MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Diskusijos Apie Konkrečius Mercedes-Benz Modelius (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=153)
-   -   Kuri - CLS, A8 ar GS300? (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=2442)

bitch 2009-08-21 11:41

As uz lexusa, p.s jis didesnis uz cls. A8 bedu kalnas bus ir jos nuvertejimas didelis, o lexuso ir cls nuvertejimas bus mazesnis, tik cls daugiau jaunatviskesnis ir sportiskesnis.
Nauji bumeriai tai netike. W221 gerai jau padarytas.
Intike paziurek testus tarp 5 serijos bmw GS'o w212 ir jaguaro XF, gal tarp siu dar issirinksi ka nors.

glutaminas 2009-08-21 11:52

Man atrodo cia viskas gandu pavidalu, dar lietuviai nepribrendo prie tokiu masinu, ir tik retas kuris tiksliai gali kazka pakomentuoti apie jas. A8 turi pazystamas, tai nusiskundimu neturejo, bet kas perka auto uz 20tukst euru, tam remontu kainos nelabai rupi. O siaip del lexuso, man ta marke nepapatingai patinka, ir isvaizda nera grazi, bet jau ne vienas pazystamas, vyresnio amziaus is MB persedo i lexus, nesakysiu savo nuomones tuo klausimu, bet pastarieji kalba, kad mersas nepatikimas, lyginant su lexus, ir niekada nebeses i mersa atgal. Cia tik nuomones...
O siaip, idomumo delei, kodel e65 parduoda, man jis ne ka prasciau atrodo ir speju ne ka prasciau rieda uz a8 d3... Atsibodo ar kame priezastys, gal nevykes modelis?

Mukshas 2009-08-21 11:53

nuo kada W221 pencininku masina, jei tai pencininku masina tai as noriu kuo greiciau pasenti ir tokiu vazineti

Paulius140 2009-08-21 15:06

Atsibodo ar kame priezastys, gal nevykes modelis?[/QUOTE]

galiu pasakyti, kad labai geras auto. ir galios turi vakar vaziavom 230km/h dar galas pedalo nebuvo. nzn pabodo jau norisi kazko kito jau.

Paulius140 2009-08-21 15:13

(BY Bich) Nauji bumeriai kaip tik yra tike.

kolegos, gal puse pagalvosit kad nusisneku, bet... siuo atveju w221 tik prie e65 stovejes. nes mersas labai daug nukopijavo nuo bmw e65. jus pazekit abu panasus, vidus panasus, navarotai: bmw sukure idrive sistema, nzn ta kur kompas valdosi su ratuku, ir w221 ta padare. bmw padare masinose televizorius, saldytuvus, iskart ir mersas padare. net kartais is sono pazejus i e65 ir w221 yra panasiu kebulo liniju. bmw padare maziau mygtuku prietaisiu skydelyje, mersas irgi ta padare. nu viskas identiskai tas pats. yra pvz pas mano tevo e65 daugiau navarotu negu tame w221. nepykit jei jau labai klystu. :zenklas::bounce:

arbuzas 2009-08-21 15:15

Citata:

Pradžioje rašė Paulius140 (Post 36231)
Nauji bumeriai tai netike. W221 gerai jau padarytas.

kolega, gal puse pagalvosit kad nusisneku, bet... siuo atveju w221 tik prie e65 stovejes. nes mersas labai daug nukopijavo nuo bmw e65. jus pazekit abu panasus, vidus panasus, navarotai: bmw sukure idrive sistema, nzn ta kur kompas valdosi su ratuku, ir w221 ta padare. bmw padare masinose televizorius, saldytuvus, iskart ir mersas padare. net kartais is sono pazejus i e65 ir w221 yra panasiu kebulo liniju. bmw padare maziau mygtuku prietaisiu skydelyje, mersas irgi ta padare. nu viskas identiskai tas pats. yra pvz pas mano tevo e65 daugiau navarotu negu tame w221. nepykit jei jau labai klystu. :zenklas::bounce:

Tuoj tave suvalgys daugiau uz mane zinantys :D :D

Mauqlis 2009-08-21 15:19

Citata:

Pradžioje rašė Paulius140 (Post 36230)
Atsibodo ar kame priezastys, gal nevykes modelis?

galiu pasakyti, kad labai geras auto. ir galios turi vakar vaziavom 230km/h dar galas pedalo nebuvo. nzn pabodo jau norisi kazko kito jau.[/QUOTE]

230 vaziuoja ir vektra 1,8 16v
Cia ne rodiklis.
Tik as galiu pasakyti kad BMW visa gyvenima kopijavo mercedesa ir dabar daug nauju projektu kuria kartu nes vienam gamintojui tai yra pernelyg brangu.
o kad mersas yra aukstesine klase uz bmv tai tikrai ir net nera diskutuotina. Cia mano asmenine nuomone.

Paulius140 2009-08-21 15:20

Arbuzai, zinau,kad suvalgys, bet mano atzvilgiu tai tiesa. taip s klase w221 yra geresne, nes ji naujesne, bet ja tokia sukure, kad bmw nenusileisti, nes kai e65 isejo 2001 metais isejo tai mersu kompanija issigando. palyginus w220 tu metu ir tu metu e65.:seile::vairuot:

Paulius140 2009-08-21 15:22

tai nesigincioju, kad mersas aukstesne klase, bet bmw turi toki sportisko solidumo isvaizdi, ko mersas neturi. jis turi tik soliduma.:):seile2::zenklas:

Mauqlis 2009-08-21 15:50

Citata:

Pradžioje rašė Paulius140 (Post 36235)
tai nesigincioju, kad mersas aukstesne klase, bet bmw turi toki sportisko solidumo isvaizdi, ko mersas neturi. jis turi tik soliduma.:):seile2::zenklas:

NA cai aju as su tavim nesutinku.
Man bmw solidumo neteikia nes sis gamintojas lietuvoi savo varda yra suterses sociai ir pagal visas statistikas 2008m testus yra paskutinei vietoi pagal patikimuma patvaruma.
O del dryve dinamic tai tu esi tikrai neteisus nes sita sistema mercedesas idiege jau 1995m i W140 mercedesa o bmw sugebejo tik patobulinti su robert bosch pagalba.
Del kebulo formu mercedesas kazkiek paeme is to bet nelabai daug kai ziuri i masina is priekio galo ar is sono.
Yra panasums tik tas kad kebulo isorine lenkimo forma panasi ir tiek.
o daugiau nematau jokio panasumo.
Mercedes W221 skidelis
http://katalog-automobilu.cz/img/mer...-4-matic-5.jpg

BMW e65 skydelis
http://318is.com/wp-content/uploads/...s-interior.jpg
Ar as aklas ar cia tikrai nelabai kas bendro :mastau:


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 06:11.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.