MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Klaidas - MB W220 S320 (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=13319)

KK 2013-10-20 23:06

Citata:

Pradžioje rašė sharrasitto (Post 293449)
Klaidai, kada susimatom, pavezinsi, idomu kaip vaziuoja :wave:

sveikinu su pirkiniu, visada tokio norejai kiek pamenu ir va turi :) svarbu remontas nekainuotu kosmoso, ateina ziema, patikrinsi kaip reikalai su vaziuokle :D

o kas del komforto ir salono jo, visada sakiau, kad sitais klausimais a8 ir 7er tu metu jam ne konkurentai :) tas sakykime tuscias, apvalus ir nuobodus salonas yra vizija pagal kokia mersas zygiuoja jau daug metu :) kai bmw ir audi puliuoja su savo milijonu mygtuku, liniju salone, mb tuo tarpu viska daro kuo paprasciau, jog neerzintu nei keleiviu nei vairuotojo :taip:

Dėkui Šarai, kai apsitvarkysiu būtinai pasirodysiu :) Dėl pakabos tfu tfu tfu, gal kaip nors neskausmingai ištvers žiemą... :D

dejwis 2013-10-21 07:29

W220 jei ne airmatic kuriu niekas nenori tvarkyti-ieskoti problemos ir del rudijimo, butu labai geras automobilis :)

Rykštė 2013-10-21 08:39

Citata:

Pradžioje rašė dejwis (Post 293467)
W220 jei ne airmatic kuriu niekas nenori tvarkyti-ieskoti problemos ir del rudijimo, butu labai geras automobilis :)

nu rudziu gal ir nesuspabdysi,bet airmatic nismas tikrai mielai paremontuotu ir kiek girdet atsiliepimu-neplesikauja,

Hunter 2013-10-21 09:02

Citata:

Pradžioje rašė dejwis (Post 293467)
W220 jei ne airmatic kuriu niekas nenori tvarkyti-ieskoti problemos ir del rudijimo, butu labai geras automobilis :)

Jeigu ne debilai ir atmarozai servisuose butu normalus servisai.
Nzn kaip jus bet ar susimastet kad dazniausiai servisuose jusu "prabangias" masinas "remontuoja" tie kas saibom mokesi mokykloj ir nesugebejo nueiti net i 11 klase, todel ejo i profke, "mokytis" autosaltkalvio

simaso 2013-10-21 09:08

Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 293477)
Jeigu ne debilai ir atmarozai servisuose butu normalus servisai.
Nzn kaip jus bet ar susimastet kad dazniausiai servisuose jusu "prabangias" masinas "remontuoja" tie kas saibom mokesi mokykloj ir nesugebejo nueiti net i 11 klase, todel ejo i profke, "mokytis" autosaltkalvio

yra teisybės. daug kas sako, kad range rover pastoviai genda - pakeitei detalę, ir greit ji vėl sugenda, bet kai pats pasitvarkai, tai nepasakyčiau, kad poto būtų kas vėl sugedę. mane tie sudarankiai jau senai užknisę.
P.S. gražus mersiukas, sėkmės ;]

Markko 2013-10-21 09:13

Man atrodo maciau ji kaune? turguje..gal klystu..

400E 2013-10-21 19:08

Sveikas, vis atsiversdavau autopliuse sita mersiuka, labai gunde jis mane, bet itarima kele juokinga kaina ir 3.2 variklis nepatiko, tokiai masinai man asmeniskai silpnas, butu bent 4.3 buciau stipriau susidomejes. Siaip bent jau is nuotrauku jis man patiko, net labai. Sekmes vazinejant, idomu bus pasekt, kaip tau seksis su juo ;)

KK 2013-10-21 19:40

Taip, čia kogero tas pats jums matytas S. Nemeluosiu defektų turėjo todėl ir kaina tokia.
Šiandien pasiemiau iš serviso, tvarkiau pakaba. Pakeista daug pakabos dalių, šis bei tas restauruota ir tuo pačiu pakeistos stabdžių kaladėlės. :)

tomasgarliava 2013-10-21 19:45

Sveikinu! Minksto ir tylaus vaziavimo! Del rudziu uzjauciu, pats kenciu ir cia vaistu nera jokiu, jei merse kazka sutvarkai gerom detalem pas gerus meistrus pamirsti ta vieta bet su rudim tai apsaugok Viespatie! Ypatingai jei megsti kebula laikyt idealiam stovyje, neuzleisk ir siulau antikorozini daryt. Po audi ir BMW bus sokas kaip mersiukas pus.

vilfoot 2013-10-21 19:56

sveikas prisijunges:)gero vazinejimo ir patvaraus airmatic:)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 03:28.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.