MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   deimantaz - w123, w124, w210 (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=897)

egise 2010-08-03 15:05

Nu man tai labai graziai atrodo :) Tik gal reiktu kiek pazeminti?

deimantaz 2010-08-03 15:10

Ai dar prie to pacio pakeista guma priekinio stiklo, pakeista bagazines sandarinimo guma, pakeista duru lango gumos abieju pusiu ir dar laukiu soniniu veidrodeliu gumu. Viska uzsisakinejau Silberauto nes ebay.... nelabai pigiau gaunas bei siuntimas ir laukimas. Uz sias gumas visas gavosi netoli vienas tukstantis lt., o dar yra ka keisti kas liecia gumas :)

deimantaz 2010-08-03 15:12

Citata:

Pradžioje rašė egise220 (Post 93430)
Nu man tai labai graziai atrodo :) Tik gal reiktu kiek pazeminti?

Na net nzn :confused: gal bent per zieda prieki, o gale pusantro, bet jauciu tada tik tiesei teks vaziuot

Staikeris 2010-08-03 18:00

Citata:

Pradžioje rašė deimantaz (Post 93429)
O siaip ka manot del ratu? Nes man tai jie ziauriai gerai ziurisi ir dar kokia spalva suportus stabdziu nupusti? Juoda, raudona ar sidabrine? Dekuj uz patarimus :)

Ratai, pats mersas vertas demesio, liux padirbeta. O del suportu, tai geriausiai dazyk juodai, ir nedaryk jokiu tiurlingu. Nors pas tave per ratus nlb jie ir matosi. :)

samagonas 2010-08-03 18:17

Super aparatas,nesveikai atrodo :good:
Jei nesupyksi pasakysiu savo nuomone :)
Lietuvoj vistiek nereikia registruoti, nei ratu nei rastavkiu, tai ishneschiau galinius ratus,proto ribose ir butinai suzheminchiau, gal netgi iki bezpredelo :) Na bent taip ash isivaizduoju, idomu butu pafotashopinti. Tu su juom bulviu vistiek tikiuosi nevazhinesi, tai tas karietos stilius,kazhin ar reikalingas ? :)
O shiaip ratai, spalva , salonas ir modelis- АФИГЕТЬ И НЕ ВСТАТЬ :seile:

deimantaz 2010-08-03 19:15

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 93449)
Super aparatas,nesveikai atrodo :good:
Jei nesupyksi pasakysiu savo nuomone :)
Lietuvoj vistiek nereikia registruoti, nei ratu nei rastavkiu, tai ishneschiau galinius ratus,proto ribose ir butinai suzheminchiau, gal netgi iki bezpredelo :) Na bent taip ash isivaizduoju, idomu butu pafotashopinti. Tu su juom bulviu vistiek tikiuosi nevazhinesi, tai tas karietos stilius,kazhin ar reikalingas ? :)
O shiaip ratai, spalva , salonas ir modelis- АФИГЕТЬ И НЕ ВСТАТЬ :seile:

Na net nzn su tuo zeminimu nes tada vel reikalu pilna, o ir siaip noriu kad kuo daugiau butu originalesnis na aisku cia su ratais nuo to nukrypau, bet apie toki AMG stylo ratus ir galvojau. O del suportu irgi manau apie juoda spalva, bet ir ta sidabrine matytus per ratlankio tarpus...

400E 2010-08-04 06:59

Siaip man nepatinka 123 mersiukai, bet sitas kazkuom traukia aki, greiciausiai ta visuma, grazi spalva, grazus ratai, sviesus salonas + stovis jau geras, tikrai gerai atrodo, man net ir nezemintas gerai atrodo, nors as siaip irgi visada uz zeminima, o suportus, tai as asmeniskai dazyciau tik juodai, nes kitom spalvom dazant jau gaunais tiurlingas, kurio sitai masinai visiskai nereikia :)

deimantaz 2010-08-20 20:25

Citata:

Pradžioje rašė 400E (Post 93522)
Siaip man nepatinka 123 mersiukai, bet sitas kazkuom traukia aki, greiciausiai ta visuma, grazi spalva, grazus ratai, sviesus salonas + stovis jau geras, tikrai gerai atrodo, man net ir nezemintas gerai atrodo, nors as siaip irgi visada uz zeminima, o suportus, tai as asmeniskai dazyciau tik juodai, nes kitom spalvom dazant jau gaunais tiurlingas, kurio sitai masinai visiskai nereikia :)

Na del zeminimo dar nepsisprendziu, o su suportu dazymu tai greiciausia juodai dengsiu. Dar karta aciu uz Jusu nuomone:aciu:
Yra klausimas butent siam motorui karburatoriniam ka pylti reikia i Stronberg 175 CD ar pan. nes kaip domejausi mbclub,lt tai saxxo minejo apie kazkoky ATF ar AFT skysti:unreal:
Ka Jus patartumete mersas 79m 2.3 benzinas karbas :bounce::bounce:

driuliauskas 2010-08-21 03:25

Citata:

Pradžioje rašė deimantaz (Post 95143)
Na del zeminimo dar nepsisprendziu, o su suportu dazymu tai greiciausia juodai dengsiu. Dar karta aciu uz Jusu nuomone:aciu:
Yra klausimas butent siam motorui karburatoriniam ka pylti reikia i Stronberg 175 CD ar pan. nes kaip domejausi mbclub,lt tai saxxo minejo apie kazkoky ATF ar AFT skysti:unreal:
Ka Jus patartumete mersas 79m 2.3 benzinas karbas :bounce::bounce:

beveik ta pati :bounce: tik ne Stronberg, o Stromberg.

deimantaz 2010-08-22 12:28

Citata:

Pradžioje rašė driuliauskas (Post 95185)
beveik ta pati :bounce: tik ne Stronberg, o Stromberg.

Tai jo rasiu belekokioje daliu parduotuveje to ATF ar kokio ten? O ir siaip kokia paskirtis to skyscio?


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 12:20.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.