MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W211 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=202)
-   -   W211 zeminimas (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=9325)

bigt 2012-03-11 22:44

As Jusu nesuprantu... as neklasiu kas jums grazu, zemas aukstas ar dar kazkas, jei nezinote atsakymo , tai nerasykite. bus protingas parasys. Jei norite pezeti nesamones eikit i koki one lt ar facebook a....

bigt 2012-03-11 22:46

Citata:

Pradžioje rašė pauliukas (Post 199049)
Man atrodo tau jos nepades, reikia deti nuo avantgarde amortizatorius, kurie turi ziedelius auksciui reguliuoti.

Kazin, o pas elegance ne tas pats su amortizatoriais... gal irgi yra tie ziedai...

pauliukas 2012-03-12 07:32

Citata:

Pradžioje rašė bigt (Post 199311)
Kazin, o pas elegance ne tas pats su amortizatoriais... gal irgi yra tie ziedai...

Ar yra tie ziedai tikrai nezinau, bet kai savo visus keturis keiciau. Liko senieji mano, priekis buvo geros bukles,o galas mires. Tai paskui as priekinius pardaviau draugui. Jis juos isidejo i E270 elegance viskas jam tiko (amortizatoriai nuo E320) :) Ar pazemejo tiesa pasakius nemaciau ir nezinau, ant kurios padieties jis paliko ziedelius.

bigt 2012-03-12 19:21

Tai va gerbiamieji, avantgardas 1.5 cm zemesnis. o tai daug duoda ir minkstumo neprarandama. Ir tinka elegance.

sanis1 2012-03-13 18:35

Kaip ir kiekvienas dalykas automobilio (ne zmogaus:)zeminimas turi savu privalumu ir minusu-ne visiem jie suprantami ir prieinami-as pvz tik uz toki dalyka kam reikia-man Avantgardo zeminimo buvo maza-tad sudejau naujas HR apie 4cm zemesnes spyruokles-rezultatu esu labai patenkintas-automobilis nepalyginamai stabilesnis(man tai aktualu nes vazineju dideliais greiciais), vizualine prasme taip pat geriau atrodo- prigludes prie zemes(toks naglas labiau patapo kas ir turi but budinga MB)
Minusai-kietesnis, (maziau komforto) labiau kencia nuo prastu keliu,mazesnis pravazumas ziema, dazniau byra vaziuokles dalys del didesnes apkrovos.
Tad rinktis kiekvienam pagal save

FUN500 2012-03-13 18:50

Citata:

Pradžioje rašė sanis1 (Post 199713)
dazniau byra vaziuokles dalys del didesnes apkrovos.

siaip idomu man, o del ko atsirado didesne apkrova kad vaziuokle byreti pradejo? gal vairavimas agresivesnis bet del zemesnes vaziuokles didesne apkrova.. drysciau pasigincyti

sanis1 2012-03-13 18:54

Zemesnes spyruokles automatiskai buna ir kietesnes(bent HR)-tuomet duobes ar kitus keliu nelygumus jos maziau amortizuoja (sugeria) del ko didesnes apkrovas turi prisiimt sarnyrai, gumines ivores, traukes ir kitos dalys.-Kliniskai irodyta:)
Regardz

FUN500 2012-03-13 19:02

tai pagal teorija gaunasi taip kad tie kurie vazineja dviejom vienodom masinom su pneumatine pakaba. tai tas kuris pastates amortiku kietuma i rezima sport keis pakabos elementus dazniau negu tas kuris vaziuos su komfort rezimu?

sanis1 2012-03-13 19:10

Praktiskai taip

Apple 2012-03-13 19:25

Citata:

Pradžioje rašė FUN500 (Post 199726)
tai pagal teorija gaunasi taip kad tie kurie vazineja dviejom vienodom masinom su pneumatine pakaba. tai tas kuris pastates amortiku kietuma i rezima sport keis pakabos elementus dazniau negu tas kuris vaziuos su komfort rezimu?

Tai gi cia viskas logiska :) kieti amortikai/spyruokles = didesne apkrova smugiu metu vaziuokles dalims :)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 13:52.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.