MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   C Klasė (W202, W203, W204, W205) (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=156)
-   -   w203 benzinas ar dyzelinas (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=10997)

Finalfour 2012-11-10 08:49

dujos, nes ir tyliau dirba ir pigiau vaziuoja :xx:

PetrasR 2012-11-10 09:38

Benzas dirba tyliau kai vaziuoji vezlio greiciu. Jeigu paspaudi gazo, benzas iskarto garsiau dirba. O pas dyzeli ar mazai gazo ar daug gazo - didelio skirtumo nera. Ir jeigu naujesnis dyzelis tai vienodai nedidelis garsas eina per visa diapazona.

Apple 2012-11-10 09:42

Dyzelis dirba garsiau tik kai stovi lauke. Viduje tas garsas nesiskiria, bent jau automobiliuose su normalia garso izoliacija ir ne 100 metu senumo varikliu. Pas mane dyzelinio variklio ramiai vaziuojant isvis beveik nesigirdi, girdisi tik tada kai gazo duodi. Bet lygiaip taip pat ir su benzu yra. taip, kad garsas cia ne prie ko. Nebent is principo nemegsti dyzelio garso, tada taip.

ldalius 2012-11-10 10:17

o man labiau patinka šiaudais ir malkomis kūrenami varikliai, nes nematau šios diskusijos prasmės. Toks klausimas kyla tik žmonėms, kurie patys nežino ko nori išskyrus gerų metų ir pigesnės kainos. Kai patari nusipirkt dyzelį, tai paskui gauni priekaištus kai jie žiemą neužsikuria arba esant reikalui brangiau remontuojasi kai patari nusipirkt benziną, paskui gauni priekaištus, kad su dyzeliu būtų važiavęs pigiau kuro atžvilgiu.

Kitas dalykas jei neplanuoji per metus nuvažiuot daugiau kaip 20 000 km tai apie dyzelį geriau negalvok

vampyras 2012-11-10 10:43

galu galiausiai nusipirks, kuri labiausiai krito i aki :xx:

PetrasR 2012-11-10 11:04

Citata:

Pradžioje rašė ldalius (Post 238879)
o man labiau patinka šiaudais ir malkomis kūrenami varikliai, nes nematau šios diskusijos prasmės. Toks klausimas kyla tik žmonėms, kurie patys nežino ko nori išskyrus gerų metų ir pigesnės kainos. Kai patari nusipirkt dyzelį, tai paskui gauni priekaištus kai jie žiemą neužsikuria arba esant reikalui brangiau remontuojasi kai patari nusipirkt benziną, paskui gauni priekaištus, kad su dyzeliu būtų važiavęs pigiau kuro atžvilgiu.

Kitas dalykas jei neplanuoji per metus nuvažiuot daugiau kaip 20 000 km tai apie dyzelį geriau negalvok

As neplanuoju ir nevaziuoju po 20k per metus bet perku dyzelius. Ir ne del garso ar ekonomijos o del sukimo - fuking - momento. Retas benzas gali duoti pvz 540Nm.

Kiekvienam savo. Todel reikia susidelioti prioritetus, ko nori is masinos ir tada ieskoti tos kuri atitiks tavo poreikius.

PetrasR 2012-11-10 11:05

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 238876)
Dyzelis dirba garsiau tik kai stovi lauke. Viduje tas garsas nesiskiria, bent jau automobiliuose su normalia garso izoliacija ir ne 100 metu senumo varikliu. Pas mane dyzelinio variklio ramiai vaziuojant isvis beveik nesigirdi, girdisi tik tada kai gazo duodi. Bet lygiaip taip pat ir su benzu yra. taip, kad garsas cia ne prie ko. Nebent is principo nemegsti dyzelio garso, tada taip.

Skirtumas tik tame kad dyzelis apsukas kelia nuo 1.5 iki 3.5 (standartiskai, dazniausiai) o benzas nuo 1.5 iki 5.5 ir didesnis apsuku pasikeitimas sukuria automatiskai didesni garso pasikeitima.

ldalius 2012-11-10 11:08

sutinku su tavimi - pavyzdžiui pas mane nuo 92 metų (kai Lietuvoje pradėjo masiškai atsirasti vakarietiškos mašinos) važinėju tik dyzeliais, nes man dyzelis į kraują įaugęs, Aišku kai visą gyvenimą dar papildomai perku-parduodu mašinas tai esu turėjęs benzininių, tačiau dyzeliai būdavo parduodami kelis kart greičiau ir brangiau nei benzininiai modeliai. Bet čia kiekvienam savo

armagedonas 2012-11-10 11:32

Kiek teko susidurti, benzinas buna geresnes bukles ar maziau vaziaves nei atitinkamas dyzelis, taip pat benzinio komplektacija dazniausia pilnesne buna.

001 2012-11-10 11:58

Citata:

Pradžioje rašė ldalius (Post 238879)
o man labiau patinka šiaudais ir malkomis kūrenami varikliai, nes nematau šios diskusijos prasmės. Toks klausimas kyla tik žmonėms, kurie patys nežino ko nori išskyrus gerų metų ir pigesnės kainos. Kai patari nusipirkt dyzelį, tai paskui gauni priekaištus kai jie žiemą neužsikuria arba esant reikalui brangiau remontuojasi kai patari nusipirkt benziną, paskui gauni priekaištus, kad su dyzeliu būtų važiavęs pigiau kuro atžvilgiu.

Kitas dalykas jei neplanuoji per metus nuvažiuot daugiau kaip 20 000 km tai apie dyzelį geriau negalvok

Oho koks sąmojis. Tu visuomet taip patarimus dalini? Galėtų šitam forume medalius dalinti. Turėtum gauti vieną už nesiorientavimą aplinkoj.

Aš klausiau dėl eksplotavimo skirtumų. Nenuostabu kad neįmanoma rasti informacijos, nes pasirodo šiaudais ir malkomis geriausiai važiuoti išeina.

Vienas susipratęs žmogus paaiškino skirtumus tarp variklių. Tai reiktų juos paryškinti ir pakelti į viršų, kad tiems kam įdomu galėtų lengviau rasti.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 23:55.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.