MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Off Topic (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Grill :) (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=20277)

Markko 2018-02-01 21:00

Apple su tokiais receptais galima ir +100 ant svarstykliu uzmatyti :xx:

KK 2018-02-01 21:05

Geras nemačiau šitos temos :D Jaučiu čia dažniau žiūrėsiu dabar negu į mašinas :D Apple, šaunuolis ! Jaučiu gal jeigu ką dedam dėkim iškart su receptu, nes man jau kilo noras pabandyti Apple tavo užkandi grill konkursini.

Apple 2018-02-01 21:11

Receptas rytoj :) nerasiau, nes ilgas, o cia vis vien turbut niekas negamina. Bet rytoj butinai parasysiu - bandykit. Lengvai pasidaro ir ant eilines kaitlentes su orkaite :)

Markko, as metu svori dabar :D

KK 2018-02-01 21:22

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 491184)
Receptas rytoj :) nerasiau, nes ilgas, o cia vis vien turbut niekas negamina. Bet rytoj butinai parasysiu - bandykit. Lengvai pasidaro ir ant eilines kaitlentes su orkaite :)

Markko, as metu svori dabar :D

Man dabar atostogos, o pavalgyt mėgstu tai... :D

Markko 2018-02-01 22:27

Dieta uzskaitau :xx:

MPXΞ 2018-02-02 07:20

Citata:

Pradžioje rašė KK (Post 491182)
Geras nemačiau šitos temos :D Jaučiu čia dažniau žiūrėsiu dabar negu į mašinas :D Apple, šaunuolis ! Jaučiu gal jeigu ką dedam dėkim iškart su receptu, nes man jau kilo noras pabandyti Apple tavo užkandi grill konkursini.

O aš atvirkščiai - nebežiūrėsiu šios temos :confused: . Taip "kūdas" buvau, o po skrandžio tyrimo, tai kaip suprantu visam laikui tokius gardumynus teks pamiršti :( . Erozijos, :cenzura: ir kitos nesamonės... :xx:

Apple šaunuolis!!!

Mr. Chow 2018-02-02 07:29

Greiciau ta hata baigtu ir as pradeciau ekspermentuot su kepiniais nes jau seile varva kaimynus matant :D

Apple 2018-02-02 09:01

Receptas
Ingridientai:
Brandinta jautiena (aš naudoju antrekota, nes nemėgstu riebiai), perku Rimi suvakumuotą;
Čili pipirų miltelių, paprikos miltelių, česnako miltelių, kumino miltelių, druskos;
Pomidorų, česnako, svogūno, laimo, šviežia jelapena (iš bėdos tinka ir marinuotas).
Pieno, grietinės, gvakamolio padažo (galima pasigaminti ir pačiam iš avokado), chederio sūrio, miltų, sviesto, alyvuogių aliejaus, didelių tortilos lakštų, nachos čipsų.

Marinatas mėsai:
1 v.š. (valgomas šaukštas) kumino, 1 v.š.čili, 1 v.š. paprikos, 1 v.š. druskos, 1 v.š. česnako miltelių, ~50 ml alyvuogių aliejaus, išspausti 1 laimo sultis. Viska gerai išmaišyt ir sutėdi mėsą. Ją palikt marinuotis valanda kambario temperatūroj.

Išsikepti tortilos lėkštes (suspausti tortilos lakštą tarp dviejų metalinių dubenėlių ir pakepti 10-15 min orkaitėje ~200 laipsnių.

Padažas:
keptuvėje ant sviesto apkepti svogūną (jei didelis - pusę, jei mažas visą), suberti 2-3 smulkintas arba išspaustas česnako skilteles, sudėti jelapenus (geriausia naudoti šviežią, bet iš bėdos tiks ir marinuotas. Jelapėną dėkit pagal aštrumo toleravimą), visas daržoves lengvai apkepus apibarstom viską šiek tiek miltais, kad sutrauktų visą esantį skystį. Tada pilam stikline pieno ir maišom kol pradeda kunkuliuot ir sutirštėja, po truputį dedam tarkuotą chederį ir maišom (kaitra turi būt maža, nes kitaip sūrį sutrauks ir jis netaps vientisa mase, kaitint labai nereikia). Čederio dėkit kokias 2-3 pilnas saujas.

Mėsą kepam kaip steiką, svarbu neperkept ir neišdžiovint. Kas kaip mėgstat (galima ir pusžaliai, galima ir beveik iškeptai). Vidutiniškai keptas būtų taip: 3min viena pusė ir 3 min kita pusė ant didelės kaitros). Mėsą supjaustom mažais kubeliais.

Tada visą padažą supilam į tortilos indelius, sudedam ant viršaus mėsą, pomidorus, šaukštą grietinės ir šaukštą gvakamolio padažo. Aplink lėkštę išbarstom nachos čipsus.

Su čipsu kabinat mėsos, pomidoro ir visų padažų :)

Skanaus!

P.S. idealu mėsą iškepti kartu verdant padažą, bet jei ne, tuomet prieš padažą ir ją kažkur šiltai padėti. Nes padažui vėstant jis tirštėja, todėl jį reiktų daryt paskutinį.

brasil181 2018-02-02 11:04

ar pats isradai cia toki recepta?ar nuziuretas

Apple 2018-02-02 11:19

Ne, pats nekuriu nuo 0lio. Skaitau, žiūriu youtube ir po to interpretuoju +- :)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 13:35.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.