MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W204 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=209)
-   -   SOS! MB C220, S204, 2008m. Klaidos, nebetraukia (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=21507)

Audrius28 2018-05-24 17:00

Pakeitė, traukos vistiek nėra, klaidą tebemeta. Stars jungt vėl?

vampyras 2018-05-24 18:05

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 499185)
paskutinis zodis dar netartas :)

:xx::xx::xx::xx:

Audrius28 2018-05-24 18:36

Viskas taip pat, tik švilpimas atsirado, bet švilpia tik atleidus pedalą, labiausiai prie 2000 apsukų girdisi. Maksimaliai apsukos ant neutralo sukyla iki ~3000 apsukų. Galios dar yra kažkiek iki 40-50km/h, nuo 60km/h jau išvis lėtai bėgėjasi. Viskas žodžiu taip pat, tik švilpimas atsirado.
Kokie spėjimai? Gal kokia plonesne žarnelė ten kur giliau, arčiau turbinos trūkusi gali būti ar koks chamutas atsilaisvinęs?
Dabar planuoju vežt ryt stars pajungt, bandyt tą klaidą ištrint. Jei nepaeina, tada vežt tikrint ar katalizatorius tebėra, ar blogai išprogramuota gal...? Jei nepadės bandysiu vežt į brangesnį servisą... :cenzura:

Darius 2018-05-24 20:25

Tu pats iš kur esi?

Audrius28 2018-05-24 20:29

Citata:

Pradžioje rašė Darius (Post 499648)
Tu pats iš kur esi?

Kaune. Rekomendavo į "carpro" varyti.

utiutiu 2018-05-25 04:21

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 499641)
:xx::xx::xx::xx:

da bum tsss :xx:
Citata:

Pradžioje rašė Audrius28 (Post 499644)
Viskas taip pat, tik švilpimas atsirado, bet švilpia tik atleidus pedalą, labiausiai prie 2000 apsukų girdisi. Maksimaliai apsukos ant neutralo sukyla iki ~3000 apsukų. Galios dar yra kažkiek iki 40-50km/h, nuo 60km/h jau išvis lėtai bėgėjasi. Viskas žodžiu taip pat, tik švilpimas atsirado.
Kokie spėjimai? Gal kokia plonesne žarnelė ten kur giliau, arčiau turbinos trūkusi gali būti ar koks chamutas atsilaisvinęs?
Dabar planuoju vežt ryt stars pajungt, bandyt tą klaidą ištrint. Jei nepaeina, tada vežt tikrint ar katalizatorius tebėra, ar blogai išprogramuota gal...? Jei nepadės bandysiu vežt į brangesnį servisą... :cenzura:

taigi tau sake nuo pat pradziu vampyras ka sita klaida reiskia ir ka reikia taisyti. + junk kita karta tik star'a :)

neisprogramuotas dpf, mestu i serviso rezima nuo pat pradziu, o ne nuo po 2k km :)

blogai isprogramuotas dpf - serviso rezimo greiciausia nebutu, bet dumintu masina kaip garvezys :)

Audrius28 2018-05-25 06:13

Citata:

Pradžioje rašė utiutiu (Post 499672)
da bum tsss :xx:

taigi tau sake nuo pat pradziu vampyras ka sita klaida reiskia ir ka reikia taisyti. + junk kita karta tik star'a :)

neisprogramuotas dpf, mestu i serviso rezima nuo pat pradziu, o ne nuo po 2k km :)

blogai isprogramuotas dpf - serviso rezimo greiciausia nebutu, bet dumintu masina kaip garvezys :)

Nu žiūrėjo tas šlangas, nieko nerado, radiatorius tai tepalą leido per tą sujungimą pačio radiatoriaus ir plastmasės, kur šlanga maunasi...tikiuosi nebereikalo tą radiatorių keičiau, nes atsistojo 140e su pakeitimu...bet to švilpimo tikrai nebuvo tokio, koks dabar, bet girdisi tik ant neutralo užgazavus ir krentant apsukom.
Dėl diagnostikos, tai ten tik toks sutapimas gavosi, kad draugas turėjo kišenėj, tai ir pajungė, o stars man jungia toks Darius prie A1 autoserviso, ar ne šitas čia Darius iš forumo? Beje išmetamų dūmų išvis nesimato. O jei neišprogramuotas, tai diagnostikas sakė, kad gal daviklis tik po kažkurio laiko ar kas kažkiek kilometrų tikrina tą slėgį, bet čia man jau nesamoningai skamba, tą patį, ką ir tu galvoju.
Tai, Vampyrai, reikia ieškoti trūkusios šlangos, keisti tą šlangą, keisti tą daviklį ir daryti DPF regeneraciją?

Audrius28 2018-05-25 07:56

https://imgur.com/a/zqg6L3S
Per tą kampą tipo leido tepalą, toks atplyšęs atrodo, jeigu pats meistriukas neatplėšė jo pakeitęs...

utiutiu 2018-05-25 08:07

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 499020)
Prasom tingini. https://autoeoe.com/mercedes-benz/motor/om646/

kitos klaidos tai pasekmes klaidos, pasikeisi slanga, pasidarysi dpf regeneracija, pasikeisi diff sensoriu, ir toliau vaziuosi, detales apie 100€ darbo su regeneracijos vaziavimu apie 2 val. tik pamegini paklausti detaliu numeriu arba kur tvarko, dar sianakt padegsiu tavo auto :D

Citata:

Pradžioje rašė Audrius28 (Post 499673)
Nu žiūrėjo tas šlangas, nieko nerado, radiatorius tai tepalą leido per tą sujungimą pačio radiatoriaus ir plastmasės, kur šlanga maunasi...tikiuosi nebereikalo tą radiatorių keičiau, nes atsistojo 140e su pakeitimu...bet to švilpimo tikrai nebuvo tokio, koks dabar, bet girdisi tik ant neutralo užgazavus ir krentant apsukom.
Dėl diagnostikos, tai ten tik toks sutapimas gavosi, kad draugas turėjo kišenėj, tai ir pajungė, o stars man jungia toks Darius prie A1 autoserviso, ar ne šitas čia Darius iš forumo? Beje išmetamų dūmų išvis nesimato. O jei neišprogramuotas, tai diagnostikas sakė, kad gal daviklis tik po kažkurio laiko ar kas kažkiek kilometrų tikrina tą slėgį, bet čia man jau nesamoningai skamba, tą patį, ką ir tu galvoju.
Tai, Vampyrai, reikia ieškoti trūkusios šlangos, keisti tą šlangą, keisti tą daviklį ir daryti DPF regeneraciją?

pas mane buvo istorija su dpf, bet trumpai tariant. kai isirasiau STOCK variklio programa( pagal ja visi dpf turi but ir t.t) ISKART mete i serviso rezima po uzvedimo. Bet bent jau man taip. Gal jums ir kitaip :)

Audrius28 2018-05-25 12:39

Išprogramavus DPF, traukos bėdos dingtų? Nes dabar tą klaidą dpf tik ir meta

Audrius28 2018-05-25 13:49

Ar čia diferencinio slėgio daviklis sugedęs, todėl fiksuoja dpf slėgio daviklis? Heellp!

Audrius28 2018-05-25 14:32

.

amerika 2018-05-25 17:28

Citata:

Pradžioje rašė Audrius28 (Post 499703)
DPF slėgio daviklis = diferencinio slėgio daviklis?

dpf -kietuju daleliu filtras,daviklis rodo kad tavo filtrui amen,ir meta avarini režima,išproggramuot gali nepakakt,gali tekt atlikt kastracija...

Audrius28 2018-05-25 17:54

Citata:

Pradžioje rašė amerika (Post 499723)
dpf -kietuju daleliu filtras,daviklis rodo kad tavo filtrui amen,ir meta avarini režima,išproggramuot gali nepakakt,gali tekt atlikt kastracija...

Klaidą meta, kad DPF slėgio daviklis parėjęs, tai reikia bandyti pasikeisti jį, vienas varžtas laiko jį, su mano turimais įrankiais, atsukti neįmanoma ir prijungta prie dviejų šlangelių ir fiškės.
Tai traukos nėra dėl avarinio rėžimo ar dėl šlangelės trūkusios?
O gal tas dpf užsikišęs...
Pirmiausia reikia pasikeisti DPF slėgio daviklį, tada šlangą surasti, kuri kiaura ar nusimovus...tada tą regeneraciją padaryti dpf, nu žodžiu, kaip Vampyras sakė. O tada žiūrėti koks ten slėgis, ar nėra per didelis tame DPF, o blogiausiu atveju tada bus išmesti pinigai ant daviklio...Reikės pjaut laukan DPF ir išprogramuoti.
Tik va kas per meistrai, kad nerado kur tas švilpimas...uždėjo radiatorių interkūlerio ir prisipažino, kai paklausiau, kad nepatikrino ar neleidžia oro radiatorius, ar švilpimo nėra...vienu žodžiu nėra žodžių...
O čia paskambinau vieniems, tai iškart sako pjaut laukan ir išprogramuot tą DPF...lupa visi pinigus kiek gali, už nieką tokius pinigus mokėti...kainos tai kosmosas už darbus...už radiatoriaus pakeitimą jau 45e nulupo...čia išpjovimas ir išprogramavimas DPF 220e, juokas per ašaras...
O gal nebeapsimoka to daviklio pirkti, dėti? Iškart pjaut ir išprogramuoti..?
P.S. ar galėjo taip būti, kad užsikišo DPF filtras, sugadino daviklį ir susidaręs slėgis prakiurdė kažką? O dūmų nebeišmeta normaliai, kaip turėtų, išeina per kitur?
P.P.S. pasakys gal kažkas (Vampyras) koks daviklio kodukas turi būti, nes 2 variantus duoda, o su veidrodėliu žiūrėjau mašinoj, tai prisuktoj pusėj kodukas, nesimato... :) šitas gal tinka? 0281002925? Pas mane C220 2008m, senesniojo variklio OM646

Darius 2018-05-25 21:18

Kas tau meta du kodus, gal ir meta, vienas gali but senas, o kitas atnaujintas. Dėk vin nr ir paziuresim prie progos koks priklauso. Ryt busiu Kaune ;)

Audrius28 2018-05-25 21:42

WDD2042081F269007
Būsiu dėkingas :)

Darius 2018-05-25 22:11

Štai:

https://mb1.ltd/mazos/F40F4BF0-CDBA-...F772FAE36.jpeg

vampyras 2018-05-26 00:31

Citata:

Pradžioje rašė Audrius28 (Post 499729)
Klaidą meta, kad DPF slėgio daviklis parėjęs, tai reikia bandyti pasikeisti jį, vienas varžtas laiko jį, su mano turimais įrankiais, atsukti neįmanoma ir prijungta prie dviejų šlangelių ir fiškės.
Tai traukos nėra dėl avarinio rėžimo ar dėl šlangelės trūkusios?
O gal tas dpf užsikišęs...
Pirmiausia reikia pasikeisti DPF slėgio daviklį, tada šlangą surasti, kuri kiaura ar nusimovus...tada tą regeneraciją padaryti dpf, nu žodžiu, kaip Vampyras sakė. O tada žiūrėti koks ten slėgis, ar nėra per didelis tame DPF, o blogiausiu atveju tada bus išmesti pinigai ant daviklio...Reikės pjaut laukan DPF ir išprogramuoti.
Tik va kas per meistrai, kad nerado kur tas švilpimas...uždėjo radiatorių interkūlerio ir prisipažino, kai paklausiau, kad nepatikrino ar neleidžia oro radiatorius, ar švilpimo nėra...vienu žodžiu nėra žodžių...
O čia paskambinau vieniems, tai iškart sako pjaut laukan ir išprogramuot tą DPF...lupa visi pinigus kiek gali, už nieką tokius pinigus mokėti...kainos tai kosmosas už darbus...už radiatoriaus pakeitimą jau 45e nulupo...čia išpjovimas ir išprogramavimas DPF 220e, juokas per ašaras...
O gal nebeapsimoka to daviklio pirkti, dėti? Iškart pjaut ir išprogramuoti..?
P.S. ar galėjo taip būti, kad užsikišo DPF filtras, sugadino daviklį ir susidaręs slėgis prakiurdė kažką? O dūmų nebeišmeta normaliai, kaip turėtų, išeina per kitur?
P.P.S. pasakys gal kažkas (Vampyras) koks daviklio kodukas turi būti, nes 2 variantus duoda, o su veidrodėliu žiūrėjau mašinoj, tai prisuktoj pusėj kodukas, nesimato... :) šitas gal tinka? 0281002925? Pas mane C220 2008m, senesniojo variklio OM646

labai jau piktas esi jaigu tiek daug rasai. :)
as jau pasikartosiu, tau reikia pirma susirasti kodel svilpia ir kur kiaura. diff daviklio parodymai tai nesandarios turbo sistemos pasekme. kuo daugau vazinesies tuo greiciau uzkisi dpf ir tada tikrai galesi pjauti lauk.
susirask kas turi irankius tikrinti sistemos sandarumui.
bet ir seip turi buti aklas jog nematytum skyles :D

Audrius28 2018-05-26 07:47

Dėkui už atsakymus :)

Robertas1993 2018-05-26 08:08

uztenka mazyte arba nematomoj vietoj skyle, plika akimi nepastebesi ir auto nebetraukia :)

Audrius28 2018-05-26 08:14

Ar tas daviklis sveikas yra, tik per stars rodo minusinį slėgį dėl nesandarumo?
Ar reikia pirkti tą daviklį?

Audrius28 2018-05-29 13:30

Pakeitė daviklį, nulupo 60e už pakeitimą, kur vieną varžtelį atsukti reikia. Daviklis dar 40e. Smagu, ką galiu pasakyti daugiau. Prie pakeitimo dar priedo pasakė, kad daviklis kažkaip neprisiprogramuoja normaliai. Tai klaidą ištrynė, vėl trauka atsitrado, bet pasakė, kad TURBŪT DPF filtras užsikišęs gana stipriai. Šlangos lyg ir nėra kiauros. Daviklis rodo per didelius slėgius, tai čia nesuprasi dabar ar jis teisingai rodo tuos didelius slėgius, jeigu net neina jo tinkamai pririšti prie mašinos. Bet sakė, kad DPF kažkaip lyg ir nemato...nesupratau ką ten būrė, bet esmė, kad problema pašalinta tik laikinai, kol vėl daviklis neužlinks, nes rodo per didelius slėgius...
Reziumė, kad nusipirkau mašiną su TURBŪT išprogramuotu DPF filtru (kad nerodytų klaidų), bet neišpjautu.
Bandyt regeneraciją gal daryti? Jei nepadės slėgių sunormalizuoti, tada manau nafik pjaut tą DPF filtrą.
Kas pasakys gal, ar mano mašinoj DPF stovi kartu su katalizatoriumi, ar atskirai?

Pavidolis 2018-05-29 13:50

Citata:

Pradžioje rašė Audrius28 (Post 499925)
Pakeitė daviklį, nulupo 60e už pakeitimą, kur vieną varžtelį atsukti reikia. Daviklis dar 40e. Smagu, ką galiu pasakyti daugiau. Prie pakeitimo dar priedo pasakė, kad daviklis kažkaip neprisiprogramuoja normaliai. Tai klaidą ištrynė, vėl trauka atsitrado, bet pasakė, kad TURBŪT DPF filtras užsikišęs gana stipriai. Šlangos lyg ir nėra kiauros. Daviklis rodo per didelius slėgius, tai čia nesuprasi dabar ar jis teisingai rodo tuos didelius slėgius, jeigu net neina jo tinkamai pririšti prie mašinos. Bet sakė, kad DPF kažkaip lyg ir nemato...nesupratau ką ten būrė, bet esmė, kad problema pašalinta tik laikinai, kol vėl daviklis neužlinks, nes rodo per didelius slėgius...
Reziumė, kad nusipirkau mašiną su TURBŪT išprogramuotu DPF filtru (kad nerodytų klaidų), bet neišpjautu.
Bandyt regeneraciją gal daryti? Jei nepadės slėgių sunormalizuoti, tada manau nafik pjaut tą DPF filtrą.
Kas pasakys gal, ar mano mašinoj DPF stovi kartu su katalizatoriumi, ar atskirai?

Man atrodo, kad susipiltum tu mano priedą ir pamirštum visas problemas :D

Audrius28 2018-05-29 14:39

Citata:

Pradžioje rašė Pavidolis (Post 499926)
Man atrodo, kad susipiltum tu mano priedą ir pamirštum visas problemas :D

Plačiau papasakok? :)
p.s. šiaip nelabai tikiu tais visais mišinukais, kurie į baką pilasi, nebent įtikintum labai :D

Audrius28 2018-05-29 14:44

P.S. Dar pasakė vienas meistras, kad mersams pavojinga daryti DPF regeneracijas, nes būna pasitaiko, kad turbinos užlinksta. Tai ką, Vampyrai, gali pasakyti dėl šito, nes patarei regeneraciją atlikti?

Darius 2018-05-29 16:12

Reikia regeneraciją daryti važiuojant. Tada nebus bėdų. O kad užlinksta, tai gal jau ir taip paskutinioji buvo tam kam užlinko. O tai kai savaiminė vyksta kas kitaip ten būna, o gi nieko ;)

p.s. O tai bent diagnostiką su Staru darė?

Pavidolis 2018-05-29 19:34

Citata:

Pradžioje rašė Audrius28 (Post 499927)
Plačiau papasakok? :)
p.s. šiaip nelabai tikiu tais visais mišinukais, kurie į baką pilasi, nebent įtikintum labai :D

http://www.pyrmolita.lt/produktas/da...n-out-cleaner/

Nėra ką įtikint, suvedi nuolaidos kodą mb1narys10 ir gauni net 5,30€ nuolaidą ir nemokamas siuntimas :wave:
Jeigu užsikimšę kažkas, ar tai purkštukai, DPF, turbinos geometrija - viską išvalys. Bandyta šimtą kartų ir visada suveikia :good:
Galėčiau rašyt visą technologiją, bet labai daug rašliavos :D Jeigu įdomu, gali pasiskaityti čia:
http://www.pyrmolita.lt/ka-jums-reik...ymo-produktus/

amerika 2018-05-29 20:25

Citata:

Pradžioje rašė Pavidolis (Post 499942)
http://www.pyrmolita.lt/produktas/da...n-out-cleaner/

Nėra ką įtikint, suvedi nuolaidos kodą mb1narys10 ir gauni net 5,30€ nuolaidą ir nemokamas siuntimas :wave:
Jeigu užsikimšę kažkas, ar tai purkštukai, DPF, turbinos geometrija - viską išvalys. Bandyta šimtą kartų ir visada suveikia :good:
Galėčiau rašyt visą technologiją, bet labai daug rašliavos :D Jeigu įdomu, gali pasiskaityti čia:
http://www.pyrmolita.lt/ka-jums-reik...ymo-produktus/

kaip važiuoti su 7g deže ne mažesniu nei 3000apsuku per min,nebent ant 2 begio,tai taisydamas kuro sistema supjausi deže ,arba susimokesi kruva baudu....nes greitis turetu buti apie 200

utiutiu 2018-05-29 20:32

Citata:

Pradžioje rašė amerika (Post 499947)
kaip važiuoti su 7g deže ne mažesniu nei 3000apsuku per min,nebent ant 2 begio,tai taisydamas kuro sistema supjausi deže ,arba susimokesi kruva baudu....nes greitis turetu buti apie 200

Jungi manual . Ir varai :)

vampyras 2018-05-29 20:51

Citata:

Pradžioje rašė Audrius28 (Post 499925)
Pakeitė daviklį, nulupo 60e už pakeitimą, kur vieną varžtelį atsukti reikia. Daviklis dar 40e. Smagu, ką galiu pasakyti daugiau. Prie pakeitimo dar priedo pasakė, kad daviklis kažkaip neprisiprogramuoja normaliai. Tai klaidą ištrynė, vėl trauka atsitrado, bet pasakė, kad TURBŪT DPF filtras užsikišęs gana stipriai. Šlangos lyg ir nėra kiauros. Daviklis rodo per didelius slėgius, tai čia nesuprasi dabar ar jis teisingai rodo tuos didelius slėgius, jeigu net neina jo tinkamai pririšti prie mašinos. Bet sakė, kad DPF kažkaip lyg ir nemato...nesupratau ką ten būrė, bet esmė, kad problema pašalinta tik laikinai, kol vėl daviklis neužlinks, nes rodo per didelius slėgius...
Reziumė, kad nusipirkau mašiną su TURBŪT išprogramuotu DPF filtru (kad nerodytų klaidų), bet neišpjautu.
Bandyt regeneraciją gal daryti? Jei nepadės slėgių sunormalizuoti, tada manau nafik pjaut tą DPF filtrą.
Kas pasakys gal, ar mano mašinoj DPF stovi kartu su katalizatoriumi, ar atskirai?

sensorio nereikia risti, jis prisiverzia vienu varzteliu, vien uz prisukima 60€ paklojai. pameni? :)

Citata:

Pradžioje rašė Audrius28 (Post 499928)
P.S. Dar pasakė vienas meistras, kad mersams pavojinga daryti DPF regeneracijas, nes būna pasitaiko, kad turbinos užlinksta. Tai ką, Vampyrai, gali pasakyti dėl šito, nes patarei regeneraciją atlikti?

spjauk tam meistrui i veida, ir ieskokis kas turi stara ir moka juom naudotis.
P.s. baik cia kaip "palaida pana" tampytis. sedi i auto soki i autostrada, 20min 4 pavara laikai kuo tolygiau iki 3k apsuku. as beveik lazinciausi jog auto senai regeneravosi, pokol tu cia mastei "To be, or not to be" :)

Audrius28 2018-05-29 22:12

Taip ir padarysiu. Užsisakysiu dar to birzgalo iš Piktas, bus į naudą vistiek. Po visko nuvešiu stars pajungt, ten vyrukas matosi, kad nėra labai jau gerai išmanantis tą stars ir nemoka jis visko, bet kažką visgi moka ir supranta. Kito pakolkas dar nežinau Kaune. Dėkui už patarimus visiems.

Darius 2018-05-29 22:25

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 499954)


spjauk tam meistrui i veida, ir ieskokis kas turi stara ir moka juom naudotis.
P.s. baik cia kaip "palaida pana" tampytis. sedi i auto soki i autostrada, 20min 4 pavara laikai kuo tolygiau iki 3k apsuku. as beveik lazinciausi jog auto senai regeneravosi, pokol tu cia mastei "To be, or not to be" :)

:xx::xx::xx:

Citata:

Pradžioje rašė Audrius28 (Post 499958)
Taip ir padarysiu. Užsisakysiu dar to birzgalo iš Piktas, bus į naudą vistiek. Po visko nuvešiu stars pajungt, ten vyrukas matosi, kad nėra labai jau gerai išmanantis tą stars ir nemoka jis visko, bet kažką visgi moka ir supranta. Kito pakolkas dar nežinau Kaune. Dėkui už patarimus visiems.


Nu jo pa pa. Taigi ne vienas yra forumietis Kaune kuris turi stara, plius ne tik Kaune ;). Tik paieškoti tingi forume ;)

Audrius28 2018-05-29 22:34

Citata:

Pradžioje rašė Darius (Post 499959)
:xx::xx::xx:




Nu jo pa pa. Taigi ne vienas yra forumietis Kaune kuris turi stara, plius ne tik Kaune ;). Tik paieškoti tingi forume ;)

Aš suprantu, kad senbūviai čia naudingiausi forumiečiai, bet dažnai ir patys tingiausi, nes atsibosta panašūs naujokų klausimai... O čia kažkokie pašiepimai ar pasišaipymai man visiškai nereikalingi. Forumas tam ir skirtas, kad bendrauti ir padėti vienas kitam. Ir juk jau sakiau, kad pirmoji mano mašina, neturiu daug žinių apie auto. O kiek klausiau, niekas nepasisiūlė padėti Kaune su starsu, ne už dyką aišku.

Darius 2018-05-29 22:37

Buvau kažkada rašęs temoje kad važiuoju į Kauną ir turiu starą, bet kažkaip matyt praleidai. Esu aš gan dažnai būnantis Kaune, toliau yra Rocky, Gintaras, kurie tikrai gerai nusimano. Toliau nevardinsiu, pradžiai užteks tiek ;)

p.s. 6 šitos temos psl. rašiau ;)

Audrius28 2018-05-29 23:05

Citata:

Pradžioje rašė Darius (Post 499962)
Buvau kažkada rašęs temoje kad važiuoju į Kauną ir turiu starą, bet kažkaip matyt praleidai. Esu aš gan dažnai būnantis Kaune, toliau yra Rocky, Gintaras, kurie tikrai gerai nusimano. Toliau nevardinsiu, pradžiai užteks tiek ;)

p.s. 6 šitos temos psl. rašiau ;)

:good: susisieksiu vėliau per AŽ :)

Audrius28 2018-06-09 09:48

Nu va, jau prieš savaitę pasidariau regeneraciją, + susipyliau kuro priedą iš Piktas, pravažiavau 200km ant 3300-3400 apsukų, vakare dar +100km. Tai tiesiojoj, važiuojant 140km/h, pasiimdavo apie 7,6l, dabar po regeneracijos ima po 5,8l šimtui. Matomai buvo neblogai užsikišę ;) Miesto kamščiuose sąnaudos nepakito, bet važiuojant pastoviu greičiu, skirtumas labai jaučiasi.

Važiuojant ir atleidus gazą, girdimas toks "du du du du du du du..." bumpsėjimas, bildėjimas pastovus ir greitas, girdima tik atleidus gazą ar nuokalnėje, kuo greičiau važiuoju - tuo garsas didesnis. Čia jau senai šitą pastebėjau.
Kas gali būti? Duslintuvas gal ar apsaugos kokios blogai priveržtos?

Gadget 2018-06-09 10:33

Citata:

Pradžioje rašė Audrius28 (Post 500465)
Važiuojant ir atleidus gazą, girdimas toks "du du du du du du du..." bumpsėjimas, bildėjimas pastovus ir greitas, girdima tik atleidus gazą ar nuokalnėje, kuo greičiau važiuoju - tuo garsas didesnis. Čia jau senai šitą pastebėjau.
Kas gali būti? Duslintuvas gal ar apsaugos kokios blogai priveržtos?

Pagalves pasitikrink dezes, variklio, kardano gumas... betkas kas juda vaziuojant gali but.

amerika 2018-06-09 10:37

Citata:

Pradžioje rašė Audrius28 (Post 500465)
Važiuojant ir atleidus gazą, girdimas toks "du du du du du du du..." bumpsėjimas pastovus ir greitas, girdima tik atleidus gazą ar nuokalnėje, kuo greičiau važiuoju - tuo garsas didesnis. Čia jau senai šitą pastebėjau.
Kas gali būti? Duslintuvas gal ar apsaugos kokios blogai priveržtos?

padanga su guzu,ar kas nors istrige i protektoriu,arba sulinkes stabdžiu diskas.Kaip sugebejai su tokiom apsukom važiuoti toki atstuma?jei automatas tai ,3- 4 pavara,viena taisai kita gadini.....šiaip tie priedai buna profesionaliam naudojimui ir eksperimentai ne visada pasiteisina,o jei priedas buitiniam naudojimui,tai jis tik placebas...panašiai kaip xado priedai-padeda tik tiems kas tuo tiki.

Darius 2018-06-09 11:17

Citata:

Pradžioje rašė Audrius28 (Post 500464)
Nu va, jau prieš savaitę pasidariau regeneraciją, + susipyliau kuro priedą iš Piktas, pravažiavau 200km ant 3300-3400 apsukų, vakare dar +100km. Tai tiesiojoj, važiuojant 140km/h, pasiimdavo apie 7,6l, dabar po regeneracijos ima po 5,8l šimtui. Matomai buvo neblogai užsikišę ;) Miesto kamščiuose sąnaudos nepakito, bet važiuojant pastoviu greičiu, skirtumas labai jaučiasi.


Važiuojant ir atleidus gazą, girdimas toks "du du du du du du du..." bumpsėjimas, bildėjimas pastovus ir greitas, girdima tik atleidus gazą ar nuokalnėje, kuo greičiau važiuoju - tuo garsas didesnis. Čia jau senai šitą pastebėjau.
Kas gali būti? Duslintuvas gal ar apsaugos kokios blogai priveržtos?

Ar tikrai iš Piktas? Gal iš Povidolio?

Pavidolis 2018-06-09 12:13

Nejaugi aš toks pavidus, kad net atrodau piktas? :D

Citata:

Pradžioje rašė amerika (Post 500467)
padanga su guzu,ar kas nors istrige i protektoriu,arba sulinkes stabdžiu diskas.Kaip sugebejai su tokiom apsukom važiuoti toki atstuma?jei automatas tai ,3- 4 pavara,viena taisai kita gadini.....šiaip tie priedai buna profesionaliam naudojimui ir eksperimentai ne visada pasiteisina,o jei priedas buitiniam naudojimui,tai jis tik placebas...panašiai kaip xado priedai-padeda tik tiems kas tuo tiki.

Tamsta, esate visiškai neteisus :) Yra preperatų, kurie skirti tik profesionaliam naudojimui su 5 puslapių instrukcijom, tačiau priedai kaip tik skirti kiekvienam vartotojui. Geras priedas negali nieko pakenkti, čia yra faktas. Asmeniškai su priedu pagydžiau turbiną ir tikrai ne placebas, kai anksčiau mašina pasiekus 115km/h išjungia turbiną ir tik lėtėja, kai po to lekia gerokai greičiau ir be jokių trikdžių :wave:


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 10:58.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.