MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Skyrelis Policijai (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=103)
-   -   Policija baudzia uz negamyklinius XENONUS? (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=4239)

Luksha 2010-04-04 10:56

Citata:

Pradžioje rašė dalelinijo (Post 74557)
o kaip del bixenonu? pavizdziui pas mane stovi h4 dvieju kontaktu lemputes, ir jai isediesiu bixenona jau busiu pazeidejas???

tai bixenonam galioja tos pacios salygos kaip ir xenonam , esme yra kad butu lesines lempos su automatiniu susireguliavimu ir apiplovimas.

dalelinijo 2010-04-04 10:58

argi bixenonui reikia lesio???

Luksha 2010-04-04 11:03

Techninių motorinių transporto priemonių ir jų priekabų reikalavimuose, patvirtintuose Valstybinės kelių transporto inspekcijos viršininko 2008 m. liepos 29 d. įsakymu Nr. 2B-290, transporto priemonėje įrengtų apšvietimo ir šviesos signalizacijos prietaisų konstrukcija, skaičius, išdėstymas ir spalvinė gama turi atitikti jos gamybos metu galiojusius reikalavimus arba gamintojo numatytą konstrukciją. Tai reiškia, kad žibinte įrengtas šviesos šaltinis turi atitikti žibinto žymėjimą.

http://www.ve.lt/?data=2010-01-20&ru...&id=1263935991

woodoooo 2010-04-04 13:54

baikit vis sakyt kad xenonam reikia lesiu!!!! net lemputes yra skirtingos originalus xenon su lesine lempa lempute d2s su ne lesinem d2r :)

Luksha 2010-04-04 14:04

Citata:

Pradžioje rašė woodoooo (Post 74579)
baikit vis sakyt kad xenonam reikia lesiu!!!! net lemputes yra skirtingos originalus xenon su lesine lempa lempute d2s su ne lesinem d2r :)

man tai kazkaip dalampachki kas su kokiais vazineja , tik svarbu , kad susitvarke butu ir atitinkantys reikalavimus tie ju xenonai , nes kai susides visokius jabonus tai paskui nesupranti ar su ilgom ar su trumpom vaziuoja , nei susireguliave , ziema uznestom lempom vazineja , nes apiplovimu nera ir sklaida iskart kitokia per purvo sluoksni gaunasi , vienu zodziu bezabrazija :) o kai tvarkingi tai ir atrodo kitaip.

MB_pOwEr 2010-04-04 18:43

Citata:

Pradžioje rašė deimantaz (Post 74556)
:xx: cia liudnos zinios golfistams ir kitiems seniems lauzams kurie pagaminti iki 96metu...
Juokas ima kai matai priesais vaziuojantcia Audi 80 su xenonais ir sviecia bele kur ir be to dar akina :unreal:

nestumk gerai, mano zmonos w140 500 sel 92 metu su xenonais tai ka dabar daryt? :) det paprastas lemputes? :)

Luksha 2010-04-04 18:50

Citata:

Pradžioje rašė MB_pOwEr (Post 74627)
nestumk gerai, mano zmonos w140 500 sel 92 metu su xenonais tai ka dabar daryt? :) det paprastas lemputes? :)

labiau tiktu originalai :) bet tik del isvaizdos , o ne praktiskumo , ir cia tik mano nuomone :) praktiskiau aisku xenonai , matomumas kitoks ir taram param. :)

Mb 140 2010-04-04 18:59

Citata:

Pradžioje rašė Luksha (Post 74629)
labiau tiktu originalai :) bet tik del isvaizdos , o ne praktiskumo , ir cia tik mano nuomone :) praktiskiau aisku xenonai , matomumas kitoks ir taram param. :)

koks ten praktiskumas jei stiklu nepkeiktes lempu :)

Tomskis 2010-04-04 19:34

Citata:

Pradžioje rašė Luksha (Post 74581)
man tai kazkaip dalampachki kas su kokiais vazineja , tik svarbu , kad susitvarke butu ir atitinkantys reikalavimus tie ju xenonai , nes kai susides visokius jabonus tai paskui nesupranti ar su ilgom ar su trumpom vaziuoja , nei susireguliave , ziema uznestom lempom vazineja , nes apiplovimu nera ir sklaida iskart kitokia per purvo sluoksni gaunasi , vienu zodziu bezabrazija :) o kai tvarkingi tai ir atrodo kitaip.

woo2oo norejo pasakyt tai, kad nebutini lesiai originaliams xenonams. nes pvz w210 gamykliskai ejo xenon, su automatiniu lempu reguliavimu ir apiplovimu, bet lempos ne lesines. berods ir w140 buvo xenon, lempu lesiniu tikrai nebuvo, ir bmw 7er 91metais buvo xenon, su paprastom lempom. esme istatymo yra ta, kad turi but gamykliskai, o ne papildomai ideta.

augi$ 2010-04-05 07:04

Nesuprantu kas cia blogo jei ne gamykliskai ideta??? jeigu tvarkingai ir neakina tai as nieko pries! jug ratlankius irgi daug kas pasikeite i ne gamyklinius:)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 01:41.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.