MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   W124 E300 Coupe (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=13131)

Hunter 2013-09-19 17:29

Stiklus ir reflektorius issivalyk, matysi normaliai. Mercedes optika yra labai gera.
Cia uz 130lt naturali oda ar dermantinas? Gali gal kontaktais pasidalint? Mane domina kai kuriu detaliu aptraukimas oda ir kai kuriu versta oda

Melionas 2013-09-19 17:31

Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 287992)
Stiklus ir reflektorius issivalyk, matysi normaliai. Mercedes optika yra labai gera.
Cia uz 130lt naturali oda ar dermantinas? Gali gal kontaktais pasidalint? Mane domina kai kuriu detaliu aptraukimas oda ir kai kuriu versta oda

Aisku, kad ne naturali, bet ir naivumas pas zmoniu

sharrasitto 2013-09-19 17:31

Citata:

Pradžioje rašė NotChance (Post 287991)
Viskas vyksta Alytuje, lubos paprastos odos,(skonio reikalas iš tikro) kaštavo 130. Vairas ne tik kad nepatogus bet ir grožio neteikia, kas liečia bėgių svirtį, nepalanavau ir neplanuosiu jos keisti, man ir taip gražu, Televizorius ,mm. Vėl gi , kaip jį vadinti įvairiai gali,daugiau tai atliks navigacijos vaidmenį, kuri niekainuos teireiks perdeti. Kaip minėjo sharrasitto dėl sėdynių ir parankio, man akių nebado bet kad optika ganėtinai silpna tai faktas , verčiau kelią matysiu normaliai o ne kaip po žvake nei į porankį investuosiu,bent jau šiuo metu.

kad isidesi xenonus dar nereiskia, jog gerai matysi kelia. Pas mane pati yra xenonai automatiskai reguliuojamo aukscio su reflektoriumi, bet sudejau kinietiskas lempas ir visiskai nieko nematau. Neapsviecia kelio absoliuciai. Pas tave lesio nera, bala zino kaip tas xenonas svies, gali buti, kad lygiai taip pat kaip man - nieko jis nesvies, tik vietoj geltonos spalvos turesi baltai melyna :)

NotChance 2013-09-19 17:43

Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 287992)
Stiklus ir reflektorius issivalyk, matysi normaliai. Mercedes optika yra labai gera.
Cia uz 130lt naturali oda ar dermantinas? Gali gal kontaktais pasidalint? Mane domina kai kuriu detaliu aptraukimas oda ir kai kuriu versta oda


žinoma kad dermantinas,kontaktų neturiu ,užrodė kur gyvena nuvažiavau ir susitariau. Prie progos užsuksiu kada klustelsiu, Senukas siuva, bet ganėtinai gerai.

NotChance 2013-09-19 17:47

Citata:

Pradžioje rašė sharrasitto (Post 287996)
kad isidesi xenonus dar nereiskia, jog gerai matysi kelia. Pas mane pati yra xenonai automatiskai reguliuojamo aukscio su reflektoriumi, bet sudejau kinietiskas lempas ir visiskai nieko nematau. Neapsviecia kelio absoliuciai. Pas tave lesio nera, bala zino kaip tas xenonas svies, gali buti, kad lygiai taip pat kaip man - nieko jis nesvies, tik vietoj geltonos spalvos turesi baltai melyna :)


Nu kad lempos ne kinietiškos tai grantuoju 100%, lempos išvalytos reflektoriai neišdegė neapsilupę. Nežinau kaip tau bet stovėjo ant kiemo bulką negyva, atgaivinom į paprastas lempas sudėjom xenonus(ne turginius) ir spalva pasikeitė ir kelio apšvietimas. Tikiuosi taip bus ir pas mane :seile:

tomasgarliava 2013-09-19 17:47

LABAI neblogas mersiukas, sunku toki ir rast lietuvoj nenupimpinta, sekmes savininkui atstatant ir noriu palinket kuo maziau tiuningo ir kuo daugiau originalumo.

NotChance 2013-09-19 18:06

3 Attachment(s)
Citata:

Pradžioje rašė tomasgarliava (Post 288005)
LABAI neblogas mersiukas, sunku toki ir rast lietuvoj nenupimpinta, sekmes savininkui atstatant ir noriu palinket kuo maziau tiuningo ir kuo daugiau originalumo.


Didžiausias pimpinimas tai bus ratai ir priekiui spyruoklės, kas reta perkant taikad būtų priekiniame buferyje apačioje dangtelis,kuris dengia kablį, ankstesniam mersiukui buvo 3 kart pavogę man jį. prie to pačio buvusio nuotraukos:

brasil181 2013-09-19 18:13

Citata:

Pradžioje rašė NotChance (Post 288012)
Didžiausias pimpinimas tai bus ratai ir priekiui spyruoklės, kas reta perkant taikad būtų priekiniame buferyje apačioje dangtelis,kuris dengia kablį, ankstesniam mersiukui buvo 3 kart pavogę man jį. prie to pačio buvusio nuotraukos:

grazu mersiuka supylei :)

NotChance 2013-09-19 18:20

Citata:

Pradžioje rašė brasil181 (Post 288014)
grazu mersiuka supylei :)


Tikrai didžiavausi pats sau mašina, nes praktiškai nuo nulio viskas padaryta bet yra kaip yra visada būna kritimų kurie priverčia dar labiau pasistengti. Galbūt iš esamo išspausim maximumą.

aliz 2013-09-19 18:58

Sveikas prisijungęs :welcome: ,

Jei nepritrūksi kantrybės ir laiko pasidarysi neblogą Mersą :zenklas::good:


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 14:50.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.