MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W211 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=202)
-   -   W211 Automatinės greičių dėžės problemos (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=12728)

Hunter 2014-03-21 17:43

Ne pirmas kartas kai silberis tyciojasi is klientu

P3 2014-03-21 22:08

Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 321265)
Ne pirmas kartas kai silberis tyciojasi is klientu

:taip:

munde8 2014-03-21 22:25

Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 321265)
Ne pirmas kartas kai silberis tyciojasi is klientu

ypac kaune..

P3 2014-03-21 22:38

Citata:

Pradžioje rašė munde8 (Post 321359)
ypac kaune..

Ir Vilniuje, dar baisiau..

Gregas 2014-03-22 09:11

Man tai toks požiūris į klientą totaliai nesuvokiamas.... Mes, kiekvienas iš mūsų, esam nemokama MB ir tų pačių SilberAuto reklama, važinėjam su blizgančiais ir prižiūrėtais jų atstovaujamos markės automobiliais! Tai jie turėtų turėti daugiau atsakomybės ir pagarbos klientui - nesvarbu ar su W222 ar su W124 atvažiuotum pas juos....

Rimvis 2014-03-23 13:49

Citata:

Pradžioje rašė Gregas (Post 320899)
Truputį pasipasakosiu, nes geresnės temos tam neradau.
Vakar atėjo APD tepalo lygio matuoklė, tai nusprendžiau iškart ją panaudoti pagal paskirtį. Variklio temperatūra buvo + - 50C, tai teoriškai tepalo lygis turėtų būti per vidurį matuoklės (nesiekti +80 ribos). Pajunginėju kelis kartus P,R,N,D ir atgal, palaukiu minutę ir pamatuoju - APD tepalo lygis virš 80C ribos per 3cm. (!!), nors variklis dar net nesušilęs iki darbinės temperatūros.
Kame reikalas? Kažkas (prieš mane vienas savininkas buvo FR) pripylė per daug tepalo?
Taigi nusiėmiau apsaugą ir išleidau 2L. (!!) tepalo iš APD. Tepalas ganėtinai švarus iš pirmo žvilgsnio, jokių pašalinių šiukšlių ar antifrizo nėra. Nepanašu kad būtų susimaišęs su antifrizu. Po visos šios procedūros pabandžiau pavažiuoti - viskas O.K..
Šiandien iš ryto APD veikė geriau nei ankščiau. Švelniai jungia visas pavaras, o ankščiau kol nepašildavo truputį iš 1 į 2 pavarą jungdavo grubokai. Logiškai spėju, kad buvo kaltas per didelis tepalo lygis APD.

Ir pabaigai turiu pasiųst :cenzura: SilberAuto - kol neturėjau matuoklės buvau nuvažiavęs į Silberį (prieš mėnesį) kad pamatuotų APD tepalo lygį - pamatavo per 10s ir pasakė, cituoju:
Silber: "Viskas gerai. Tepalo netrūksta, net šiek tiek per daug."
Aš: "Ką daryt jei per daug? Nuleist gal reikėtų iki teisingo lygio?"
Silberis: "Nieko nedaryt. Viskas gerai."
Nu :cenzura:, 2L. virš normos jiems čia "šiek tiek per daug"?? Na ir požiūris....

Neskubek dziaugtis ;) tavo isvardinti simptomai nesukeliami esant per aukstam alyvos lygiui ;)

Mindzia 2014-04-01 22:12

Cia kaskas minejo, kad Latvijoje Celsyje lyg 600eur kainuoja restauravimas hidrotransformatoriaus. Parasiau laiska su problemos aprasymu, ir gavau toki atsakyma, su kaina :)

Problem come from wear torque converter and transmission hydraulics.
Full transmission rebuild price 1100€ include all - key turn service.
Rebuild time 2 days.
Warranty 2 years or 100 000 km.

Cia taip isivaizduoju normalu dezes serviza padaro, ne vien to hidrotransformatoriaus isemimas idejimas, bet ir hidraulikos kokiu tai daliu keitimas, plius teplai filtrai, nes trunka dvi dienas.

Hunter 2014-04-01 22:16

perki kita deze ir nesuki rutuliu

Mindzia 2014-04-01 22:33

Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 323160)
perki kita deze ir nesuki rutuliu

:D Sukau rutulius ir apie sita varianta, bet man reikia vienu metu sutvarkyti ir nebelysti ten. Nes siuo metu esu uzsieny, o cia kainos remonto tai tikrai kosmines :)

Hunter 2014-04-02 08:36

kokios kainos tokie ir atlyginimai


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 03:42.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.