MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Aleximo W211 E350 Sport (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=19521)

vanix 2018-05-22 02:18

Citata:

Pradžioje rašė aleximo (Post 499388)
Kitoje masinoje pagal kasko zibintai ir stiklai visi be isskaitos, bet tik keiciant servise is ju saraso.
Vanix, niekas gi nemaiso vienus metus LD, kitus Seesame ir taip toliau :xx:

tai as gi parasiau, kad pabrango visur :) toj pacioj bendrovej mane aplamai atsisake toliau draust, o kitur kaina isaugo 200-300e, na arba cia sutapimas tas pabrangimas.

utiutiu 2018-05-22 07:01

Citata:

Pradžioje rašė vanix (Post 499389)
tai as gi parasiau, kad pabrango visur :) toj pacioj bendrovej mane aplamai atsisake toliau draust, o kitur kaina isaugo 200-300e, na arba cia sutapimas tas pabrangimas.

Siemet aplamai Visas draudimas brango stipriai. Tai gal sutapimas toks :)

Rykštė 2018-05-22 07:55

Citata:

Pradžioje rašė utiutiu (Post 499391)
Siemet aplamai Visas draudimas brango stipriai. Tai gal sutapimas toks :)

Draudimas apskritai pastaruosius 10 metu nuostolinga veikla-sako draudikai,uzdirbantys bendrai ~10mln per metus.
Tai reikia kainas kelt,bet kokiu atveju.

Piktas 2018-05-22 08:22

Pasitikrink kaina Swed banke, mano W204'a apdraude uz ~340e, kai kitur pigiausiai siule 600e.

Apple 2018-05-22 08:42

Swed kainos puikios :) aš jau keli metai ten draudžiu. Bet swed turi vieną minusą - neduoda išmokos pinigais. Jie tik remontuoja servise. Gali išmokėti pinigais, bet tu turi įrodyti, kad susitvarkei ir tik po susitvakrymo gauni išmoką (ir dar turi turėt susitvakrymą pagridžiančius dokumentus). Jei neplanuoji žulikavot su išmokos pasiėmimu ir netvarkymu, tai tada problemų nėr.

Darius 2018-05-22 18:03

Pas mane ergo, turejau 2 išmokas, draudimas apie 100€ gal pabrango, tai manau viskas normalu, plius kai dar ir kainos kilo ;)

aleximo 2019-11-22 14:38

.
 
Na ka, uz keliu dienu bus 3 metai ir galvoju kad uz menesio-dvieju reikia bandyt perleist jau savo arkli :mastau:

Klausimas kolegoms kurie uzsiima pigiu masinu pardavimu LT - kokia galetu buti plius minus reali kaina? Nelabai ju yra pardavime, vienas tik su dujom, blogesne rida bei komplektacija yra uz 6500, bet yra ir E550 uz 6999 bet nera duju opcijos :)

Dabartine rida 175k km, idetos dujos. Is minusu reiketu keist alyva dezeje(jauciu per pora savaiciu pasikeisiu nes truputi ant salto keistoka, del to ir noriu pakeist ir patikrint), ateina kasmetinis aptarnavimas(irgi padarysiu). Reiketu perdazyt abu bamperius jei saziningai nes kazkur nuo akmenuku priekiniam nusipule dazai, galiniam isiremta buvo tai yra sutruke dazai. Bet galima aisku kaip kiti rasyt kad nenaujos masinos stovis, ledine :)
Na ir sedyne vairuotojo - oda dirbtine kaip visuose truko palei kairi sona isilgai(kiek domejausi - 60-70 eur persiut)
Primadieni darysiu chemini salono, turetu sviesesnis tapti kaip pirmuose posto nuotraukuose.


Nuomones? Aisku noretusi parduoti o ne pardavinet. Rykste, be tavo pasiulymu uz 3000 :xx:

:aciu:

Rykštė 2019-11-22 15:12

Esu kada,kam nors kaip apgailetinai pasiūlęs..... :)
Gruodis labiau pardavinejimui,nei pardavimui skirtas.

aleximo 2019-11-22 15:14

Citata:

Pradžioje rašė Rykštė (Post 527310)
Esu kada,kam nors kaip apgailetinai pasiūlęs..... :)
Gruodis labiau pardavinejimui,nei pardavimui skirtas.

Aciu uz patarima :isveik: Istrigo kai siulei uz Apple CLK :xx:

tomasgarliava 2019-11-22 15:28

Citata:

Pradžioje rašė aleximo (Post 527307)
Na ka, uz keliu dienu bus 3 metai ir galvoju kad uz menesio-dvieju reikia bandyt perleist jau savo arkli :mastau:

Klausimas kolegoms kurie uzsiima pigiu masinu pardavimu LT - kokia galetu buti plius minus reali kaina? Nelabai ju yra pardavime, vienas tik su dujom, blogesne rida bei komplektacija yra uz 6500, bet yra ir E550 uz 6999 bet nera duju opcijos :)

Dabartine rida 175k km, idetos dujos. Is minusu reiketu keist alyva dezeje(jauciu per pora savaiciu pasikeisiu nes truputi ant salto keistoka, del to ir noriu pakeist ir patikrint), ateina kasmetinis aptarnavimas(irgi padarysiu). Reiketu perdazyt abu bamperius jei saziningai nes kazkur nuo akmenuku priekiniam nusipule dazai, galiniam isiremta buvo tai yra sutruke dazai. Bet galima aisku kaip kiti rasyt kad nenaujos masinos stovis, ledine :)
Na ir sedyne vairuotojo - oda dirbtine kaip visuose truko palei kairi sona isilgai(kiek domejausi - 60-70 eur persiut)
Primadieni darysiu chemini salono, turetu sviesesnis tapti kaip pirmuose posto nuotraukuose.


Nuomones? Aisku noretusi parduoti o ne pardavinet. Rykste, be tavo pasiulymu uz 3000 :xx:

:aciu:

Turiu keleta klausimu, dezes tepalai buvo kada nors keisti?
Ar niekas nevarva/nerasoja variklio/dezes skyriuje?
Kada ir kas keista vaziuokleje per tuos 3 metus?


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 13:55.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.