MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Apie Viską (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=102)
-   -   MB1 Pažintys. Ieškau vyro su MB... (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=2467)

hardas999 2009-09-08 14:59

Mano teorija tokia : :xx:

Senos geros draugess Rena ir Aiste ilga laika leisdavusios mirc pokalbiuose sugalvojo kad reikia paskaidrinti nuotaika. Kadangi Aiste vairuoja MB ir jau lankesi šiame forume anksciau, todel pakviete ir Rena. Sugalvojo joke kad tipo viena iesko vyro su mb ir dar ne kokio bet tik universalo. Bet visi žinome kad universalus dauguma vairuoja jau šeima turintys mersistai. Kaip pvz Mukshas, Dyzelis, MB01. Tiesiog mano nuomone merginos atejo pachatinti musu forume ir tiek :xx:

Aistė 2009-09-08 19:44

Citata:

Pradžioje rašė arbuzas (Post 38107)
Rena, kokia esme sitos temos? As tai iki galo ir nesuprantu.

hahahaha. o kam gilintis? jei neidomu tai nera ko lyst hihihi. nesuprantu kodel negalima siek tiek pablevyzgot? o gal jus daugiau be savo cacku MB daugiau gyvenime nieko nematot? :juokiasi:

samagonas 2009-09-08 19:50

Citata:

Pradžioje rašė Aistė (Post 38133)
hahahaha. o kam gilintis? jei neidomu tai nera ko lyst hihihi. nesuprantu kodel negalima siek tiek pablevyzgot? o gal jus daugiau be savo cacku MB daugiau gyvenime nieko nematot? :juokiasi:

Teisingai:) Juk galima gyvenima praskaidrinti ir moteru draugija pasimegauti? Ash uzh. Pagal save zhinau,-buna savaite,nematau nieko,tepalai nuo ausu lasha,o buna,kad nenoriu i automobilius nei zhiureti ir tada pasiimu zhaiba,vakarais ,atsidarau langus ir mirksiu visom panelem prie shviesoforu,o ir jos man mirksi:))) O man to ir uzhtenka,pasikraunu batareikas savaitei,kad vel turechiau jegu tepaluotas vaikshchioti:))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))

Aistė 2009-09-08 19:50

Citata:

Pradžioje rašė hardas999 (Post 38108)
Mano teorija tokia : :xx:

Senos geros draugess Rena ir Aiste ilga laika leisdavusios mirc pokalbiuose sugalvojo kad reikia paskaidrinti nuotaika. Kadangi Aiste vairuoja MB ir jau lankesi šiame forume anksciau, todel pakviete ir Rena. Sugalvojo joke kad tipo viena iesko vyro su mb ir dar ne kokio bet tik universalo. Bet visi žinome kad universalus dauguma vairuoja jau šeima turintys mersistai. Kaip pvz Mukshas, Dyzelis, MB01. Tiesiog mano nuomone merginos atejo pachatinti musu forume ir tiek :xx:

oi cia ilga istorija. ir visai jokio panasumo su tavaja. jei papasakociau tai nepatiketum :juokiasi: o mirc net naudotis jauciu nemokeciau.
foruma skaitau jau seniai nuo pat jo atsiradimo :) pacekavint juk reikia :)
kodel visos temos turi buti rimtos?

Rena 2009-09-09 19:50

hardas999 - kad tema buvo su joke tas tiesa. Pagyvinti forumui įkurta. Bet nėra jinai tuščia, aš neturiu širdies draugo, tad va ir dairausi :) Dėl merso ir dar universalo :xx: Žiūrėjau kiek įkertat bajerius :D

Samagonas matau vienintelis su sveiku požiūriu :wave:
P.S. Mėgstu muziką: Queen, F.Mercury, Scorpions ir pan. Senesni gabalai :D Skaitau ir žiūriu sci-fi (maniakė), nesibaidau siaubiakų :D

Mauqlis 2009-09-09 19:54

Citata:

Pradžioje rašė Rena (Post 38278)
hardas999 - kad tema buvo su joke tas tiesa. Pagyvinti forumui įkurta. Bet nėra jinai tuščia, aš neturiu širdies draugo, tad va ir dairausi :) Dėl merso ir dar universalo :xx: Žiūrėjau kiek įkertat bajerius :D

Samagonas matau vienintelis su sveiku požiūriu :wave:
P.S. Mėgstu muziką: Queen, F.Mercury, Scorpions ir pan. Senesni gabalai :D Skaitau ir žiūriu sci-fi (maniakė), nesibaidau siaubiakų :D

Labai teisinga vieta susirast vyra ;)
Nes jai vairuoja mersa tai tikras vyras o kiti tai toki :confused:
Tema gyva linksma ir idomi ;)
Sekiau nuo pradziu tik nerasau nes meiluzes man nereikia :D
Saunuole kad turi gera humoro jausma :thumbsup:

Rena 2009-09-09 19:59

Mauqlis - ačiū :geda:

Mauqlis 2009-09-09 20:21

Citata:

Pradžioje rašė Rena (Post 38281)
Mauqlis - ačiū :geda:

Kad ner uz ka ;)

tech1 2009-09-10 08:01

Citata:

Pradžioje rašė Mauqlis (Post 38279)
Labai teisinga vieta susirast vyra ;)
Nes jai vairuoja mersa tai tikras vyras o kiti tai toki :confused:
Tema gyva linksma ir idomi ;)
Sekiau nuo pradziu tik nerasau nes meiluzes man nereikia :D
Saunuole kad turi gera humoro jausma :thumbsup:

nezinojau kad norint buti tikru vyru, pakanka vairuot MB ... jei ka turesiu omenyje :laugh::laugh::laugh:

Rena 2009-09-10 21:51

tech1 - norint būti TIKRU vyru tikrai neužtenka turėti gerą "baranką" - dar reikalinga kai kokia "įranga" :xx: O ir humoro jausmas taipogi :seile2:


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 20:02.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.