MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   CLK Klasė (W208, C209) (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=157)
-   -   clk 430 peoblema su greiciu deze (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=8788)

tech1 2012-01-02 18:32

atjungk akumuliatoriu ir vel prijungk ... jei variklis dirbs dar blogiau, tai bus oro srauto matuokle, jei ne tai tada reiks diagnostikos

mogogogo 2012-01-02 18:37

Citata:

Pradžioje rašė lisas (Post 184506)
Suprantu ka nori pasakyti-deze cia ne prie ko.pas mane dabar beveik ta pati beda.tai jai rytoj meisteas atvaziuos ir pajungs prie kompo gal tada kas paaiskes.
Pabandyk uzkurti ir paspausti gaza ant N padeties ir palaikyk kokias 30s. Ir pagazuok iki kokiu 6k.rmp.paziurek ar kila apsukos ir ar neatsitinka tas pats apie ka tu rasai
Man bedos prasidejo kai uzvedziau masina nuo kitos pajungus laidus

lb idomus pas mane ten tie simptomai, tai jei ne deze tai iskur ta vibracija atsiranda? kdl taip lengvai tampaliojasi masina kai ijungi D ir atleidi stabdi?
a ir dar ka pastebejau kai pakimba tai ir ant laisvu apsukos sunkiau kyla kai bandai uzversti.
ir siaip pas mane juk 4,3 V8 motoras pas tave kompresorius.
nu einu pabandysiu su N ten pagazuoti kaip sakai. siaip man tos apsukos kyla bet jau netaip gerokai prasciau.
ir jei ant vietos gazuoju tai man jau ribotuvas isijungia ties 4k rpm cia jei P rezimas ijungtas, su N nepamenu ar taip pat.

mogogogo 2012-01-02 18:40

Citata:

Pradžioje rašė tech1 (Post 184517)
atjungk akumuliatoriu ir vel prijungk ... jei variklis dirbs dar blogiau, tai bus oro srauto matuokle, jei ne tai tada reiks diagnostikos

raktelis uzvedimo nenusimus? pas mane su chip.

mogogogo 2012-01-02 18:43

ryt uzsirases greiciu dezes diagnostikai tai bus matyt ar ka rodys kompas, siaip pries tai vaziavo patikimas meistras sake kad gerai deze dirba. nu bet man tai tikrai idomus simptomai, atrodo kad deze nesukabina normaliai ir prasisuka ten delto silpnai dreba ir ner galios.

skultis 2012-01-02 18:44

pas mane panasi beda buvo ir uzgesinus motora pasitaisydavo. tai po diagnostikos visas zvakes pakeitem ir beda dingo ir jau va kokie 3 metai kaip nieko :vairuot:

mogogogo 2012-01-02 18:51

Citata:

Pradžioje rašė skultis (Post 184521)
pas mane panasi beda buvo ir uzgesinus motora pasitaisydavo. tai po diagnostikos visas zvakes pakeitem ir beda dingo ir jau va kokie 3 metai kaip nieko :vairuot:

idomu kaip, nu ten zvakes buvo keistos pries metus(tokios kokios turi but), tai keista butu jei jos.
db rimtai pradedu galvoti kad ne deze gal net neverta vaziuoti jai diagnostika daryti...

lisas 2012-01-02 18:56

Techai buvau atjunges akuma ir net pakroves,pakeites zvakes,babinas.gal kokiu ideju dar turi kas galetu buti?
Viskas pas tave gerai su deze-pas tave cilindras ar cilindrai neveikia,del to ir purtosi mataras.jai atjunginesi akuma,tai nepalik rakto spynoj ir neuztrenk bagazines

Apple 2012-01-02 18:58

Aš praktiškai 99% įsitikinęs, kad ne dėžė :) bet gali nuvažiuoti i diagnostika, pačiam tada ramiau bus :)

lisas 2012-01-02 19:07

Man bedos prasidejo kai prirukiau masina nuo kitos su laidais.Iki tol jokiu bedu su deze nebuvo

mogogogo 2012-01-02 19:12

Citata:

Pradžioje rašė lisas (Post 184529)
Man bedos prasidejo kai prirukiau masina nuo kitos su laidais.Iki tol jokiu bedu su deze nebuvo

tai savaime suprantama kad pas tave elektronikoj kazkas negerai


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 10:54.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.