MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   vanix's C55 AMG (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=13067)

Markko 2013-09-10 20:37

Citata:

Pradžioje rašė DTM (Post 286374)
TTikrai ne 220Lt.+PVM. jei neklystu 139Lt. + PVM.

Reiskia sunkviezimiui kiti ikainiai...galvojau vienodi.

Permeciau aki per saskaitas 210...visgi 139 su PVM.

vanix 2013-09-10 20:39

Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 286362)
Vargu ar taip lengvai gausi irasa duomenu bazeje. Knygeles jau senai nieko vertos rimtam pirkejui

padarytu irasa, klausiau.
Rimtam pirkejui viskas svarbu, bendras stovis, o pildyta knygele nuo pradziu iki pat galo tik pliusas :) ir shiaip man tai maziausiai rupi ka galvos pirkejas kai nuspresiu parduot, paciam malonu turet ta knygele, kur viskas uzdokumentuota.

Apple 2013-09-10 20:43

Citata:

Pradžioje rašė vanix (Post 286394)
padarytu irasa, klausiau.
Rimtam pirkejui viskas svarbu, bendras stovis, o pildyta knygele nuo pradziu iki pat galo tik pliusas :) ir shiaip man tai maziausiai rupi ka galvos pirkejas kai nuspresiu parduot, paciam malonu turet ta knygele, kur viskas uzdokumentuota.

Rimtam pirkejui knygele labai svarbu, ir parduodamiems auto su atitinkamu stoviu ir atitinkama kaina, tai labai svarbu. O cia AMG modelis ir manau jam knygele butu tikrai pliusas. Betkuriuo atveju auto pas vanix bus priziureta puikiai, bet mes tai zinom, o kiti ne...

vanix 2013-09-10 21:11

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 286398)
Rimtam pirkejui knygele labai svarbu, ir parduodamiems auto su atitinkamu stoviu ir atitinkama kaina, tai labai svarbu. O cia AMG modelis ir manau jam knygele butu tikrai pliusas. Betkuriuo atveju auto pas vanix bus priziureta puikiai, bet mes tai zinom, o kiti ne...

as pvz save laikau rimtu klientu, tai man asmeniskai viskas svarbu, serviso knygele ypatingai :)

Citata:

Pradžioje rašė arturas7x (Post 286402)
Grazi Ceske:) Bet Cl tavo man daug grazesnis ir isskirtinesnis buvo,aplamai tavasi Cl buvo man gaziausias is tu metu mano matytu CL'u:) Nes C klase vis vien yra C klase :) Svarbu,kad pats nesigaili ir atsidziaugti negali:) Sveikinu su pirkiniu:)

dekui ;) na CL'as is tikruju buvo "pussy magnet", didelis ir minkstas, bet toliau jo pranasumai baigiasi pries C'shke :D
Pastebejau zmones labai atkreipia demesi i suporta priekiniu stabdziu :D
Vilniaus regitroj juokinga buvo, kai sutikrindavo kebula numeri, zmogus stovintis po manes norejo jau isvaziuot, tai paprase, kad pravaziuociau i prieki, ji praleisciau. Daviau bishki gazo, nepamirsiu jo zvilgsnio isvaziuojancio :unreal: tipo kas per p....c :xx: akivaizdziai masina neatrodo, kad gali skleist toki garsa ir taip vaziuot.. man sitas labiausiai patinka.
i Vilniaus regitra teko uzsukt, nes Kaune debilai irase dyzelinas, vietoj benzo.. :dauzo:

Fanax 2013-09-10 22:02

Man tai kas labiausiai patinka, kad zmogus neprisiklijuoja C55 AMG perfomance super brabus edition ir panasiai. O, tiesiog, tam kam reikia, tas ir supranta, kas tai per automobilis.

pauliukas 2013-09-10 22:04

Citata:

Pradžioje rašė vanix (Post 286408)
i Vilniaus regitra teko uzsukt, nes Kaune debilai irase dyzelinas, vietoj benzo.. :dauzo:

Jo Kaune ten problema. Man kai registravau lavonvezi i dokumentus irase marke AUDI, o kur modelis AUDI A6, o turejo buti AUDI ir A6 Avant :) Ten supratimo nulis pas juos.

vanix 2013-09-10 22:07

As tesiog nemegstu tu zenkliuku, ir dabar labai patinka, kad neissiskyri smarkiai is minios, tik ismetimo garsas aisku isduoda, jau prie 2k rpm toks riaumojimas nekasdieninis :D

Citata:

Pradžioje rašė pauliukas (Post 286436)
Jo Kaune ten problema. Man kai registravau lavonvezi i dokumentus irase marke AUDI, o kur modelis AUDI A6, o turejo buti AUDI ir A6 Avant :) Ten supratimo nulis pas juos.

ant greicio uzpilde nesigylindami, nes ir kubatura tokia ne dyzelio, akivaizdu, kad vos ne uzmerktom akim uzpilde..

Hunter 2013-09-10 23:14

del garso tai pilnas miestas be duslintuvu vazineja, tai nevisada tai kazka reiskia. Atrodo rekia kaip kokia raline masina, o vos juda

munde8 2013-09-10 23:16

hunter bando ikast :D

Hunter 2013-09-10 23:24

Oi tikrai ne, greiciausiai ne taip supratot.
Labai sveikinu isigijus puiku modeli. :good:
Linkiu nesulaukt jokiu gedimu

Gali net pasieskot galines palanges su uzuolaida, mygtuko i panele ir uzuolaidos reles, susidetum nesunkiai


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 01:01.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.