MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W205 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=210)
-   -   W205 su galiojančia gamintojo garantija (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=26483)

LukasW211 2020-03-30 14:14

Buvau šiandien Silberyje tai viskas, gerai, stogas jau eina pas juos, susakiau ir kitus defektus tai trečiadieni žiurės :) Taip, pat padarys B servisa kartu ir Silberis sakė galiu atsivežti savus tepalus ir filtrus, jiems jokio skirtumo nėra :)

Bet apie "Geranoriškos garantijos pratesimą iki 3 metų" sakė tai galioja šalyje iš kur automobilis pirktas. Tai taip išeina jei kas rimtesnio ivyktų turėsiu kreiptis į Vokietija?

Ačiū!

AudriusU 2020-03-30 15:03

Citata:

Pradžioje rašė LukasW211 (Post 531968)
Buvau šiandien Silberyje tai viskas, gerai, stogas jau eina pas juos, susakiau ir kitus defektus tai trečiadieni žiurės :) Taip, pat padarys B servisa kartu ir Silberis sakė galiu atsivežti savus tepalus ir filtrus, jiems jokio skirtumo nėra :)

O šiaip įdomu pasidarė, jei garantiniam auto servisuot į Silberį atsiveži iš Balbieriškio prūdo pasemtus ir Šančių garaže supilstytus 'originalius Mobil1' tepalus už pusę kainos, ir po trečio keitimo užlinksta variklis, Silberis vis tiek pasakys "nesijaudinkit, ryt pakeisim į naują"? Kažkodėl galvoju, kad sutaupyti 40€ greit atsisuktų atgal su dviem papildomais nuliais :guodzia:

Markko 2020-03-30 15:11

Citata:

Pradžioje rašė AudriusU (Post 531971)
O šiaip įdomu pasidarė, jei garantiniam auto servisuot į Silberį atsiveži iš Balbieriškio prūdo pasemtus ir Šančių garaže supilstytus 'originalius Mobil1' tepalus už pusę kainos, ir po trečio keitimo užlinksta variklis, Silberis vis tiek pasakys "nesijaudinkit, ryt pakeisim į naują"? Kažkodėl galvoju, kad sutaupyti 40€ greit atsisuktų atgal su dviem papildomais nuliais :guodzia:

Bus irasas i servizo knyga kad tepalai buvo kliento ir jokios garantijos.

LukasW211 2020-03-30 16:29

Citata:

Pradžioje rašė AudriusU (Post 531971)
O šiaip įdomu pasidarė, jei garantiniam auto servisuot į Silberį atsiveži iš Balbieriškio prūdo pasemtus ir Šančių garaže supilstytus 'originalius Mobil1' tepalus už pusę kainos, ir po trečio keitimo užlinksta variklis, Silberis vis tiek pasakys "nesijaudinkit, ryt pakeisim į naują"? Kažkodėl galvoju, kad sutaupyti 40€ greit atsisuktų atgal su dviem papildomais nuliais :guodzia:

Bet, jei 24 mėn. garantinis baigiasi šią savaite ar verta sutaupyti ar ne? Kai Silberis naudoją Mobilą ir aš nusipirkau tokio pačio Mobilo atitinkančias tas pačias specifikacijas? Apie Garantijos negaliojima jie nieko man neminėjo. Taipogi "geranoriška garantija" Lietuvoje irgi negalioja, nes auto pirkta Vokietijoje tai įsivaizduoju, kad tik Vokietijoje ir galios arba išviso negalios...

Man, svarbiausia tik, kad pašalintu esamus defektus iki garantinio pabaigos. Tiek aš ir noriu :)

Rykštė 2020-03-30 16:32

kazin tokias problemas issauke laiko perteklius ar 70 euru trukumas? savaite laiko cia ir fb diskusija,kaip turint 30k vertes auto,jos saskaita sutaupyt kelis eurus.

LukasW211 2020-03-30 16:35

Citata:

Pradžioje rašė Rykštė (Post 531979)
kazin tokias problemas issauke laiko perteklius ar 70 euru trukumas? savaite laiko cia ir fb diskusija,kaip turint 30k vertes auto,jos saskaita sutaupyt kelis eurus.

Vokiečių forumuos prisiskaičiau, kad "B" servisas šiam modeliui kainuoja 800 - 1100 eurų..

utiutiu 2020-03-30 17:25

Maziau skaityk forumus. Pskambink tiesiai i silberi ir paklausk :)
Siaip pyk nepyk, bet tikrai keista. Auto turbut 35k kokius kainavo. O tai. Jau ant serviso 500eu palikt yra tragedija ponaujei auto...
Esu keites service B w204 fl. Kainos nepamenu. Bet toli grazu iki 1k. Net 500 nebuvo tai garantuoju.

Rykštė 2020-03-30 17:32

Nesu keitęs,bet netikiu,kad tepalas ir filtras įkainoti 1k.
Aš tik sakau,jei visas servisas kainuoja 1k,o tu atsivežęs tepalus sumokesi 800 ir 120 turguje būsi tepalams išleidęs,vargu ar suma verta,tokios aukos.

DTM 2020-03-30 17:47

Tas B servisas jei greičiu dežes nelies bus apie ~ 300 eur.
Sprinteriams (neautomatams) kur alyvos pilasi ~12l o intervalas iki 60 000 km A/B servisai kainuoja ~250/~350 eur.
P.S. Kulanz (Geros valios garantija) veikia ir Lietuvoje, kitas dalykas ar reikėtų ją taikyti klientams kurie neatlieka einamų remontų merse ir vežioja savo tepalus ? :)

vampyras 2020-03-30 17:53

Niekis pagyvensim pamatysim, kuris sprendimas buvo geriausias. :)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 20:53.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.