MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Ruškė - W124 260e (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=5099)

driuliauskas 2010-11-12 18:24

Citata:

Pradžioje rašė ruškė (Post 108810)
siandien jau mano mersiukas buvo aprengtas buferiais,perrinktas valytuvas, viskas sutvarkyta kas susije su isore,liko rytoj uzdeti apkaustus, zinot gal kas su kuo juos klijuoti? kad nenulaupytu,nes kniedyti tai nera noro :geda:

pades tik kniedinimas. klijavimas neka gelbes. nematys narkosos kad klijuota, megins lupti, aisku sulauzys. tai nei tau geriau nuoto nei jiem :D

PANTERA888 2010-11-12 18:28

Citata:

Pradžioje rašė driuliauskas (Post 108823)
pades tik kniedinimas. klijavimas neka gelbes. nematys narkosos kad klijuota, megins lupti, aisku sulauzys. tai nei tau geriau nuoto nei jiem :D

nu viena sulauzhys kitu nelups vis pigiau poto bus,ash siulau taip visur ish krashtu prisukti su samarezais nuimi galini rata prisuki shonus su atviorke neatsuks ratas maishys,poto atidarai durys ten susuki kai durys uzhdarytos irgi neatsuks ir prikini rata pasuk i shona irgi prisuk,nu nzn ar supratai kanors,pas mane taip padaryta pakolkas nieks nieko nenuieme ptfu ptfu ptfu.....

ruškė 2010-11-12 18:28

Citata:

Pradžioje rašė driuliauskas (Post 108823)
pades tik kniedinimas. klijavimas neka gelbes. nematys narkosos kad klijuota, megins lupti, aisku sulauzys. tai nei tau geriau nuoto nei jiem :D

netam naikinau skyles nuo apkaustu likusias nuo kniedziu kad vel kniedyciau :) arba samarezus sukciau isvis :) nulups tai kitus uzsidesiu ka darysi ne kazi ka jie kainuoja ir ta banga jau praejus apkaustu :)) tai pasakykit geriau su kuo juos klijuot jei zinot :)

ruškė 2010-11-12 18:30

Citata:

Pradžioje rašė PANTERA888 (Post 108826)
nu viena sulauzhys kitu nelups vis pigiau poto bus,ash siulau taip visur ish krashtu prisukti su samarezais nuimi galini rata prisuki shonus su atviorke neatsuks ratas maishys,poto atidarai durys ten susuki kai durys uzhdarytos irgi neatsuks ir prikini rata pasuk i shona irgi prisuk,nu nzn ar supratai kanors,pas mane taip padaryta pakolkas nieks nieko nenuieme ptfu ptfu ptfu.....

pas mane apkaustai ant duru taip prisukti apacioj su samarezais buvo,bet dar noriu ir priklijuot prie to pacio :xx:

PANTERA888 2010-11-12 18:31

Citata:

Pradžioje rašė ruškė (Post 108830)
pas mane apkaustai ant duru taip prisukti apacioj su samarezais buvo,bet dar noriu ir priklijuot prie to pacio :xx:

poto tik problemu turesi su tom nesamonem kaip klijai,mazhai jau kas vage tuos apkaustus dbr visi prie nauju modeliu perejo parktonikai ir t.t ten vertingesnes prekes

driuliauskas 2010-11-12 18:35

priklijuosi ir bijosi, kad kas nepabandytu nulupti. kaip poto pats supartolinta moldinga nukrapstysi?
as nesuku galvos, sudeti laisvai, ir tai ant kas antros sponkes. per keturis metus nedingo nei vienas.

400E 2010-11-12 18:35

Citata:

Pradžioje rašė ruškė (Post 108810)
siandien jau mano mersiukas buvo aprengtas buferiais,perrinktas valytuvas, viskas sutvarkyta kas susije su isore,liko rytoj uzdeti apkaustus, zinot gal kas su kuo juos klijuoti? kad nenulaupytu,nes kniedyti tai nera noro :geda:

Tai, kad niekas ju jau nelupa, negadink lampasu ir masinos vaizdo, dek kaip priklauso ant sponkiu originaliai ir vsio. Jei ir pasitaiko, tai pavieniai atvejai, bet jau metai laiko nieko negirdejau, jei ir nuluptu netycia komplektas 200-250Lt. kainuoja, nusipirksi ir vel uzsidesi, ne karve kainuoja. Cia aisku as savo nuomone issakiau, nesuprantu zmoniu, kurie gadina vaizda, del 200Lt., bet as tai net nemastau nieko jiem daryt.

PANTERA888 2010-11-12 18:39

Citata:

Pradžioje rašė 400E (Post 108833)
Tai, kad niekas ju jau nelupa, negadink lampasu ir masinos vaizdo, dek kaip priklauso ant sponkiu originaliai ir vsio. Jei ir pasitaiko, tai pavieniai atvejai, bet jau metai laiko nieko negirdejau, jei ir nuluptu netycia komplektas 200-250Lt. kainuoja, nusipirksi ir vel uzsidesi, ne karve kainuoja. Cia aisku as savo nuomone issakiau, nesuprantu zmoniu, kurie gadina vaizda, del 200Lt., bet as tai net nemastau nieko jiem daryt.

pas mane yra uzh 150 ir tai niekas neperka reishkia niekas nebelupa nors eik ir pats lupk kad nupirktu :xx:

ruškė 2010-11-12 19:02

itikinot :vairuot: ryt uzsidesiu ant sponkiu tik,bet ir varzteli prisuksiu apkausto apacio vis tvirciau neatsokus apacia bus :) visos sponkes yra pas mane tai turetu buti gerai manau :))

PANTERA888 2010-11-12 19:06

Citata:

Pradžioje rašė ruškė (Post 108841)
itikinot :vairuot: ryt uzsidesiu ant sponkiu tik,bet ir varzteli prisuksiu apkausto apacio vis tvirciau neatsokus apacia bus :) visos sponkes yra pas mane tai turetu buti gerai manau :))

tai kad ten ir turi but varzhtelis kampe apachioj


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 12:52.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.