MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Apie Viską (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=102)
-   -   Įspūdžiai Žiemą (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=3666)

Luckis 2010-01-29 23:13

Dejau ant ziemos, salcio sniego ir YPAC RWD.. siandien bendroje sumoje issvaisciau ~2h uzklimpes 3 vietose ir visur velavau..

eSaS 2010-01-29 23:25

Citata:

Pradžioje rašė Luckis (Post 61817)
Dejau ant ziemos, salcio sniego ir YPAC RWD.. siandien bendroje sumoje issvaisciau ~2h uzklimpes 3 vietose ir visur velavau..

pirk pasata tada koki :)

liudas777 2010-01-30 00:05

Citata:

Pradžioje rašė MB Fan Forever (Post 61820)
pirk pasata tada koki :)

Nu kai žmogus važiuoji su tikslu o ne š... pamalt tai tikrai pradeda užknist kai prie sankryžos stovi vietoj ir galas pastoviai sukasi ir nereikia jokių passatų siūlyt, nes yra ir normalių auto ir 4WD. Na aš šiaip labiausiai nepasitenkinimą tai reiškiu savo dyzeliui kuris yra numiręs kai yra šalta, kadangi dar neskubėjau niekur per šį apledėjimą tai paslidinėju ir nesinervinu perdaug. :)

mixtapeas 2010-01-30 01:37

Ne, kas del uzklimpimu, tai rimtai nervas ima, Vilniuj jei prisninga is kiemo neisvaziuoju, nes isvaziavimas ikalne... O Klaipedoj paskutini karta skolinaus is kiemsargio kastuva ir kasiau puse valandos kol sei ne taip isvaziavo... ( nu pas mane padangos demisezonines..Bet vistiek)

E.Stankevicius 2010-01-30 01:59

Va dabartines eismo salygos mieste yra tinkamos sonaslydziui :D :) Siaip,vienintelis dalykas del ko man ir patinka ziema - tai kad gali net su nevalingitu (suprask - silpnu varikliu) statyt skersa labai sekmingai... Pastarosiom dienom kiekvienas posukis praktiskai iveikiamas smagiai slystant sonu :) Zinau zinau,tai yra pavojinga ir t.t,bet taip igaunama patirtis... Daug kas bijo vaziuot tokiom salygom,kai slidu,o dauguma su fwd... O man asmeniskai pats kaifas su rwd,bent ziema galima pasimegauti galines varomos asies privalumais... :) Sia ziema dar klimpes nebuvau,tpfu tpfu tpfu....

O slystantis masinos galas manes negasdina,kiekvienas save gerbiantis vairuotojas turetu moketi suvaldyti savo automobili,ar bent mokytis tai daryti... Ziema - puikus metas :) Pas mane padangos neipatingos,tai dazniausiai net ir tiesiai vaziuojant pergazavus galas metamas.Vieniems tai panika - kitiems,tokiems kaip as - malonumas... :D

Pavazinekit aikstelese,pajuskit kaip elgiasi jusu automobiliai ekstremaliose situacijose,tuomet nebus baimiu jokiu :D O del uzklimpimo,geriau atsisakyti kelioniu visokiais uzmiescio keliais mazai vazinejamais... Teko cia pries keleta dienu vaziuoti uzmiescio keliukais ~40km kur pora masinu prarieda tik,tai grynas ledas.... Miestas ir valomi keliai valdo :D tai tiek...

mixtapeas 2010-01-30 02:47

Nu as tai jau laukiu pavasario, kada galesiu kalt su tapke per gaza ir statyt skersa asvaltu. nes ziema pasinesioji, pasinesioji, bet nu ne tas kai jauti kaip vasara padangos per asvalta eina :D Nu aisku paskui islipi, pasiziuri ir mastai ar buvo tie padagu sonai taip prasikalte... :D ( cia chebra is klaipedos kuri invalidkej lankosi zino apie ka kalbu)... :) Bet galiausiai sau atsakai.. BUVO VERTA :D

Tomskis 2010-01-30 05:41

paslidinet smagu su galu, mieste faina, bet vaziavau vakar uzmiesty, kelias provezuotas, galima 90km/h, pasitaiko pensininkas ant 70km/h, tenka lenkti, kelnes pilnos. nes lenkiant gala meto, pagauna rura sniego ar ledo ir prasideda . padangos naujos

va blemba, galas jega
http://www.15min.lt/naujiena/aktualu...aloti-59-82177

Edgaras 2010-01-30 16:38

kaip pas jus tokiu oru kura valgo mersai ???
pas mane pradejo nesamonyngai valgyt... nera visokiu asd ir t.t. ratai pastoviai prasisukineja :confused:
2.3 motoras pradejo valgyt 21 :confused:
nesveikai jau kazkaip...

hardas999 2010-01-30 16:41

Na maniškis dabar žiemą 13 -14 ltr /100km

Edgarai matau kaip tu važineji tai manau nieko keista kad tiek ima :D

arbuzas 2010-01-30 16:45

Citata:

Pradžioje rašė Edgaras (Post 61913)
kaip pas jus tokiu oru kura valgo mersai ???
pas mane pradejo nesamonyngai valgyt... nera visokiu asd ir t.t. ratai pastoviai prasisukineja :confused:
2.3 motoras pradejo valgyt 21 :confused:
nesveikai jau kazkaip...

Buvau uzsikures saviske karve tai kazkur 25 ltr.1Lt- 1km :xx:


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 14:00.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.