MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Off Topic (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Blevyzgos - mėgstantiems paplepėti (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=2629)

alteroja 2015-09-01 12:28

nu jo, pas tave ir palyginimai.

simaso 2015-09-01 12:31

Citata:

Pradžioje rašė alteroja (Post 401119)
už tai iki asocialaus degrado lygio nusiristi ir irgi snukį malti - va čia tai garbė ir orumas. :)
nes aš neįsivaizduoju būtinojo reikalingumo kelyje arba kažkokių kito eismo dalyvio veiksmų kurie turėtų išvesti iš kantrybės stabilios psichikos žmogų, kad pradėt jėgą naudoti.

kaip zonoj sako: į snukį gaut negėda ;D o jei rimtai, tai nesu gavęs niekad ir pats nesu davęs. bet jei gaučiau vadinas buvo už ką ir tikrai nesiskusčiau niekam.

Rykštė 2015-09-01 12:36

man irgi atrodo,kad skunduku nei viduramziais,nei pokaryje,nei dabar nemegsta......
dazniausiai tie,kurie bijo,nepajegia ar nedrista uz save pastovet-sako tai zema,ne aristokratiska ir labai neintelektualu.
niekam netaikau-visokiu yra,visokiu reikia.

Somesword 2015-09-01 12:38

Citata:

Pradžioje rašė simaso (Post 401123)
kaip zonoj sako: į snukį gaut negėda ;D o jei rimtai, tai nesu gavęs niekad ir pats nesu davęs. bet jei gaučiau vadinas buvo už ką ir tikrai nesiskusčiau niekam.

Stai zodziai kuriuos pavartojai... Nebuves, nedaves, negaves.... :mastau:

Kai gausi i nosi, tave nuomone, uz nieka, nebeatrodys taip linksma. O jeigu MB vairuotojas su sirdies stimuliatorium? Ir ji uzlenksi su elektrosoku? Irgi vyras busi?
Nustok nusisneket, ir isgerk alaus...

alteroja 2015-09-01 12:40

Citata:

Pradžioje rašė simaso (Post 401123)
kaip zonoj sako: į snukį gaut negėda ;D o jei rimtai, tai nesu gavęs niekad ir pats davęs. bet jei gaučiau vadinas buvo už ką ir tikrai nesiskusčiau niekam.

tai matyt iš čia atsiranda tokios sapalionės :) aš apsaugoj tris metus dirbau įvairiuose objektuose, naktiniuose baruose, per įvairius renginius.tai tekę ir gauti ir duoti ir silpnesnį ginti ir nuo to nusvilti. tai tikrai galiu pasakyti, kad skaudžiau nei smūgis į barzdą bus golas per kišenę už tokius dušmano bajerius.

simaso 2015-09-01 13:05

Citata:

Pradžioje rašė Somesword (Post 401125)
Stai zodziai kuriuos pavartojai... Nebuves, nedaves, negaves.... :mastau:

Kai gausi i nosi, tave nuomone, uz nieka, nebeatrodys taip linksma. O jeigu MB vairuotojas su sirdies stimuliatorium? Ir ji uzlenksi su elektrosoku? Irgi vyras busi?
Nustok nusisneket, ir isgerk alaus...

aš nelinkęs konfliktuot, bet sportuoju, kad neatrodyčiau kaip pastumdėlis. toks tas gyvenimas, reikia būt vyrų, o ne boba ;]

ViliusD 2015-09-01 13:10

Taigi cia turbut net ne Lt buvo, gi musu kultura kaip vakaruose :mastau:
Simaso, nusisneki :laugh:

sportbatis 2015-09-01 13:10

gauni i galva, duodi atgal = abudu issiskiriat su teistumais ir baudom :D true story. siais laikais duot i nosi didele prabanga.

ViliusD 2015-09-01 13:16

Citata:

Pradžioje rašė sportbatis (Post 401130)
gauni i galva, duodi atgal = abudu issiskiriat su teistumais ir baudom :D true story. siais laikais duot i nosi didele prabanga.

Nelygu kam duodi...

Pavidolis 2015-09-01 13:42

O man Vilniuj katedros aikstej vidury dienos buvo ivykis su 5 nachalais. Prilindo ne uz ka, pasimusem ir viskas :D Kazkas dar policija kviete, bet nesulaukiau. Nemaciau dideles prasmes, visi jau issilakste buvo, veidu nepamenu, kaip atrodo irgi, tai ejau toliau kulturintis kraujus apsivales :D


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 01:27.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.