MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W211 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=202)
-   -   Uzsidege geltona variklio lempute skydelyje, bet no malfuncion (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=6063)

vampyras 2010-12-22 20:02

a jaigu motoras dujintas manes neklauskit, apie dujas zinau tiek pat kaip mano drauge, o ji ju nera maciusi :xx:
metat dignostikos kopijas su vin numeriu, tada gal galesiu kanors padeti, nes kartais ir tu kopiju neuztenka, prireiki netgi klaidos irasimo visu aplinkiniu duomenu, nes klaidos buna tokios susuktos, kad negali zinoti tas tas ar tas :(

algimantas 2010-12-22 20:59

Geriausia tai butu padaryt diagnostika, nes čia daug wariantu, pas mane tai buwo katalizatoriaus problema, tai teko keist, sunaus mersui tai oro srauto matuoklis buwo užlinkes, taigi tik diagnostika pasakys kas tiksliai yra. Nors gali but ir taip, kad ištrynus klaida, lempute užges ir daugiau neužsidegs.

Tomskis 2010-12-22 21:09

diagnostika geriausia, bet ji pinigus kainuoja, o patarimus forume nemokamai dalina :)

Finalfour 2010-12-22 21:11

Citata:

Pradžioje rašė algimantas (Post 116915)
Geriausia tai butu padaryt diagnostika, nes čia daug wariantu, pas mane tai buwo katalizatoriaus problema, tai teko keist, sunaus mersui tai oro srauto matuoklis buwo užlinkes, taigi tik diagnostika pasakys kas tiksliai yra. Nors gali but ir taip, kad ištrynus klaida, lempute užges ir daugiau neužsidegs.

Labiausiai ir tikiuosi kad uzges ir nebeuzsidegs :) Juolab, menkiausiai bedai jis raso zodziais kas yra, o cia tik lempute be jokio malfunciono. Zodziu, ryt skambinsiu techui, ziuresim. Man tik neramu, nes reikes per sventes po lietuva pasivazinet su ta lempute degancia. Bet manau jei nemeta jokio malfunciono, tai ta lempite neturetu simbolizuoti dideliu bedu... Ar klystu?

Finalfour 2010-12-22 21:12

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 116920)
diagnostika geriausia, bet ji pinigus kainuoja, o patarimus forume nemokamai dalina :)

Pas tech1 diagnostika karves tikrai nekainuos, ne taip kaip silberis :)

Tomskis 2010-12-22 21:19

pas techa kazkas apie 70lt

Finalfour 2010-12-22 21:36

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 116930)
pas techa kazkas apie 70lt

O pas silberi kazkas apie 200, ar ne? ;)

liudas777 2010-12-22 21:40

O kiek kainuoja įranga diagnostikos? Gal labiau apsimoka nusipirkti ir pačiam pasidaryti? Nors paprastam žmogui iš tų klaidų visvien jokios naudos. :confused:

vampyras 2010-12-22 21:47

Citata:

Pradžioje rašė liudas777 (Post 116943)
O kiek kainuoja įranga diagnostikos? Gal labiau apsimoka nusipirkti ir pačiam pasidaryti? Nors paprastam žmogui iš tų klaidų visvien jokios naudos. :confused:

truputi kainuoja, bet jaigu mazai supratimo apie masinas, nelabai daug vertes, pigiausiai butu CarSoft poto eitu universalus kurie niko daug negali tik varikli abs airbag, poto butu bosch gali daugiau, bet zymiai brangesnis, ir zinoma eina merso, na jis be ziniu visiskai nieko nepades. sakyciau CS skaityti trinti uztektu iki 100€ galima rasti kad palaikytu iki w211 modelio :)

diamondx999 2010-12-22 22:13

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 116921)
Labiausiai ir tikiuosi kad uzges ir nebeuzsidegs :) Juolab, menkiausiai bedai jis raso zodziais kas yra, o cia tik lempute be jokio malfunciono. Zodziu, ryt skambinsiu techui, ziuresim. Man tik neramu, nes reikes per sventes po lietuva pasivazinet su ta lempute degancia. Bet manau jei nemeta jokio malfunciono, tai ta lempite neturetu simbolizuoti dideliu bedu... Ar klystu?

variklio elektronikos,kuro padavimo, malfunkcionas nerodo,vietoj malfunkciono uzsidega chek engine ir jau tada be diagnostikos niekaip neapseisi,tenka vaziuoti pas meistra,o pats cia nieko net nenuspresi ,rimta tai ar ne,nes ar rimta ar nerimta ,lempute dega taip pat :D


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 00:47.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.