MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Pasidaryk Pats (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=113)
-   -   Akumuliatoriaus patikrinimas ir teisingas krovimas (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=6095)

Tomskis 2011-11-19 21:20

Citata:

Pradžioje rašė Feibis (Post 176798)
Tai petrutei tikrai fuflo? Kaip gali but blogi, jie ju gi negamina, tik importuoja. Ir didziausias pasirinkimas

nu as tau pasakiau , tavo reikalas pirkt ten ar ne. as pernai ten turejau bedu su blogu akumu, aiskino man vis kad masina iskraudineja akuma, kol neirodziau savo tiesos pakeites akuma. is ju turejau du akumus kurie atlaike po metus laiko, dabar trecias, pernai ziema atlaike, nenustebsiu jei sios ziemos neatlaikys

Marozas 2011-11-19 21:21

Kam pirkt pigu? Nes paziurejau, mano kainuoja virs 500
Moll firmos. Sako geras. 2 metai garantijos, naudoju 2.5m ir ismesiu dabar. Jeigu tai butu ivyke po 5metu,net neklausciau cia.

Tomskis 2011-11-19 21:22

tam kad turguj kai pirkau pigu, jis iki siol tarnauja kitoj masinoj.

ldalius 2011-11-19 21:26

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 176803)
tam kad turguj kai pirkau pigu, jis iki siol tarnauja kitoj masinoj.

ai, nebesiginčykim. ne visiems patinka turguje pirkti akumą, pačiam jį neštis kelis šimtus metrų iki mašinos visiems matant ir pačiam jį pasikeisti. Juk daug maloniau atvažiavai iki parduotuvės, nuėjai, nupirkai ir tau pardavėjas patenkintu veidu atnešė naują iki mašinos ir iškart jį pakeitė, juk kaip buvo paminėta kad dabar XXI amžius

Marozas 2011-11-19 21:27

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 176803)
tam kad turguj kai pirkau pigu, jis iki siol tarnauja kitoj masinoj.

pasakyk kokiam turguj ir kiek kainuotu mano? :) nuvarysiu nusipirkt. Kiek garantijos duos?

pucenas 2011-11-20 07:45

Citata:

Pradžioje rašė Feibis (Post 176807)
pasakyk kokiam turguj ir kiek kainuotu mano? :) nuvarysiu nusipirkt. Kiek garantijos duos?

Kam tau ta garantija , jai sakei, kad ir sitas gal dar su garantija, bet nerandi popieriu ;) ;) :)

FAT 2011-11-20 10:13

Citata:

Pradžioje rašė ldalius (Post 176806)
ai, nebesiginčykim. ne visiems patinka turguje pirkti akumą, pačiam jį neštis kelis šimtus metrų iki mašinos visiems matant ir pačiam jį pasikeisti. Juk daug maloniau atvažiavai iki parduotuvės, nuėjai, nupirkai ir tau pardavėjas patenkintu veidu atnešė naują iki mašinos ir iškart jį pakeitė, juk kaip buvo paminėta kad dabar XXI amžius

Paminejai 20am atgyvena 21am viskas daroma nekeliant kojos is namu, ty internetu :xx:

ldalius 2011-11-20 14:14

Citata:

Pradžioje rašė FAT (Post 176888)
Paminejai 20am atgyvena 21am viskas daroma nekeliant kojos is namu, ty internetu :xx:

gerai, kad neteks sulaukt XXII amžiaus, nes tada ir su moterimis mylėsis vyrai per internetą ko gero :xx:

Marozas 2011-11-20 15:15

Mokejo uz akuma mano masinos pardavejas. Tai net nzn kur ta garantija. Bet dabar suvedziau galus, man rodos rugpjuti/rugseji baigesi jinai.

artez 2011-11-21 00:15

Citata:

Pradžioje rašė Feibis (Post 176807)
pasakyk kokiam turguj ir kiek kainuotu mano? :) nuvarysiu nusipirkt. Kiek garantijos duos?

feibi kam tu nori pirkti turguj,zinai gal OZO gatveje netoli impulso,yra mokykla ten rusu kazkokia ir ten prie jos parduotuve AKUMULIATORIAI kiekvienai masinai pritaikys,dar uz sena pasiulys nuolaida garantijos po 2 metus ar net daugiau,kainos normalios sau pirkau 105AH w210,tai uzmokejau kazkur 350lt.

patys pastato,patys patikrina ar neryja elektra su testeriu .ir dar kazkokia ten po menesio diagnostika sake atvaziuoti padarysim,bet nevariau


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 06:55.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.