MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Simaso R129 (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=20612)

Simukasw140 2020-07-28 15:01

Citata:

Pradžioje rašė tomasgarliava (Post 536022)
Jo ir viskas per ta simaso bomza su kancaru:xx::xx::xx::xx::xx:

Tema apvarem kapitaliai:xx::xx::xx:

As juk sakiau kad cia off topic konkretus kas norit padiskutuoti paieskoti teisybes reiktu nauja tema sukurti butent tam :juokiasi::juokiasi:

raimis528 2020-07-28 15:09

Nes kaimynai tai lizinginiai su naujom. O ant duonos nebeturi.
Citata:

Pradžioje rašė Simukasw140 (Post 536019)
Oho is kur cia tokios klaidingos zinios apie mane? Ar cia pats taip sugalvojai? Nieko nei snioju nei rukau o kalbu faktais ne kaip cia ziuriu dauguma cia rasantys 😄


Simukasw140 2020-07-28 15:23

Citata:

Pradžioje rašė raimis528 (Post 536024)
Nes kaimynai tai lizinginiai su naujom. O ant duonos nebeturi.

O prie ko cia kaimynai ir as?:D nesuprantu taves kazkaip tai jai simaso kaimynas bomzas kur patalpintam video demonstruoja mersiuka tai ir simaso pagal tave toksai?

Markko 2020-07-28 15:29

Citata:

Pradžioje rašė Simukasw140 (Post 536025)
O prie ko cia kaimynai ir as?:D nesuprantu taves kazkaip tai jai simaso kaimynas bomzas kur patalpintam video demonstruoja mersiuka tai ir simaso pagal tave toksai?

Saunu tokius kaimynus tureti :)

Simukasw140 2020-07-28 15:33

Citata:

Pradžioje rašė Markko (Post 536026)
Saunu tokius kaimynus tureti :)

As tai pirma karta girdziu kad pagal zmogu kurio aplamai dar nei mates nei pazysti sprendi apie taip pat nematyta jo kaimyna :D nu kaimynu nepasirinksi yra kaip yra man asmeniskai nemaiso savu bedu gana as aplamai cia tik kaip pavizdy pateikiau bet matau sureiksmino zmones per smarkiai :)

raimis528 2020-07-28 16:07

Visas forumas rašo, kad grybą supjovei. Bet ne, aplinka kalta.
Citata:

Pradžioje rašė Simukasw140 (Post 536027)
As tai pirma karta girdziu kad pagal zmogu kurio aplamai dar nei mates nei pazysti sprendi apie taip pat nematyta jo kaimyna :D nu kaimynu nepasirinksi yra kaip yra man asmeniskai nemaiso savu bedu gana as aplamai cia tik kaip pavizdy pateikiau bet matau sureiksmino zmones per smarkiai :)


pucenas 2020-07-28 16:12

Neapgaudinėk saves ir kitu, galetum sau leisti kaip teigi tai ir vazinetum ne su sena gelda o nauja. Matyt dar negali sau leisti to ko noretum, tai ir bandai save guosti, kad senas grabas tau komfortiskas, geras bei saugus ar patikimas :)

Garbanius 2020-07-28 16:18

Manau, kas norėjo, tas suprato, ką simaso paskui dalinai ir simukas140 norėjo pasakyt..

O šiap jei nesi MB ar šiap jau auto fanas, uždirbi kiek didesnę lietuvišką algą, pasiimi naują ekonominės klasės auto ir ramiai gyveni nekišant $ į seno laužo remontus bei laiką leidi su šeima, o ne kiurksai prie kompo ieškodamas kur pigiau diagnostiką pasidaryt ar DPF išsipjaut :ralis:

Simukasw140 2020-07-28 16:55

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 536029)
Neapgaudinėk saves ir kitu, galetum sau leisti kaip teigi tai ir vazinetum ne su sena gelda o nauja. Matyt dar negali sau leisti to ko noretum, tai ir bandai save guosti, kad senas grabas tau komfortiskas, geras bei saugus ar patikimas :)

Nu bet smagu kaip apie mane geriau zino kiti uz mane pati :D as i tai ziuriu kaip i hobi megstu pasikrapstyti turiu tam vieta ir galimybes man tai patinka. Ar pagal jusu supratima jai gali leisti sau pirkti nauja automobili tai turi zutbut pirkti nauja? Nu jai jus taip mastot prasau pirkit bet man to tikrai nereikia. Teko vazineti ne su vienu mersu tiek su senais tiek naujesniais vienas buvo su nepilnai 2000km rida. Tai tikrai esu paciupinejas as tu mersu visokiu todel man savo nuomones nepirskite skirtingai mastome mes ir tiek :)

Simukasw140 2020-07-28 16:56

Citata:

Pradžioje rašė Garbanius (Post 536030)
Manau, kas norėjo, tas suprato, ką simaso paskui dalinai ir simukas140 norėjo pasakyt..

O šiap jei nesi MB ar šiap jau auto fanas, uždirbi kiek didesnę lietuvišką algą, pasiimi naują ekonominės klasės auto ir ramiai gyveni nekišant $ į seno laužo remontus bei laiką leidi su šeima, o ne kiurksai prie kompo ieškodamas kur pigiau diagnostiką pasidaryt ar DPF išsipjaut :ralis:

Labai teisingai pasakyta as tik maniau cia forume renkasi entuziastai o pasirodo nemaza dalis tiesiog mersu turetoju tai matomai del to ir nesuprantam vienas kito


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 07:47.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.