MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Autoplius, Autogidas, Mobile ir kt. Tinklalapiuose Parduodami Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=154)
-   -   Kokios nuomones apie si W140 3.2 (mechanine deze) (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=2564)

synthetic 2009-09-12 16:48

nu kas dar gali ka nors pasakyt apie ji?labai jau reikia jusu patarimo:aciu::aciu::aciu:

Tomskis 2009-09-12 16:54

as parduodu arba keiciu i automata :) tokia ir pardavimo priezastis. o sabas aero? turbavas?

Edgis 2009-09-12 16:59

Kaip 3,2 tai gana gerai sukomplektuotas sakyčiau... O ką čia jau pasakysi, kaina gera, techninės būklės iš nuotraukos nepabursim. Su mechanika man asmeniškai tokia mašina netinka, bet jei tau gerai, tai ne man teisti tave. Papurtyk pakabą servise, pažiūrėk stabdžių suportus, tikrink kaip bet kuri kitą MB

synthetic 2009-09-12 17:39

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 38667)
as parduodu arba keiciu i automata :) tokia ir pardavimo priezastis. o sabas aero? turbavas?

3.0 dyzelis,tvarkingas,2002metu:vairuot:

nova 2009-09-12 18:38

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 38653)
zmones nepirskit savo nuomones. zmogus klausiu kitu dalyku,o deze jam ir mehanika tinka. kaip kas pripranta, pvz mano mami pavasari pirkau masina ir pagrindiniai 3 kriterijai buwo: 1. mehanine deze, 2. benzinas 3. kuo mazesne :D

o niekas ir nepersa. zmogus klausia ka manome apie si mersa ir ar tai "geras variantas?". tai ir sakau, kad man jis negeras jau vien del dezes (nors galeciau ir dar pavardinti del ko). :ne:

Citata:

Pradžioje rašė Edgis (Post 38668)
Kaip 3,2 tai gana gerai sukomplektuotas sakyčiau...

kas ten gero.. elektrine vairuotojo sedyne? na neznau, gal kaip 300SE cia ir gerai, bet kaip W140, manau, tikrai ne.

Edgis 2009-09-12 18:55

Netuščias jis, teko matyt kuklesnių versijų, net ardymui netiko, nes irgi mechanika buvo, el sėdynių nebuvo, ir pats motoras buvo tik 2,8. Čia bent jau nerašo, kad „visi privalumai“. Šiauliuose turguj stovi W210 ar W202 su užrašu „visi privalumai“, o net langų elektrinių nėra. Taip, kaip 300SE komplektacija išties nebloga, išskyrus mechaninę dėžę, imant 600SEL priedų būtų daugiau, bet ir 320 pasitaiko gerai užpildytų. Esu W124 250Turbodiesel matęs su daug įrangos...el sėdynės su atmintim, šildomos, juoda oda, klima, tempomatas, 4el langai su blokavimu, infrared raktas ir t.t. Bet nedažnai tokie stebuklai pasitaiko

synthetic 2009-09-12 18:58

Citata:

Pradžioje rašė nova (Post 38672)
o niekas ir nepersa. zmogus klausia ka manome apie si mersa ir ar tai "geras variantas?". tai ir sakau, kad man jis negeras jau vien del dezes (nors galeciau ir dar pavardinti del ko). :ne:


kas ten gero.. elektrine vairuotojo sedyne? na neznau, gal kaip 300SE cia ir gerai, bet kaip W140, manau, tikrai ne.

o kas turi but W140 kad butu geras ir kokie dar trukumai

nova 2009-09-12 19:21

Citata:

Pradžioje rašė Edgis (Post 38674)
Netuščias jis, teko matyt kuklesnių versijų, net ardymui netiko, nes irgi mechanika buvo, el sėdynių nebuvo, ir pats motoras buvo tik 2,8. Čia bent jau nerašo, kad „visi privalumai“.

kaip tai neraso - paziurek prie "ypatybiu" saraso :)
nesakau kad tuscias, zinoma ir be klimos buna, ir su skudurinem sedynem. bet sitame is rimtesniu opciju tik oda ir elektrine vairuotojo kede. na dar tikriausiai audio sistema. visa kita jau ir "privalumais" sunku pavadinti, nes tai ir privalo buti tokioj masinoj.

Edgis 2009-09-12 19:25

Išvada: kaip 320 tai tikrai neblogas egzempliorius, gaila, kad mechanika tik...

synthetic 2009-09-12 20:02

Citata:

Pradžioje rašė Edgis (Post 38679)
Išvada: kaip 320 tai tikrai neblogas egzempliorius, gaila, kad mechanika tik...

nu o del dezes tai manau gera ir mech, nes as geriau jauciuos uz masinos kur mech deze,man ji labiau prie sirdies, beje ten ira visko ko reikia , pakankamai privalumu,ir duris su prisoskem,autopilotas,el viskas, ir to uztenka,didele,grazi,minksta masina, Legendinis modelis :seile::bounce:


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 22:28.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.