MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Diskusijos Apie Konkrečius Mercedes-Benz Modelius (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=153)
-   -   MB 190 - 3ltr mechanika (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=5460)

nova 2010-10-05 22:02

ziurint koks variklis stovejo pries tai. jei 2.6 benzininis - problemu 0, jei 2.5 dyzelinis/turbodyzelinis - problemu nedaug, jei kitokie - problemu bus :)
sau isidejau vietoj 2.6 - viskas labai paprasta, kaip ten ir buves. na kitaip ir negalejo buti, nes cia tas pats m103.

nova 2010-10-05 22:05

Citata:

Pradžioje rašė ldalius (Post 102660)
na gal ir ikiši, bet tada radiatorių gali tekti kaip AUDI 100 seno modelio šone variklio primontuot

radiatorius lieka savo vietoje. tiesa, palyginus su 4 cilindru versijomis jis yra kiek pastumtas i prieki.

http://s42.radikal.ru/i097/1007/d3/dbe31cb7af40.jpg

ldalius 2010-10-05 22:07

idomiai žiūrisi

PANTERA888 2010-10-05 22:10

dekuj Nova uzh patarima
Liudai nerashynek nesamoniu...butu bapkiu daryt lemktynini tai net ir neklausinechiau sumokechiau ir padarytu

liudas777 2010-10-05 22:23

Citata:

Pradžioje rašė PANTERA888 (Post 102670)
dekuj Nova uzh patarima
Liudai nerashynek nesamoniu...butu bapkiu daryt lemktynini tai net ir neklausinechiau sumokechiau ir padarytu

Nu tai jei nėra bapkių tai kam užsiiminėt tokiom nesąmonėm? Gamint kažkokius automobilius, kur neaišku kada naudojamas bus. Turi tu w201 kėbulą išvis? Ar galvoji kad pilni autogidai po 300lt? Įsidėsi tą variklį tai ką plaukiosi paskui su laivu? Reikės važiuoklės normalios, tada reikės sėdynių kad negriuvinėtum į šonus, tada užsireiks geresnių stabdžių. Sumanysi reduktoriu su LSD įsidėt. Tada lankus virinsi. O galiausiai pamatysi kad supuvo tas tavo kėbulas. Ar tu gavoji, kad va įsidėsiu, pavažinėsiu vasarą ir paskui į metalą viską priduosiu. Nematau aš tam tavo projekte logikos kažkaip...

PANTERA888 2010-10-05 22:27

Citata:

Pradžioje rašė liudas777 (Post 102672)
Nu tai jei nėra bapkių tai kam užsiiminėt tokiom nesąmonėm? Gamint kažkokius automobilius, kur neaišku kada naudojamas bus. Turi tu w201 kėbulą išvis? Ar galvoji kad pilni autogidai po 300lt? Įsidėsi tą variklį tai ką plaukiosi paskui su laivu? Reikės važiuoklės normalios, tada reikės sėdynių kad negriuvinėtum į šonus, tada užsireiks geresnių stabdžių. Sumanysi reduktoriu su LSD įsidėt. Tada lankus virinsi. O galiausiai pamatysi kad supuvo tas tavo kėbulas. Ar tu gavoji, kad va įsidėsiu, pavažinėsiu vasarą ir paskui į metalą viską priduosiu. Nematau aš tam tavo projekte logikos kažkaip...

krc nieko nezhynai tai ir patylek,neskaichiuok svetimu pinigu,vapshe jau besint pradedi

mixtapeas 2010-10-05 22:34

Citata:

Pradžioje rašė liudas777 (Post 102672)
Nu tai jei nėra bapkių tai kam užsiiminėt tokiom nesąmonėm? Gamint kažkokius automobilius, kur neaišku kada naudojamas bus. Turi tu w201 kėbulą išvis? Ar galvoji kad pilni autogidai po 300lt? Įsidėsi tą variklį tai ką plaukiosi paskui su laivu? Reikės važiuoklės normalios, tada reikės sėdynių kad negriuvinėtum į šonus, tada užsireiks geresnių stabdžių. Sumanysi reduktoriu su LSD įsidėt. Tada lankus virinsi. O galiausiai pamatysi kad supuvo tas tavo kėbulas. Ar tu gavoji, kad va įsidėsiu, pavažinėsiu vasarą ir paskui į metalą viską priduosiu. Nematau aš tam tavo projekte logikos kažkaip...

Cia gal zmogus nori gera uzsiemima laisvu laiku per ziema turet. As irgi megstu prie masinos pasikrapstyt ilgais ziemos vakarais. O del tu islaidu, tai viskas po biski. Matai ne visi zmones ziuri i viska is pinigines puses, gal pvz zmogui malonumas toki projekta pakonstruot, nesvarbu, kad galbut jis ir neapsimoka litais. As uz tokius projektus.

liudas777 2010-10-05 22:35

Citata:

Pradžioje rašė PANTERA888 (Post 102674)
krc nieko nezhynai tai ir patylek,neskaichiuok svetimu pinigu,vapshe jau besint pradedi

nu tai jei tu viską žinai tai kam dar klausi? Dėl manęs tai tu gali nors ir raketą statytis man vienodai, bet paminėsi mano žodžius...

PANTERA888 2010-10-05 22:37

Citata:

Pradžioje rašė mixtapeas (Post 102676)
Cia gal zmogus nori gera uzsiemima laisvu laiku per ziema turet. As irgi megstu prie masinos pasikrapstyt ilgais ziemos vakarais. O del tu islaidu, tai viskas po biski. Matai ne visi zmones ziuri i viska is pinigines puses, gal pvz zmogui malonumas toki projekta pakonstruot, nesvarbu, kad galbut jis ir neapsimoka litais. As uz tokius projektus.



:good: nu va kaip gerai atsakei ash taip nemoku

PANTERA888 2010-10-05 22:38

Citata:

Pradžioje rašė liudas777 (Post 102677)
nu tai jei tu viską žinai tai kam dar klausi? Dėl manęs tai tu gali nors ir raketą statytis man vienodai, bet paminėsi mano žodžius...

ash pas tave nieko neklausiau


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 17:59.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.