MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   alteroja - W220 S320 (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=13981)

alteroja 2014-04-30 17:19

dabar del to egs bloko - kadangi ryt ruosiuos apsiimt jo patikrinimu, noriu paklausti kaip jis ten ardosi? siandien buvau as ji pasikeles bet neatjunginejau, tai lyg sausas pasirode. aisku vis tiek reiktu man ji prasiardyt ar bent atsijungti. beje, jis ten prisirisamas? klema nuemus, islupus ta bloka apziurejus, jei viskas ten su juo gerai, ir vel sudejus nebus kokio siurprizo kad ten jo nemato ar pan?

Somesword 2014-04-30 17:37

ne nebus jokiu siurprizu, net klaidu trinti nereikejo.

Ardosi atsuktuvu plonu :) uzkisi ir palenki fiksatorius ,ir patrauki uz skirtingu galu :)

alteroja 2014-04-30 17:40

Citata:

Pradžioje rašė Somesword (Post 328423)
ne nebus jokiu siurprizu, net klaidu trinti nereikejo.

Ardosi atsuktuvu plonu :) uzkisi ir palenki fiksatorius ,ir patrauki uz skirtingu galu :)

o kitas is bet kokio w220 tinka?

Somesword 2014-04-30 17:42

kitas tinka tik pagal kebulo numeri, arba lygiai toks pats :)

kodas pagrindinis faktorius :)

bukgeras, paskaityk ta tema mano kur numeciau :)

alteroja 2014-04-30 17:44

Citata:

Pradžioje rašė Somesword (Post 328426)
kitas tinka tik pagal kebulo numeri, arba lygiai toks pats :)

kodas pagrindinis faktorius :)

bukgeras, paskaityk ta tema mano kur numeciau :)

skaites as ja, tik primirses jau, sorry.. tikiuosi labiau nereikes i ja gilintis... :)))

Hunter 2014-04-30 18:21

tinka ir ne tik pagal koda, pas mane ant 4.3 dirba su 5.0L ir pan

Somesword 2014-04-30 20:36

o pas mane neveike nuo kitokio...

alteroja 2014-05-01 10:56

žodžiu, bajeris toks. išsiėmiau egs - viskas gražu, sausa čiki piki. atgal sudėjau. mašina užsikuria ir užgęsta. arba užsikuria ir nukrenta apsukos iki vos poros šimtų ir variklis vos dirba, o prilietus gazą iškart užgęsta. dega įprastinės klaidos po akūmo atjungimo plius airmatic visit workshop baltam fone.
dabar galvoju ar nebus tik mano pagiriota galva padariusi esminę klaidą - prieš išlupdamas egs atjungiau tik minusą..
turit gal kas minčių ką daryt? gal išbursit ką nors be diagnostikos? buvau poto visai atjungęs akūmą - tas pats. užsikurt užsikuria kuo puikiausiai, tik nedirba motoras.

Hunter 2014-05-01 11:04

zmogau, nereikia to pliuso atjunginet :D
Ikisk giliau EGS fyskes ir paruosk man alaus :D bus kuri nors fyske arba abi neikistos iki galo
Akumo galejai isvis net neatjunginet

alteroja 2014-05-01 11:16

Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 328528)
zmogau, nereikia to pliuso atjunginet :D
Ikisk giliau EGS fyskes ir paruosk man alaus :D bus kuri nors fyske arba abi neikistos iki galo
Akumo galejai isvis net neatjunginet

įkišau iki galo abi ir gražiai užsifiksavo, bet dabar nubėgau patikrint - viskas tas pats. fyškės vietoj, o situacija tokia pati.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 19:28.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.