MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   lisas - CLK230 W208 (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=4001)

DTM 2010-09-18 20:25

Siap su tais dugno kamstukais nezinant diametro neimanoma atrinkti. O kur tau cia taip nutiko LT ar UK ?

lisas 2010-09-18 22:24

visas sitas kuriozas UK nutiko.manau ir pilnai tikiu,kad lietuvoj tokiu atsitikimu nenutiktu,tikiu kad darbuotojas pats palystu po slenksciu ir pasiziuretu kas ir kaip ten ir jai kas butu neaisku,tai paimtu slankmati ir pamatuotu.man protu nesuvokiama,kaip tokios rimtos markes servize gali nebuti slankmacio.na norsnieko keisto-juk reduktoriaus tepalo nepardave,o lietuvoj nusipirkau,nors ir uz nemaza kaina,bet tai jau smulkmena

M'Bejus 2010-09-19 08:19

Gaila to momento atstovybes direktorius koks nemate, butu gal darba pasiules, o tam veplai pasakytu :wave::xx:

lisas 2010-09-19 16:17

labai abiejoju kad butu kas pasikeite,jai ir direktorius butu ka pamates.kaip pavyzdi pateiksiu-pirkau zmonai notbuka,nuvarau i parduotuve ir pradedu klausineti kuom tas ar anas geresnis ar blogesnis.atsakymas-nezinau ir taip visose parduotuvese.cia taip viskas vyksta,taip kad tik man cia nuostaba kelia-tefteliai jie cia.
P.S. o darba siule kitam servize,kai reikejo susivirinti amortizatoriaus apatini atakana kur spyruokle remiasi.apvaziavau visus servizus,niekas nevirina-tipo kajuk jau jam ir pirk nauja,o amortikasdar geras ir originalus-kitaisku irkt nenoriu.na zodiu nuvariau i paskutini serviza ir prasau kad suvirintu,o jie ta pati sako kad nieko nebus.sakau gal galiu pats susivirinti ir uz dujas ir viela sumokesiu.jie pasaipiai na jai sugebesi tai virink-po 5 min. amortikas uzpleskintas,apslifavau,sumokejau 5svarus ir padekojau.man savininkas sako gal nori darbo cia masinas virinti.padekojau ir atsisakiau.zinau koks tai kruopstus ir sunkus darbas

SE500 2010-09-19 17:01

Citata:

Pradžioje rašė lisas (Post 99455)
tefteliai jie cia.

taiklus apibudinimas :)

lisas 2010-09-19 23:08

na ka padarysi-yra kaip yra ir reikia su tuo gyventi

M'Bejus 2010-09-21 11:45

Uztai lietuviams ten galimybes atitinkamai atsiveria :)

lisas 2010-10-27 12:07

turiu toki klausimeli-norint kad butu klimato kontrole-na vietoj tu sukinejamu reguliatoriu kad butu elektrine valdymo dalis-ko tam reikia,ar uztektu tik ta valdymo su knopkem dali ideti? jauciu kad ne viskas taip paprasta

Tomskis 2010-10-27 12:52

tikrai ne, reikia to valdymo bloko su mygtukais, pravodkes, kogero ir ventiliatorius kitas bus su rele, visa panele nuimt, nes dabar traukutes valdo sklendes, o ten vakumas berods, bent jau toks garsas kai persijungia, tai atrodo vakumas. tech1 sake yra montaves ne vienam w210, seip tikrai neapsimokanti investicija tuo labiau kad nauda is to praktiskai tik ta kad graziau atrodo :)

lisas 2010-10-27 13:03

gal tu ir teisus.del paneles nuemimo,tai ju du sykius buvau nukeles-peciuko bedos kankina,vandeni ziauriai leidzia kai lyja smarkiai,tai per pacio varikliuko vidu beda i salona ir gana nemenkai-tokia maza ciurkslele varo.tai maniau kad per stikla.nuemiau panele kad paziureti-nefiga ne per langa.kazkaip vaziavau per smarku lietu ir pasilenkiau paziureti ar kilimas neslapias-ziuriu is virsaus ciurksle vandens varo-apstulbau,galvoju-tai ka tiesioginis vandens padavimas i salona atsirado.nuemiau tas groteles kur dengia oro padavimo i salona peciukui,pravaliau tos visos dezes nubegimair surinkau.galvojau beda isspresta.NIFIGA.iki kito lietaus-ziuriu vel bega.vel nuemiau visa panele,tas groteles ir ziurejau per kur gali leisti-nieko neradau,tai paemiau uzsilikoninau tu groteliu su deze sujungima,palei pati langa ir viska ka galima buvo uzsilikoninti,tai dabar vel laukiu gero lietaus kad paziureti-jai vel leis,tai teks lentom uzkalti peciuka :xx: jai po teisybe tai net neisivaizduoju per kur vanduo bega.dejau kibira vandens ant tu groteliu,tai beveik viskas subego i salona ir bego per pacio varikliuko dezes vidu ir per filtra.beto ta sklende kuri atsidaro kad ora imtu is kiemo arba is salono pas mane valdoma vakumu,tai gal ir visos kitos sklendes valdomos vakumu pas mane


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 01:52.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.