MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Bendras (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=168)
-   -   Plastmases, moldingai, apdaila ar dar kaip kitaip vadinami.. Kaip apsisaugojat? (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=296)

dyzelis 2008-02-17 00:04

Citata:

Pradžioje rašė Hamann (Post 3995)
Variantas B: prikniedyt (Minusai: daznai matosi kniedes, kniedyjimo vietose plasmase truputi ilinksta ir is toliau tai matosi, jei perdaug tvarkingai prikniedysit ir paslepsit kniedes, gali nepastebeje nakty vistiek lupt :) Pliusai: vagys mato kad prikniedyta ir nebando (dazniausiai) lupt)

tas tiesa, kai kniedijau irgi plasmase isispaude, ilinko ir netgi kai atidarinejau galines duris kliudesi su kitomis, ko pasakoje vos isvis nesulauziau as tos plasmases. Po to karto jei daryciau tai turbut bandyciau toki varianta: nuimti visai plasmase, pries tai issigrezus skyle, ir ideti kokia nors tarpine tarp plasmases ir duru, tarkim kokia plasmasine saiba, tada atsiremtu i ja moldingas ir nelinktu link duru

Dovana 2008-02-17 13:02

na bet geriausias variantas,nezinau pas mane ne viena plastmase nekliudo durelems ar panasiai. ir virsuj priekniedinta ant tos blizgancios apdaileles,o apacioj net nesimato.Su kasko nervindavo-begiot ir galoppoto ieskoti moldingu,obeto dazyti ir lakuoti kokia likusiu moldingu spalva. O jei vagys krapsto prikniedintas,tai manau jie zino kad buna imitaciju :taip:

dyzelis 2008-02-17 15:10

Citata:

Pradžioje rašė Dovana (Post 4005)
na bet geriausias variantas,nezinau pas mane ne viena plastmase nekliudo durelems ar panasiai. ir virsuj priekniedinta ant tos blizgancios apdaileles,o apacioj net nesimato.Su kasko nervindavo-begiot ir galoppoto ieskoti moldingu,obeto dazyti ir lakuoti kokia likusiu moldingu spalva. O jei vagys krapsto prikniedintas,tai manau jie zino kad buna imitaciju :taip:

teko susidurt tiesiogiai su kasko? nueme moldingus ir kreipeisi i draudima? tai jie tiesiog kazka ivertina, sumoka $, o po to pats tu plasmasiu ieskaisi? idmu kokia ta procedura, nes gali but tas kasko nieko nepades, bus vistiek daug lakstymo, surast, nudazyt ir tt.. o poto vel gali nuimti, taip iseina kniedijimas yra butinas, gal ir netoks vaizdas, bet kazka sumastyt galima, butu idomu paziet kai pas tave Dovana prikniedyta, gal kokia foto imestum?

as kaip dariau man pasislinko plasmase, gal arciau krastu reikejo

nova 2008-02-17 15:36

:)

http://img444.imageshack.us/img444/8296/e500cc4.jpg

dyzelis 2008-02-17 15:46

Sprendimas :D bet istikruju tai truksta tu plasmasiu :)

mb001 2008-02-17 17:23

teisingai, kad nevoktu, geriausia isvis jas nusiimti :) bet atsiras kita beda, jau po pirmo apsilankymo prekybos centro aiksteleje, bus nudauzytos durys su kitomis durimis :) arba daryt kaip mano pazystamas daro - stato savo vw phaeton per dvi vietas :) ir ne del to, kad parodyti "nagluma"", bet kad duris apsaugori nuo kreivarankiu :)

Mb 140 2008-02-17 18:01

jo statyt as ir stengiuos kuo toliau,geriau jau paeit truputi,nes taip apdauzo duris :(

dyzelis 2008-02-17 18:18

Citata:

Pradžioje rašė Mb 140 (Post 4013)
jo statyt as ir stengiuos kuo toliau,geriau jau paeit truputi,nes taip apdauzo duris :(

kazi kodel? juk ne tik pas MB ir pas kitas turi buti apsaugos

Mb 140 2008-02-17 18:29

tai vis tiek pas kiek viena masina duru forma skiriasi.Draugeliui buvo taip kai aikstelej mokamoj stovedavo ir kazkaip i salia stovincia masina kiek viena kart dauzydavo(nu aisku ne specialiai),tai tos masinos savininkas iskviete mentus ir suformino kaip kazkoki ivyki :)

Mamka22 2008-02-17 19:01

Citata:

Pradžioje rašė mb001 (Post 4011)
teisingai, kad nevoktu, geriausia isvis jas nusiimti :) bet atsiras kita beda, jau po pirmo apsilankymo prekybos centro aiksteleje, bus nudauzytos durys su kitomis durimis :) arba daryt kaip mano pazystamas daro - stato savo vw phaeton per dvi vietas :) ir ne del to, kad parodyti "nagluma"", bet kad duris apsaugori nuo kreivarankiu :)

Aha nemanau, kad cia iseitis, nes MB, matydamas, kad i toki tarpeli galima isipausti tai islaipina mane ir kad pamokyti tokius statytojus privaro salia tokios masinos taip, kad ten pro ta tarpeli ne tik ilipti nebeimanoma, bet ir praeiti.:ohne:

O seip manau jeigu visi tvarkingai kievienas i savo kisenele statytu, surys nebutu nudauzytos:taip:

Citata:

tai vis tiek pas kiek viena masina duru forma skiriasi.Draugeliui buvo taip kai aikstelej mokamoj stovedavo ir kazkaip i salia stovincia masina kiek viena kart dauzydavo(nu aisku ne specialiai),tai tos masinos savininkas iskviete mentus ir suformino kaip kazkoki ivyki
Visiskai imanoma, man buvo tokia pati situacija, senis privaziaves taip kirto islipdamas i mano dureles, kad toje vietoje dazai nuejo ir ilinko. Vietoj to, kad po pastabos atsiprasytu, dar ant manes pradejo rekt, ko pasekoje as iskvieciau mentus... Isisukt nepavyko, nors buvau draugiskai nusiteikus, bet kai akis pradejo draskyt tai to jau buvo per daug...


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 08:03.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.