MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Justas22 / GG. - W126 SEC (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=6404)

sec 2011-07-10 21:38

svajoniu ratai

Citata:

Pradžioje rašė yamato (Post 156418)


Justas22 2011-07-11 01:55

Prisipyliau siandien pilna baka :DD apie 400lt sutilpo =]] saldu pasidare tik :)
bet turiu kazkokia problema, variklis pulsuoja ant laisvu, ir taip kartais tada tepalo rodykle linguoja kaip laivo supama.. kame bedos gali but? dar pirmadieni reiks pas kazka vaziuot ko vairuotojo puses priekinis ratas taip skaudziai sugeria bet kokius nelygumus, amortikai pakeisti, gal kazko nedasuko nedadare auksarankiai..

SE500 2011-07-11 13:15

Citata:

Pradžioje rašė Justas22 (Post 156603)
Prisipyliau siandien pilna baka :DD apie 400lt sutilpo =]] saldu pasidare tik :)
bet turiu kazkokia problema, variklis pulsuoja ant laisvu, ir taip kartais tada tepalo rodykle linguoja kaip laivo supama.. kame bedos gali but? dar pirmadieni reiks pas kazka vaziuot ko vairuotojo puses priekinis ratas taip skaudziai sugeria bet kokius nelygumus, amortikai pakeisti, gal kazko nedasuko nedadare auksarankiai..

Pas mane ta pati problema ir su bako užpildymu ir su pulsavimu :) Su pilnu baku nuvažiavau 500 km (važiuota netaupiai), kol užsidegė lemputė, ji šiame modelyje užsidega likus 12L kuro.
O dėl variklio pulsavimo ant laisvų, užsisakiau naujus žvakių laidus, pažiūrėsiu, kokie bus rezultatai, gal padės (laidai TESLA firmos).

liudas777 2011-07-11 15:43

Citata:

Pradžioje rašė SE500 (Post 156636)
Pas mane ta pati problema ir su bako užpildymu ir su pulsavimu :) Su pilnu baku nuvažiavau 500 km (važiuota netaupiai), kol užsidegė lemputė, ji šiame modelyje užsidega likus 12L kuro.
O dėl variklio pulsavimo ant laisvų, užsisakiau naujus žvakių laisus, pažiūrėsiu, kokie bus rezultatai, gal padės (laidai TESLA firmos).

Gera firma. :) :taip:

Justas22 2011-07-11 23:21

SE500, as ir galvoju kad laiduose bedos, bet ryt vaziuoju pas zmogeli kazka numananti parodyt, gal kazka pasakys :)
Bet butu labai liux jei pranestum ar kazkas pasikeite po pakeitimo Tau ;)

Vaziuosiu ziuret kainu stabdziu disku priekiniu, nesmagiai jau kala kai stabdau ir biski nesa i viena puse stabdant.. :) zodziu reikalai reikaliukai :))
Siandiien gavau siulyma PARDUOTI :)) Maloniai atsisakiau :))

liudas777 2011-07-12 11:08

Citata:

Pradžioje rašė Justas22 (Post 156745)
SE500, as ir galvoju kad laiduose bedos, bet ryt vaziuoju pas zmogeli kazka numananti parodyt, gal kazka pasakys :)
Bet butu labai liux jei pranestum ar kazkas pasikeite po pakeitimo Tau ;)

Vaziuosiu ziuret kainu stabdziu disku priekiniu, nesmagiai jau kala kai stabdau ir biski nesa i viena puse stabdant.. :) zodziu reikalai reikaliukai :))
Siandiien gavau siulyma PARDUOTI :)) Maloniai atsisakiau :))

Dėl nešimo į šoną siūlau ir suportus patikrinti. Bent jau w123 pasitaiko dažnai, kad pradeda suportai netolygiai vaikščioti. :)

Justas22 2011-07-12 12:58

uzsisakiau LUCAS stabdziu kaladeles, rekomenduoja ala geros.. Bus matyt kaip kas :) Stabdziu diskai irgi uzsakyti po 140Lt, tikiuosi nebus cyyypaliukas .:D

SE500 2011-07-12 17:36

Citata:

Pradžioje rašė Justas22 (Post 156787)
uzsisakiau LUCAS stabdziu kaladeles, rekomenduoja ala geros.. Bus matyt kaip kas :) Stabdziu diskai irgi uzsakyti po 140Lt, tikiuosi nebus cyyypaliukas .:D

Stabdžių diskus matyt ir man reikia keist, nes pristabdant didesniu greičiu važiuojant vibracija persiduoda.

Justas22 2011-07-13 08:24

Butent ta pati problema ir pas mane..
Dar vakar buvau uzsivares ant duobes ir ieskojau is kur toks garsas kaip aliuminio skardele sudzergzda per duobes kai vaziuoju ar darau didesni posuki, na niekur nieko visai neradau, reiks kazkaip dar labiau paieskot, nes norisi kad plauktu o ne barsketu...

SE500 2011-07-13 14:32

Citata:

Pradžioje rašė Justas22 (Post 156880)
Butent ta pati problema ir pas mane..
Dar vakar buvau uzsivares ant duobes ir ieskojau is kur toks garsas kaip aliuminio skardele sudzergzda per duobes kai vaziuoju ar darau didesni posuki, na niekur nieko visai neradau, reiks kazkaip dar labiau paieskot, nes norisi kad plauktu o ne barsketu...

Čia gali būti spryruoklės stabžių kaladėlių fiksavimo (gal).


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 18:06.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.