MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Off Topic (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Mūsų augintiniai (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=2470)

samagonas 2009-11-15 16:56

Citata:

Pradžioje rašė driuliauskas (Post 48476)
ne jo motinele. bet jauciu su situ bus dar baisiau. :D kaip jum vardas Svaras? tinka tokiam??? :D
ar geresny koki pasiulysit?:xx:
<input id="gwProxy" type="hidden"><!--Session data--><input onclick="jsCall();" id="jsProxy" type="hidden">

Geras vardas :good:
Pas seseri,yra baltas persas,tai vardas Martini ,man labai patinka. Manojo vardas Maiklas,nes kai mazha vezhiau namo 500km. tai visa kelia reke kaip Dzheksonas,taip galu gale ir liko Maiklas dainininkas,nes tik isheini uzh duru parukyti,prasideda serenados :)

zaibas 2009-11-15 19:44

Citata:

Pradžioje rašė Edgis (Post 48327)
Zaibai, o tavo Keksas reklamose nesifilmavo:D
O čia mano Naida FHM skaito

nesifilmavo, dar ne zvaigzde :xx:

Citata:

Pradžioje rašė Jolcikas (Post 48470)
idomu Zaibo Keksas piktas ar ne :xx::xx::xx:

o Edgio ciucikas labai grazutis :)

o kad piktas tai tikrai :taip: svetimus kandzioja , neprisileidzia :boks: . gal kas is pazistamu turi tokia kiaulyte, mano bicas mergos noretu.

Aistė 2009-11-29 00:04

4 Attachment(s)
Stai kokias diiiiiideles ausis uzsiauginom :seile:

samagonas 2009-11-29 00:41

Citata:

Pradžioje rašė Aistė (Post 50213)
Stai kokias diiiiiideles ausis uzsiauginom :seile:

Pirmas,labai grazhus.Visi grazhus ir labai idomus.Dievinu katinus,jie man visi grazhus :)) O kaip ju harakteris ,ar katinishkas? Nesu niekad susidures su ta rushim ir ish draugu niekas tokio neturi. kaip jie tiksliai vadinasi,reiktu paskaityti internete apie juos,-idomu pasidare :)

Mb 140 2009-11-29 05:23

Citata:

Pradžioje rašė Aistė (Post 50213)
Stai kokias diiiiiideles ausis uzsiauginom :seile:

o man antro spalvos labai geros :) keista kaip jie tokie skirtingi :)

Aistė 2009-11-29 09:33

Citata:

Pradžioje rašė Mb 140 (Post 50215)
o man antro spalvos labai geros :) keista kaip jie tokie skirtingi :)

antroji turetu ir pasilikti melynom akim :)

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 50214)
Pirmas,labai grazhus.Visi grazhus ir labai idomus.Dievinu katinus,jie man visi grazhus :)) O kaip ju harakteris ,ar katinishkas? Nesu niekad susidures su ta rushim ir ish draugu niekas tokio neturi. kaip jie tiksliai vadinasi,reiktu paskaityti internete apie juos,-idomu pasidare :)

na jie katasuniai. kates, turincios sunisko charakterio bruozu. labai bendraujantys, kaip suniukai vaiksciojantys is paskos. kazkada valgyt gamindavau su kate ant peties :) jei nori zaisti, tai zaislus pacios atsitempia. :) numeti kamuoliuka, tai kaip suniukai atnesa.visur dalyvauja :) labai aktyvios kates ir labai megsta kalbeti :) ir manyciau, kad lengviau auklejamos nei kitos veisles. musiskes zino komanda "fu" ir "eikit i virtuve", taip pat zino ka reiskia spragtelejimas pirstais atsiliepia tada kai sauki vardu jokiu ksksks nepripazysta. didelis pliusas, kad plauku namie nera :)
vat pvz jau dabar viena is katyciu pati ant ranku prasosi. ateina ir atsitupia priesais :) jei nekreipi demesio tai pati i kelnes isikibus uzsiropscia :)

Mb 140 2009-11-29 09:43

jau laikas pardavinet ane ;)

Jolcikas 2009-11-29 09:59

Citata:

Pradžioje rašė Mb 140 (Post 50215)
o man antro spalvos labai geros :) keista kaip jie tokie skirtingi :)

man irgi antroji ar ten antrasis,nzn:xx: labai graziai akytes atrodo melynos:good: ir dar kai apie charakteri papsakojo aiste isvis pradejo patikti si veisle,tik numanau kad nemazi pinigai uz tokius grozius:geda:

Aistė 2009-11-29 10:09

Citata:

Pradžioje rašė Mb 140 (Post 50222)
jau laikas pardavinet ane ;)

na jau dvi nuo pat gimimo uzsakytos. isvaziuos i uzsieni gyvent :) del sviesios su melynom akytem dar svarsto :)

Citata:

Pradžioje rašė Jolcikas (Post 50225)
man irgi antroji ar ten antrasis,nzn:xx: labai graziai akytes atrodo melynos:good: ir dar kai apie charakteri papsakojo aiste isvis pradejo patikti si veisle,tik numanau kad nemazi pinigai uz tokius grozius:geda:

hihi atsargiai. nes dazniausiai visi suserga sios veilses liga. ir vienos kates pasidaro per mazai, po to jau dvieju per mazai ... :xx:
o kaina tai kaip ir visu dokumentiniu geros kilmes su gera genetika katinu ar sunu. netgi sakyciau kad yra labai daug veisliu kurios zymiai brangesnes :)

Mb 140 2009-11-29 10:14

Citata:

Pradžioje rašė Aistė (Post 50228)
na jau dvi nuo pat gimimo uzsakytos. isvaziuos i uzsieni gyvent :) del sviesios su melynom akytem dar svarsto :)



hihi atsargiai. nes dazniausiai visi suserga sios veilses liga. ir vienos kates pasidaro per mazai, po to jau dvieju per mazai ... :xx:
o kaina tai kaip ir visu dokumentiniu geros kilmes su gera genetika katinu ar sunu. netgi sakyciau kad yra labai daug veisliu kurios zymiai brangesnes :)

tai pardavus nauja mersa pirksi :D :vairuot:


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 06:32.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.