandziai

Mr. Chow 2017-03-02 07:31

Jei kas nesat buve siulau Argo restorana gruziniska trakuose, super maistas. dviem iki 40e imanoma issitekt ir skaniai paest :D

wzikas 2017-03-02 11:02

Citata:

Pradžioje rašė Mr. Chow (Post 464313)
Jei kas nesat buve siulau Argo restorana gruziniska trakuose, super maistas. dviem iki 40e imanoma issitekt ir skaniai paest :D

:seile: jei gruzinas virtuvei tai galima visa meniu ir kraut ant stalo. Nors yra prie kauno skyle kur geriau nesilankyt ir su gruzija ten nieko bendro nera


O del Rigos tai daznai ten bunu ir miestas kur kas grazesnis kai oras geras. Tada tikrai kaifas pasivaiksciot. Restoranu ten daugiau nei kaune ar vilniuj ir nemazai aukstos klases.

Vienam bare man gerokai prigerusiam kai ant agresijos kelia graziai kulturingai siule kazkur uz pinigus pasimust tipo ten salia :D Kazka kaip Fight Club. Pats stebiuosi kaip is ten cieli isejom.

TomasEid 2017-03-02 11:09

O gal kas pasidalinsit kur Vilniaus centre / naujamiestyje pietaujat ? :)

Peter 2017-03-02 14:45

Citata:

Pradžioje rašė Mr. Chow (Post 464313)
Jei kas nesat buve siulau Argo restorana gruziniska trakuose, super maistas. dviem iki 40e imanoma issitekt ir skaniai paest :D

https://beta.lt/akcija/visa-lietuva/...restorane-argo


Wzikai - yra senamiestyje Iberia muitines g. neblogas gruzinu restoranelis :)

wzikas 2017-03-02 15:50

Citata:

Pradžioje rašė Peter (Post 464366)
https://beta.lt/akcija/visa-lietuva/...restorane-argo


Wzikai - yra senamiestyje Iberia muitines g. neblogas gruzinu restoranelis :)

Vilniuj pietauju tik pakeliui ir i centra beveik niekad nelendu. Toj nebuvau, reikes uzsukt. Rigoj apsistoju centre nes pakrasty kur gamykla musu getas pagerintas. Na ir pati Riga islepintau EU turistui gali soka palikt jei i viena-kita neturistini skersgatvi uzsuks.

Mr. Chow 2017-03-03 07:21

Citata:

Pradžioje rašė wzikas (Post 464334)
:seile: jei gruzinas virtuvei tai galima visa meniu ir kraut ant stalo. Nors yra prie kauno skyle kur geriau nesilankyt ir su gruzija ten nieko bendro nera


O del Rigos tai daznai ten bunu ir miestas kur kas grazesnis kai oras geras. Tada tikrai kaifas pasivaiksciot. Restoranu ten daugiau nei kaune ar vilniuj ir nemazai aukstos klases.

Vienam bare man gerokai prigerusiam kai ant agresijos kelia graziai kulturingai siule kazkur uz pinigus pasimust tipo ten salia :D Kazka kaip Fight Club. Pats stebiuosi kaip is ten cieli isejom.

Na neklausiau tautybes bet saslai zuviene ir ju duonele kepta buvo tokia tobula kad norejos su lekste suvalgyt :D

Mr. Chow 2017-03-03 07:22

Citata:

Pradžioje rašė Peter (Post 464366)
https://beta.lt/akcija/visa-lietuva/...restorane-argo


Wzikai - yra senamiestyje Iberia muitines g. neblogas gruzinu restoranelis :)

Jup tas pats :) nostalgija, nors gal reiktu nuvaziuot ant savaitgalio :D


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 03:48.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.