MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Off Topic (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Tatuiruotes, uz ar pries? (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=6275)

woodoooo 2011-01-19 19:54

Citata:

Pradžioje rašė ruškė (Post 124038)
ka gali gero pasidaryti turemas sesiolikmecio prota? as maciau daug tokiu sustreku ,tai dazniausia gimimo data issitaturuoja ant kuloku, cia turbut tik tave viena juokas ima kaip paziuri i veidrodi :wave:

abi mano tatuiruotes darytos pas prof meistrus uz nemazus pinigus tais laikais

o kalejimo tatoo visai kas kita jei nezinai nesakyk, pasiskaityk ka reiskia datos ant kuloku, ziedai, baznycios kupolai ant nugaros, zvaigzdes ant peciu ir keliu. ir dar daugybe kitu.

yamato 2011-01-19 19:55

aš nei už, nei prieš, kartais gražu, kartais nepatinka :)

pats paskutiniu metu lyg ir užsinorėjau tattoo, bet nežinau kokios ir kur, tai dar sakiau ne, kol nežinosiu, ko noriu, tol ir nedarysiu :) tai gal po kokių 5 metų ir bus tattoo :)

ruškė 2011-01-19 20:00

Citata:

Pradžioje rašė woodoooo (Post 124048)
abi mano tatuiruotes darytos pas prof meistrus uz nemazus pinigus tais laikais

o kalejimo tatoo visai kas kita jei nezinai nesakyk, pasiskaityk ka reiskia datos ant kuloku, ziedai, baznycios kupolai ant nugaros, zvaigzdes ant peciu ir keliu. ir dar daugybe kitu.

ne nezinau :xx: bet cia rusyne o ne lt tos zvaigzdes

ledas 2011-01-19 20:00

as vienareiksmiskai uz. man grazu, pats turiu keleta ir pasidaryciau dar ne viena, jei ne odos ligos.. reikia tureti galva ir netatuiruoti nesamoniu, kad po keliu metu kvailai neatrodytumet. turiu gera pazistama daranti tatoo Kaune, daro tikrai graziai, aisku ima nepigiai, bet biciukas tikrai mano manymu maladec.

ruškė 2011-01-19 20:02

Citata:

Pradžioje rašė ledas (Post 124053)
as vienareiksmiskai uz. man grazu, pats turiu keleta ir pasidaryciau dar ne viena, jei ne odos ligos.. reikia tureti galva ir netatuiruoti nesamoniu, kad po keliu metu kvailai neatrodytumet. turiu gera pazistama daranti tatoo Kaune, daro tikrai graziai, aisku ima nepigiai, bet biciukas tikrai mano manymu maladec.

gal apie undinei esanti salona kalbat?

woodoooo 2011-01-19 20:04

man ir grazu ir nemaiso tos kurias turiu, bet nauju nedaryciau, ir jei netureciau dabartiniu tai ir gal ir nedaryciau :)

Aistė 2011-01-19 20:05

as irgi turiu viena nedidele tatoo. noriu ir antros, bet nesidarysiu, nes kai Kaune tikrino tatoo slonus, visuose salonuose buvo higienos pazeidimu (as pati ju klausiau, nes norejau eiti ten kur saugu). nesinori pasigauti kokio hepatito arba ZIV. o higienos pazeidimai ganetinai rimti buvo. dar viena priezastis, kuri stabdo nuo tatoo - buvo nustatyta, kad tatoo laikui begant gali supiktybeti ir galima toje vietoje tureti vezi :)

ledas 2011-01-19 20:07

Citata:

Pradžioje rašė ruškė (Post 124056)
gal apie undinei esanti salona kalbat?

ne ne apie undinej, o apie esanti Sv. Gertrudos gatvej. http://www.teotattoo.lt/en . nenoriu reklamuoti, bet tikrai fainas, dushevnas zmogus ir daro tikrai gerai.
p.s. kazkada baiges Vilniaus dailes akademija, tai piesti tikrai moka :)

Lengvas 2011-01-19 20:09

Citata:

Pradžioje rašė Aistė (Post 124059)
as irgi turiu viena nedidele tatoo. noriu ir antros, bet nesidarysiu, nes kai Kaune tikrino tatoo slonus, visuose salonuose buvo higienos pazeidimu (as pati ju klausiau, nes norejau eiti ten kur saugu). nesinori pasigauti kokio hepatito arba ZIV. o higienos pazeidimai ganetinai rimti buvo. dar viena priezastis, kuri stabdo nuo tatoo - buvo nustatyta, kad tatoo laikui begant gali supiktybeti ir galima toje vietoje tureti vezi :)

tai db ka istiria, nuo visko tu veziu atsiranda :xx: man tai paskutinej vietoj tas vezys, bus likimas susirgsiu, nebus - ne :) man tai grazu kai skoningai padaryta :uuu:

woodoooo 2011-01-19 20:12

Citata:

Pradžioje rašė Aistė (Post 124059)
as irgi turiu viena nedidele tatoo. noriu ir antros, bet nesidarysiu, nes kai Kaune tikrino tatoo slonus, visuose salonuose buvo higienos pazeidimu (as pati ju klausiau, nes norejau eiti ten kur saugu). nesinori pasigauti kokio hepatito arba ZIV. o higienos pazeidimai ganetinai rimti buvo. dar viena priezastis, kuri stabdo nuo tatoo - buvo nustatyta, kad tatoo laikui begant gali supiktybeti ir galima toje vietoje tureti vezi :)

marazmas


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 11:34.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.