MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Off Topic (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Emigruoti dirbti į užsienį, ar ne ? nuomonės ir patarimai (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=3732)

dyzelis 2010-02-06 10:09

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 63296)
7 nera pabrieziu nera graziu panu, per tiek METU galeciau ant ranku pirstu suskaiciuoti miniakus,kuriu klp per 5 min daugiau pamatau ir tai ziema :xx:

:juokiasi: :juokiasi:

mariukaz 2010-02-06 10:26

Kadaisie, po studiju teko gyventi UK ir Airijoje... Airijoje man visai nepatiko, kazkoks uzkampis, vienintelis privalumas - pigus Ryanair skrydziai is Dublino po visa Europa. Daug daugiau patiko UK, multikulturine aplinka, nesijauti kaip provincijoje ;) bet vis gi nusprendziau grizti i Lietuva ir del to nesigailiu. Einu geras pareigas ir labai megstu savo darba :) Kas liecia finansine puse.. kadangi neturiu jokiu paskolu ar kitu kreditiniu isipareigojimu. Aisku, esant krizei, musu algos irigi nukencia, bet nezymiai. Na ka padarysi, jei valstybe nesurenka pakankamai lesu :( Taciau man negresia jokie atleidimai is darbo (nebent laaabai prisidirbciau), budamas 40 iseisiu i pensija ir gyveniu savo malonumui :bebebe: Zodziu, man daug geriau gyventi Lietuvoje nei uzsieny.

Mb 140 2010-02-06 10:35

o as asmeniskai nejauciu jokiu simpatiju ir jokio partiotizmo Lietuvai,neziuriu nei ziniu,nei laikrasciu neskaitau kas susieja su lietuva,nes bjauru man girdet ta pati visa laika,,kas ka uzmuse,kas ka pavoge ir t.t.Ka reik draugai papasakoja :D ziniose rodo tik apie valdzia,kuri mus durina :D tai kai neziuri nereik nervuotis,pergyvent ;)

mb001 2010-02-06 10:59

Citata:

Pradžioje rašė Mb 140 (Post 63333)
o as asmeniskai nejauciu jokiu simpatiju ir jokio partiotizmo Lietuvai,neziuriu nei ziniu,nei laikrasciu neskaitau kas susieja su lietuva,nes bjauru man girdet ta pati visa laika,,kas ka uzmuse,kas ka pavoge ir t.t.Ka reik draugai papasakoja :D ziniose rodo tik apie valdzia,kuri mus durina :D tai kai neziuri nereik nervuotis,pergyvent ;)

va, teisingas poziuris :good: o as kaip viska ziuriu, viska skaitau, tai tik kasdien daugiau zilu plauku atsiranda, o ir tie pradejo slinkti :D

JANINA 2010-02-06 14:58

Mariukaz kokioi cia spec tarnyboj kad keturiasdesimties y pencija:uuu: ,blin ar neperdaug pencininku ant lietuvos:)

Edgis 2010-02-06 15:01

Kiek atsmenu, tai teisėsaugoj anksti paleidžia į poilsį

gangasz 2010-02-06 15:02

as uz uzseni:)

eSaS 2010-02-06 15:08

Citata:

Pradžioje rašė gangasz (Post 63368)
as uz uzseni:)

as ir uz uzsieni :) ner cia ateities LT isvis :(

JANINA 2010-02-06 15:24

az uz pinigus ,kai yra milijonas kiseneje jis ir afrikoje milijonas:)

mariukaz 2010-02-06 15:53

Citata:

neziuriu nei ziniu,nei laikrasciu neskaitau kas susieja su lietuva,nes bjauru man girdet ta pati visa laika,,kas ka uzmuse,kas ka pavoge ir t.t
namuose irigi seniai nustojau ziureti lietuviska televizija, ypac zinias, taciau darbe tenka analizuoti daug informacijos is spaudos ir interneto, niekur nedingsi, tokia specifika :)

Citata:

Mariukaz kokioi cia spec tarnyboj kad keturiasdesimties y pencija ,blin ar neperdaug pencininku ant lietuvos
paprasciausias policijos patrulis gali iseiti 40 metu i pensija, su salyga kad bus pradirbes 20 metu sistemoje, ir netgi nuo 38, jei mokslus uzskaitys ;) O siaip visi mes anksciau ar veliau busime pensininkai :D

Citata:

Kiek atsmenu, tai teisėsaugoj anksti paleidžia į poilsį
aha, o dar gaisrininkus ir kariskius :)


Citata:

az uz pinigus ,kai yra milijonas kiseneje jis ir afrikoje milijonas
taciau zymiai saugiau ta milijona tureti Sveicarijoje ;)

P.S. Lietuvoje visai neblogai galima gyventi jei neturi paskolu, turi savo busta ir pastovias pajamas... Mano vienam draugui siuo metu ne pyragai, pries pora trejeta metu, kai Lietuvoje niekas negalvojo apie krize ir zmones tempesi pinus vezimus is Akropolio, jis dirbdamas statybininku, nusipirko buta Perkunkiemy (ten kur salia BIGo ant siukslyno) uz 300K ar 400k litu. Kainu burbulas sprogo, atejo krize, patapo bedarbiu. Dabar stovi darbo birzoje, turi milziniska paskola, zmona ir kudiki. Buto grazinti bankui neapsimoka, nes kainos smarkiai krito, liksi be buto ir vistiek skolingas bankui. Baisu.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 13:54.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.