MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W210 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=201)
-   -   w210 uzstrigo P (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=9621)

egisw210 2012-04-16 21:24

Citata:

Pradžioje rašė ldalius (Post 207102)
eilinį kartą miręs reikalas, bet parašysių ką žinau.

Iki lempučių kokiais laiptais ar kopėčiom pas tave vaikšto pavarų svirtis. Čia MB o ne audzi.

Apačioj mašinos yra tik viena vienintelė traukė padaryta iš 8 mm strypo su dviem užlenktais galais po 1cm. Ta traukė jungia pavarų jungimo selektoriaus traukutę (kuri tiesiogiai išeina iš vadinkim ryčiago) ir tas strypas kitame gale jungiasi prie vienintelės dėžėje pavarų jungimo svirties.

Visas tas mechanizmas randasi dėžės kairėje (vairuotojo) pusėje. Kad jį pamatyti dar reikės nusisukti plastmasinę pavarų dėžės apsaugą. Ir kiek pamenu dar kažkas ten trukdo ar tai aliuminė apsauga kažkokia ar kas, bet pasiekt neapsidraskius rankų yra ką veikt.

viskas aisku,dekui bent uz tiek,dabar bent jau zinau kuriam gale ieskot tos traukes

ldalius 2012-04-16 21:27

geriausiu atveju ji pas tave bus atsikabinusi nuo dėžės traukė, jei nukrito fiksatorius (tokia metalinė fiksuojanti plokštelė ant traukės galo) ir isirėmusi į ką nors, bet tam dalykui teduodu tik 1 procentą iš 100

Tomskis 2012-04-16 21:29

pamatysi palindes po masina, viena trauke, vaiksto tik pirmyn ir atgal. man pora kartu irgi buvo kad negalejau perjungt begio, pasirodo i selektoriu ikrite buvo kazkas, centas ar kazkas panasaus :)

daliau - pas mane nenuspaudes stabdzio , P neisjungsi, bet uzgesint masina ir istraukt rakta galiu ir ant D, taip ir turi but? ar turi neduot rakto istraukt?

ldalius 2012-04-16 21:33

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 207109)
pamatysi palindes po masina, viena trauke, vaiksto tik pirmyn ir atgal. man pora kartu irgi buvo kad negalejau perjungt begio, pasirodo i selektoriu ikrite buvo kazkas, centas ar kazkas panasaus :)

daliau - pas mane nenuspaudes stabdzio , P neisjungsi, bet uzgesint masina ir istraukt rakta galiu ir ant D, taip ir turi but? ar turi neduot rakto istraukt?

jei spynoje vežioji tokį ryšulį raktų kaip pas mane, tai visko gali būt, kad ir važiuojant galėsi tuoj raktą išsitraukti :xx:

Jei spyna tvarkoje ir trosas su viskuo kas jam priklauso - raktą gali ištraukt tik kai selektorių pastatai ant P. Beje čia galioja irgi beveik visiems modeliams (mano žmonos audinėje irgi tas pats)

Beje nuo selektoriaus eina du trosai - vienas link stabdžio pedalo kitas į užvedimo spyną

ldalius 2012-04-16 21:39

O deja Tomskis irgi logišką idėją davė, kad pro selektoriaus svirties laiptuotą eigos skylę galėjo ikrist svetimkūnis ir papult po svirties burbulu

egisw210 2012-04-16 21:43

Citata:

Pradžioje rašė ldalius (Post 207111)
O deja Tomskis irgi logišką idėją davė, kad pro selektoriaus svirties laiptuotą eigos skylę galėjo ikrist svetimkūnis ir papult po svirties burbulu

ten jau buvau nusidraskes,jokie pasaliniu detaliu nera.

Tomskis 2012-04-16 21:47

Citata:

Pradžioje rašė ldalius (Post 207110)
jei spynoje vežioji tokį ryšulį raktų kaip pas mane, tai visko gali būt, kad ir važiuojant galėsi tuoj raktą išsitraukti :xx:

Jei spyna tvarkoje ir trosas su viskuo kas jam priklauso - raktą gali ištraukt tik kai selektorių pastatai ant P. Beje čia galioja irgi beveik visiems modeliams (mano žmonos audinėje irgi tas pats)

Beje nuo selektoriaus eina du trosai - vienas link stabdžio pedalo kitas į užvedimo spyną

raktai tvarkoj, tik signos pultelis, spyna buves savininkas zinau kad keite, gal kazko nedajunge? ten tipo normalus trosas turi but spynoj, ne seip laidelis kazkoks?

ldalius 2012-04-16 21:54

negi nežinai kuo skiriasi MB spynos automatui ir mechankei?
Gal dar nežinai kad ir benzo bei dyzelio spynos neturi arba turi 10 mm skylę korpuse :xx:

Tikėjausi iš tavęs daugiau :xx:

jei pas tave įdėta spyna dyzelio, bet nuo mechankės, tai tas trosas nuo dėžės ir nepajungtas, nes jo paprasčiausiai nėra kur pajungt spynoje arba spyna jau gerokai pamalta.

Kol nepervedi selektoriaus į P tol negali atsukt rakto iki tos padėties kur gali jį ištraukt, o kai pervedi į P tada raktas dar pasisuka kokius 2 mm ir jį tada jau gali ištraukt

ldalius 2012-04-16 22:04

dadėsiu dar keletą minčių šios temos autoriui.

Kol neijungtas degimas, tol maigyk nemaigęs stabdžio pedalo, visvien selektoriaus iš P neišprašysi kai viskas mašinoje veikia tvarkingai. Ar užtenka tik šiek tiek pasukt raktelį, kad stabdžio pedalą nuspaudus atleistų selektorių. Dabar tik šiek tiek jau susimaišiau, nes prie MB nebesėdžiu

Dalius/68 2012-04-17 17:24

jei auto stovi ikalneje irgi buna sunku "ištraukti " iš parkingo selektoriu.Kad trauke atsikabinus ,nelabai imanomas dalykas.Gal but pats traukes antgalis kuris yra iš aliuminio lydinio ir ant kurio dedasi dar plastikine centravimo ivore,yra išplaktas ir traukes eiga pasidare šiek tiek ilgesne ,del ko galejo užsiskersuoti pati trauke .


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 23:19.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.