MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Pucėno CLK :) (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=742)

kestasm 2019-09-03 22:45

1 Attachment(s)
Va kai guzas turi atrodyt :D

http://mb1.lt/attachment.php?attachm...1&d=1567543415

Darius 2019-09-04 06:58

Va čia tai guzas :xx:

Robis 2019-09-04 21:13

Kęstai, o kaip ratlankis atlaikė?

kestasm 2019-09-05 21:54

Citata:

Pradžioje rašė Robis (Post 524453)
Kęstai, o kaip ratlankis atlaikė?

Siaip nebuvau i duoba ivaziaves. Cia kazkada pries man isigyjant masina kazkas be oro buvo pravaziaves, keiciant padangas pasimate. Matyt per laika susilpnejo ir truko kordas ir islindo toks guzas.

Artunas 2022-08-05 20:57

Citata:

Pradžioje rašė linasrustokas (Post 546293)
Gal gražiai mašinytei reikia padangų?
Šiemet pirkau geras Žiemines padangos

Patiko kaina ir kokybė, tikiuosi Padangos tarnaus ilgai.


pabandysiu pritaikyti realybėje tokias rekomendacijas https://www.pirkitpadangas.lt/kiek-l...nauja-padangos gal pasiseks.:)

Tai jo, imesk foto, manau paims Pucėnas savo CLK'a

pucenas 2022-08-06 15:55

Citata:

Pradžioje rašė Artunas (Post 546294)
Tai jo, imesk foto, manau paims Pucėnas savo CLK'a

Jo butinai ;)

simaso 2023-03-04 12:06

Nori pasakyt žmonai patiko jo išvaizda? "Žuliko" stilius :)

pucenas 2023-03-04 12:55

Citata:

Pradžioje rašė simaso (Post 547144)
Nori pasakyt žmonai patiko jo išvaizda? "Žuliko" stilius :)

Idejau nuotrauka vien del
Taves. Ir beveik zodis i zodi parasei ka galvojau :) nenustebinai ;)
Sakai butu geriau paprastas be apdailos ir pilkas su r16 ratais

simaso 2023-03-04 13:01

užtektų pakeist ratus ir grąžint į normalią spalvą visas apdailos juostas :love:

pucenas 2023-03-04 13:06

Pucėno CLK [emoji4]
 
Citata:

Pradžioje rašė simaso (Post 547148)
užtektų pakeist ratus ir grąžint į normalią spalvą visas apdailos juostas :love:



Del

Ratu sutinku jr kogero bus pakeisti.
Galvoju apie tokius.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...52d58855ab.jpg

simaso 2023-03-04 13:22

visai kitas vizdas, kai ratai normalaus išnešimo :wave:

donioklasika 2023-03-04 20:58

Su Simaso nuomone pilnai sutinku, bet pats parašei, kad ratai bus pakeisti na tai dar puse bėdos. :ploja:

pucenas 2023-03-04 21:54

Simaso tai menininkas ka jos zmogus isvis gali suprasti :)
Del ratu cia zieminiai. O del chromo kad sudet atgal blizgius. Paziurekit amg bent jau as kiek randu foto internete visur juodi. Aisku cia ne amg. Bet tik po kapotu. Stabdziai vairas ir tt sudeta AMG jauciu kaladeles ir diskus kai reikes keist keiksiuosi :)

simaso 2023-03-05 09:33

Kaunas yra keistas kraštas, nors dauguma gyventojų yra "čigoniško" mentaliteto, bet yra ir visiskos priešingybės, kaip pvz mano nuomone nr.1 architektas lietuvoje Gintautas Natkevičius :)

pucenas 2023-03-05 16:42

Citata:

Pradžioje rašė simaso (Post 547153)
Kaunas yra keistas kraštas, nors dauguma gyventojų yra "čigoniško" mentaliteto, bet yra ir visiskos priešingybės, kaip pvz mano nuomone nr.1 architektas lietuvoje Gintautas Natkevičius :)

A blemba gerai, kad ne is kauno. Ir ne čigonas, o tai juk tu juk pats arhitektas. Apie Ginta jauciu kalbi, nr. 1 po taves? ;)

simaso 2023-03-05 19:58

Kad nesi "čigonas" dar turi įrodyt, aptvarkyk žmonos mersą, kad atrodytų padoriai, tada ir bus matyt :)

pucenas 2023-03-05 20:40

Citata:

Pradžioje rašė simaso (Post 547156)
Kad nesi "čigonas" dar turi įrodyt, aptvarkyk žmonos mersą, kad atrodytų padoriai, tada ir bus matyt :)

Isaugau is to amziaus, kad kazkam kazka irodinet. :) o tuo labiau menininkui kuris nieko ar taip ar taip nesupranta. Vazinedamas su “pilka mase” gali kazka sneketi, kaip kas turi atrodyti. Nu zinai jau maniau, kad tu manes niekada nenustebinsi. Bet dar vis stebini :) vadinasi turi dar to keisto potencialo pas save ;) bet ar tai gerai tai cia jau kitas klausimas 😁 zodziu pasirodei jau viskas risam sita tema. Manes nenustebinai. Trinu nuotraukas ir tiek ziniu 👊

simaso 2023-03-05 20:47

Pucenai, negi rimtai įsižeidei? :) Mėgsti gi mane pašiept, o aš nepraleidžiu progos tuo pačiu atsakyt :isveik:

pucenas 2023-03-05 20:49

Citata:

Pradžioje rašė simaso (Post 547159)
Pucenai, negi rimtai įsižeidei? :) Mėgsti gi mane pašiept, o aš nepraleidžiu progos tuo pačiu atsakyt :isveik:

Simaso paskaityk, antra zinute kuria parasiau po nuotrauku ikelimo. Ikeliau tik del taves nes kitu senuju nera jau cia viskas. Like mudu jauciu “dinozaurai” isizeisti nera del ko. Tuo labiau, is tavo komentaru, nes musu vienas kita “patraukiam per danti” kai tik tam yra proga :wave: tu pamatei ir viskas. Kitiem kaip ir nereikia :) :vynas::drug:
Dar ikelsiu viena nuotrauka. Balandzio pradzioi kai laikas bus keist “obodus” ;)

BETMENAS 2023-03-05 21:43

Tai kur čia buvo galima pažiurėti pirkinio nuotrauka?

pucenas 2023-03-05 22:07

Citata:

Pradžioje rašė BETMENAS (Post 547162)
Tai kur čia buvo galima pažiurėti pirkinio nuotrauka?

Biski matosi mano “paraše” :daro::geda::)

BETMENAS 2023-03-05 23:25

Spėjau pamatyti, man tai labai gražus, o visi tie chromai “shadau lainai” užeina “mados” banga. Svarbu patiems patinka, sėkmingos eksplotacijos - geras pirkinys.

pucenas 2023-03-06 05:49

Citata:

Pradžioje rašė BETMENAS (Post 547165)
Spėjau pamatyti, man tai labai gražus, o visi tie chromai “shadau lainai” užeina “mados” banga. Svarbu patiems patinka, sėkmingos eksplotacijos - geras pirkinys.

Vakar snekejau kaip tik su buvusiu savininku. Sake, cia ale org AMG sudejo tuos “sedau lainus”. O cia ji apgavo kai dejo ar jis mane. As nezinau ;) bet jam apgaudineti mane nera tikslo (is draugo pirkau)
Ačiū eksplotuot prades turbut muo treciadienio. Ryt peregistruoju nes laukem numeriu (senus reikes atiduot). Pakeiciu tepalus filtrus ir tt. Ir atiduoti kovo 8 dienos proga :xx::xx:

Darius 2023-03-06 15:16

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 547166)
Vakar snekejau kaip tik su buvusiu savininku. Sake, cia ale org AMG sudejo tuos “sedau lainus”. O cia ji apgavo kai dejo ar jis mane. As nezinau ;) bet jam apgaudineti mane nera tikslo (is draugo pirkau)
Ačiū eksplotuot prades turbut muo treciadienio. Ryt peregistruoju nes laukem numeriu (senus reikes atiduot). Pakeiciu tepalus filtrus ir tt. Ir atiduoti kovo 8 dienos proga :xx::xx:

:good::good::good:

simaso 2023-03-06 19:53

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 547166)
Vakar snekejau kaip tik su buvusiu savininku. Sake, cia ale org AMG sudejo tuos “sedau lainus”. O cia ji apgavo kai dejo ar jis mane. As nezinau ;) bet jam apgaudineti mane nera tikslo (is draugo pirkau)
Ačiū eksplotuot prades turbut muo treciadienio. Ryt peregistruoju nes laukem numeriu (senus reikes atiduot). Pakeiciu tepalus filtrus ir tt. Ir atiduoti kovo 8 dienos proga :xx::xx:

pucenai, negi sunku pasižiūrėt kaip atrodo originalus amg modelis?
https://paultan.org/2016/10/26/w213-...class-arrives/

pucenas 2023-03-06 20:08

Citata:

Pradžioje rašė simaso (Post 547176)
pucenai, negi sunku pasižiūrėt kaip atrodo originalus amg modelis?
https://paultan.org/2016/10/26/w213-...class-arrives/

Man tai nesunku. Kapota turiu dave, reikia nudazyti ir uzdeti. Uzsiimsiu tuo. Bet kaip matau chromu aplink langus nera. Ok groteles cia ne visai juodos. Siuo atveju man graziau juodos. Bet ka tu supranti :)
Blemba ziuriu suportai geltoni. As taip stengiausi, kai fotkinau, kad jie nesimatytu. Nes vistiek tu nesuprastum. Bet paziurek an sito kaip tu sakai orginaliam. Suportai geltoni. Ir ka jie sau leidzia ;)

Apple 2023-03-06 20:39

Senai nebuvau prisijungęs :lithuania:
Pucenai, sveikinu su pirkiniu, vidus idomiau nei išorė, parodyk. Išorė ledas apart ratų. Piktas :)

O simaso kaip visada - nenustebino :love:

Sveikinu su pirkiniu, šią savaitę ir aš naują auto pasiimsiu. Laukiu - nesulaukiu. vėluoja jau belenkiek... Užsakyta dar 2021 metais :daro:

simaso 2023-03-06 20:43

kai po kapotu daug arklių, automatiškai ir stabdžiai dideli turi būt, gali būt ir ryškesni tie suportai, bet kai po kapotu dyzelis... gal geriau nebaigsiu sakyt iki galo :geda:

pucenas 2023-03-06 20:46

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 547178)
Senai nebuvau prisijungęs :lithuania:
Pucenai, sveikinu su pirkiniu, vidus idomiau nei išorė, parodyk. Išorė ledas apart ratų. Piktas :)

O simaso kaip visada - nenustebino :love:

Sveikinu su pirkiniu, šią savaitę ir aš naują auto pasiimsiu. Laukiu - nesulaukiu. vėluoja jau belenkiek... Užsakyta dar 2021 metais :daro:

O apple sveikas sugryžes smagu matyt :) :wave: ratai taip zinok pritariu ir tau ir simaso 50/50 nezinau. Buvau uzsideges pakeist jau net negalvojant. Vakar nuplove plovykloi. Vel vaizdas pagerejo nezinau. Ka darysiu dar turiu menesi laiko. Kai reikes det vasarines padangas. Vidus nera ka rodyti paprastas pilkas dyzelis…. 2 dalykai ko nera kas man butu labai smagu, kad butu. Tai yra pilnai el. Sedynes ir burmister. Visa kita kaip ir atrodo yra. Visi asistentai hed up’as vibro vairas (amg) pilnas skydelis, 360 kameros juodos lubos panorama. Nu kazkas tokio ;)
Aisku, kad nepasakysi, bet paklausiu. Koki modeli turesi garaze?

Apple 2023-03-06 20:48

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 547180)
O apple sveikas sugryžes smagu matyt :) :wave: ratai taip zinok pritariu ir tau ir simaso 50/50 nezinau. Buvau uzsideges pakeist jau net negalvojant. Vakar nuplove plovykloi. Vel vaizdas pagerejo nezinau. Ka darysiu dar turiu menesi laiko. Kai reikes det vasarines padangas. Vidus nera ka rodyti paprastas pilkas dyzelis…. 2 dalykai ko nera kas man butu labai smagu, kad butu. Tai yra pilnai el. Sedynes ir burmister. Visa kita kaip ir atrodo yra. Visi asistentai hed up’as vibro vairas (amg) pilnas skydelis. Nu kazkas tokio ;)
Aisku, kad nepasakysi, bet paklausiu. Koki modeli turesi garaze?

Gerai sukomplektuotas :ploja:
Octavia VRS 245 AG su Challenge paketu, neturiu ko slėpt. Po KIA "gėdos" jau blgoiau nebus :xx::xx::xx:

pucenas 2023-03-06 20:50

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 547181)
Octavia VRS 245 AG, neturiu ko slėpt. Po KIA "gėdos" jau blgoiau nebus :xx::xx::xx:

Nu blemba as buvau susideliojas tokia balta ir tt nulekiau i salona. Sako ok kaledom (cia buvo rugpjutis). Sakau nu blemba pasiseke ;) bet sako 23 metu kaledom… tai pasekiau tavo pedom ir atsisedau i KIA ;)
Ir del KIA esu labai patenkintas jau tuoi bus 20000 km tik geros emocijos, kai uz tokia kaina. ;)

Apple 2023-03-06 20:58

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 547182)
Nu blemba as buvau susideliojas tokia balta ir tt nulekiau i salona. Sako ok kaledom (cia buvo rugpjutis). Sakau nu blemba pasiseke ;) bet sako 23 metu kaledom… tai pasekiau tavo pedom ir atsisedau i KIA ;)
Ir del KIA esu labai patenkintas jau tuoi bus 20000 km tik geros emocijos, kai uz tokia kaina. ;)

po beveik 6 metų su KIA galiu pasakyt, kad vienintelis dalykas kurio trūksta - galingesnis variklis. Visom kitoms prasmėm - tobulas automobilis :wave:
dar plius pas tave naujas medelis, ten išvis salonas bomba.

pucenas 2023-03-06 21:01

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 547183)
po beveik 6 metų su KIA galiu pasakyt, kad vienintelis dalykas kurio trūksta - galingesnis variklis. Visom kitoms prasmėm - tobulas automobilis :wave:

As turiu hibrida “teoriniu 170kw” bendrai. Nu ne lenktynine, bet sakyciau pilnai pakanka, kaip kasdieniniam automobiliui. Tikrai ne prasciau vaziuoja nei latvija. Tik tas dyzelio pojutis kitoks.
Jo pas mane kitas modelis. Ir komplektacija nera tik 360 kameru ir vedinamu sedyniu. O seip visos “varneles” ka duoda kia apart situ 2 “navaroru”.

Apple 2023-03-06 21:06

Smagu, kad visi judam i prieki 💪

pucenas 2023-03-06 21:09

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 547185)
Smagu, kad visi judam i prieki 💪

Gyvenimas tik gereja ir gereja. Tik Simaso, kaip buvo piktas taipmir likes piktas :xx::xx::geda:

simaso 2023-03-06 21:12

Aš jums tik gero linkiu ir bandau edukuot, kad nebūtumėt kaimiečiai, kad skonį lavintumėt :)

Apple 2023-03-06 21:17

Citata:

Pradžioje rašė simaso (Post 547187)
Aš jums tik gero linkiu ir bandau edukuot, kad nebūtumėt kaimiečiai, kad skonį lavintumėt :)

Siandien vakarienei 90 dienu brandinimo steika soviau su Barolo taure 🤘

simaso 2023-03-06 21:22

Kodėl būtent barolo? Nes brangus? :)

Apple 2023-03-07 07:48

Citata:

Pradžioje rašė simaso (Post 547189)
Kodėl būtent barolo? Nes brangus? :)

tau niekada neįtiksi.

a-1 2023-03-07 08:25

:thumbsup:
Citata:

Pradžioje rašė simaso (Post 547189)
Kodėl būtent barolo? Nes brangus? :)



Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 17:59.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.