MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W211 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=202)
-   -   SBC ir abs žiedo keitimas (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=21227)

kesaamg 2018-03-02 20:50

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 493877)
Bus kaip man - masina nebeisvaziuos is vietos. Tik pajudi ir kerta per stabdzius :)

Oi tada nekazka reiks skubeti jungt diagnostika ir tvarkyti

razed 2018-03-02 21:11

Pala pala, ar aš kažka ne taip suprantau. Ka čia taip sunku išpresuot? Pati pusaši nuo stebules? Nes pirma kol stovi masina ant žemes, nusukti varžta nuo pusašio po to,amortika ir visas važiuokles dalis nuo stebules kelmo. Po to su pusiau isuktu varžtu iškalti pusaši iš savo vietos. Kai iš stebules pavyks išnert pusaši tada jau sena prasisukusi žieda nuraut laukan ir uždet nauja, nuvalius jam skirta vieta ir surinkt atgal. Aš kažko gal nesupratau, nes, kad nebutu taip kad ryt pasileidžiu viska ir turesiu surinkt atgal.
P.S O del dežes tokio bajerio nekreipt demesio? :D

vampyras 2018-03-02 21:17

Citata:

Pradžioje rašė razed (Post 493882)
Pala pala, ar aš kažka ne taip suprantau. Ka čia taip sunku išpresuot? Pati pusaši nuo stebules? Nes pirma kol stovi masina ant žemes, nusukti varžta nuo pusašio po to,amortika ir visas važiuokles dalis nuo stebules kelmo. Po to su pusiau isuktu varžtu iškalti pusaši iš savo vietos. Kai iš stebules pavyks išnert pusaši tada jau sena prasisukusi žieda nuraut laukan ir uždet nauja, nuvalius jam skirta vieta ir surinkt atgal. Aš kažko gal nesupratau, nes, kad nebutu taip kad ryt pasileidžiu viska ir turesiu surinkt atgal.
P.S O del dežes tokio bajerio nekreipt demesio? :D

kartais velnio paliepimu nenori issikalti :D
viska kita teisingai. bajerio apie deze nepagavau :)

Rawwslt 2018-03-02 21:22

Nu nezinau as plaktuko nenaudoju merso remontui. Tai baladosi su plaktuku per pusasi? Nezinau kaipjus ten tas masinas remontuojat :wacko:

Darius 2018-03-02 21:44

Citata:

Pradžioje rašė Rawwslt (Post 493865)
Nera tolko nes neivienas dar neatsake. :nerv:

Visiem tik pasakyk, duok tik , paskolink, o kai tau reikia, spyga taukuota

Citata:

Pradžioje rašė Rawwslt (Post 493886)
Nu nezinau as plaktuko nenaudoju merso remontui. Tai baladosi su plaktuku per pusasi? Nezinau kaipjus ten tas masinas remontuojat :wacko:

:xx::xx::xx::xx:

Mintis 2018-03-02 21:47

Nelabai supratau apie ka jus čia kalbat. Va yra video stupica numetei tada nuo pusašio nukali sena žieda, pasiruoši vieta naujam, uždedi nauja i vieta ir renki atgal viska. https://youtu.be/ajPWtKYJtmo

Mintis 2018-03-02 22:10

Citata:

Pradžioje rašė Rawwslt (Post 493893)
Sekmes! :wave: ziurek 9:20-9:26 cia profas per 6 sekundes isnere pusasi :D

Niekas ir nesako, kad viskas bus taip lengva, senai mašinai gali ne viena rakta sulaužyt norėdamas ka nors atsukt. Bet, tikrai nereikia čia kažkokiu spec įrankiu, ar butinai servize daryt. Numečiau video, kad butu žmogui bent kiek aiškiau :)

vampyras 2018-03-02 22:27

4:59 iseme pleteja, 26:42 deda ji atgal atvirksciai. ai megejams cia skirta :bounce:

Rawwslt 2018-03-02 22:29

Citata:

Pradžioje rašė Mintis (Post 493896)
Niekas ir nesako, kad viskas bus taip lengva, senai mašinai gali ne viena rakta sulaužyt norėdamas ka nors atsukt. Bet, tikrai nereikia čia kažkokiu spec įrankiu, ar butinai servize daryt. Numečiau video, kad butu žmogui bent kiek aiškiau :)

Parasiau, kad pagalvotu su kuo nupresuot pusasi. Buna, kad neina lengvai...
Prie ko cia bandai prisikabinti?

iDracus 2018-03-05 07:45

1 Attachment(s)
Citata:

Pradžioje rašė razed (Post 493882)
Pala pala, ar aš kažka ne taip suprantau. Ka čia taip sunku išpresuot? Pati pusaši nuo stebules? Nes pirma kol stovi masina ant žemes, nusukti varžta nuo pusašio po to,amortika ir visas važiuokles dalis nuo stebules kelmo. Po to su pusiau isuktu varžtu iškalti pusaši iš savo vietos. Kai iš stebules pavyks išnert pusaši tada jau sena prasisukusi žieda nuraut laukan ir uždet nauja, nuvalius jam skirta vieta ir surinkt atgal. Aš kažko gal nesupratau, nes, kad nebutu taip kad ryt pasileidžiu viska ir turesiu surinkt atgal.
P.S O del dežes tokio bajerio nekreipt demesio? :D

Matai kur jis dedasi?


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 09:13.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.