MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mercedes-Benz Nuotraukos (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=67)
-   -   Skyrelis - "Nufotografuok Mercedes-Benz" (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=2084)

Somesword 2013-06-05 18:33

ei na klausykit, jeigu aikstele skirta 200 masinu, o su manim stovi dar kokia 20....
Tai koks skirtumas kaip pastatysi?

simaso 2013-06-05 18:38

Citata:

Pradžioje rašė Somesword (Post 274714)
ei na klausykit, jeigu aikstele skirta 200 masinu, o su manim stovi dar kokia 20....
Tai koks skirtumas kaip pastatysi?

o tai negi sunku tvarkingai pasistatyt ? ;D tiek pat gi dujų sunaudosi ;]]]] nelabai aš suprantu tavęs ;]

Somesword 2013-06-05 18:40

tai as pats nesuprantu, o dar jus :D :D

ModestasG 2013-06-05 18:51

stotosi taip, kad ne nudauzytu automobilio sonus su durelem :liezuvis:

Hunter 2013-06-05 19:39

Cia jau ipratimo ir kulturos reikalas, kaip ir posukiu rodymas. Kai vaziuoji vienas kelyje irgi nerodai posukiu?

Somesword 2013-06-05 20:08

na posukius jau rodau net ir kieme savo, na del sito tai drausmingas esu...
Na bet neigaliuju nestatau vietose, o maxes aikstelese jei jau masinu daug, stengiuos pastatyt taip, kad koks marozas su bulka nenudauzytu....

Melionas 2013-06-05 20:53

Citata:

Pradžioje rašė Somesword (Post 274753)
na posukius jau rodau net ir kieme savo, na del sito tai drausmingas esu...
Na bet neigaliuju nestatau vietose, o maxes aikstelese jei jau masinu daug, stengiuos pastatyt taip, kad koks marozas su bulka nenudauzytu....

Ka tu nezinojai, kad marozai siaip laikais su CL vazineja :D

Somesword 2013-06-05 21:03

Galiu pasitaisyt, tada :D

gezai su golpais.... :lithuania:

Apple 2013-06-05 21:04

Citata:

Pradžioje rašė Somesword (Post 274753)
na posukius jau rodau net ir kieme savo, na del sito tai drausmingas esu...
Na bet neigaliuju nestatau vietose, o maxes aikstelese jei jau masinu daug, stengiuos pastatyt taip, kad koks marozas su bulka nenudauzytu....

jei jau per dvi vietas statai, tai marozas cia tik tu esi :liezuvis: jei visi tvarkingai statytu, neikas nieko su durim nedauzytu. ten pas jus kaime, gal ir nera problemos su parkavimu, bet kai pas mus atvarai i parduotuve ir is 300 vietu, nera nei vienos laisvos ir kokiu 20 vietu uzimtu per dvi vietas debilu, tai nervai nelaiko. Ir ratus subadyt norisi ir dureles specialiai suvanot, kad kita karta taip nesaugotu savo triperiu. Nervai nelaiko del tokiu dalyku man...

Somesword 2013-06-05 21:29

Tai del to kai gyvenau vilniuj neturejau masinos, maziau nervu man :)
Kaime - taip, ner parkiu :)

Va neuzilgo is nuosavo namo i buta krastytis reiks, o ten vietos nebuna net dienos pasistatyt.... Nezinau kaip as su savo laivu ismoksiu ten plaukt :D :D

P.s. nesakiau kad tai reiskia kad statau per 2 vietas, statau kur seimu vieta yra :) ten pusantro karto platesnes vietos :)

nesu chroniskas chamas ;)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 21:40.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.