MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Autoplius, Autogidas, Mobile ir kt. Tinklalapiuose Parduodami Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=154)
-   -   Įvairūs Mercedes Benz skelbimai (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=3414)

Markko 2012-07-25 18:48

Man atrodo cia nuo vairuotojo priklauso...
Yra kurie su Bentley praleidzia,yra tokiu kurie su senu passatu kerta yra net tokiu kurie einant su vezimu per pereja apvaziuoja tave...

aware 2012-07-25 18:49

Citata:

Pradžioje rašė Darvienas (Post 223206)
Pas mus bėda tame kad mašinos tipas ar markė dar reikškia ne galimybę gerai gyventi bet ale kažkokį tai šustrumo lygį nustato... Aš su banga važinėju tvarkingai, užleidžiu, kai mane užleidžia pamirksiu. Kultūringai.

Aware: taip labai gali daeiti iki nemalonių situacijų, nežinai ant kokio durbiaus gali užtaikyt ir jis už ta vidurinį pirštą gali kokį štyrių ištraukęs į šoną suvaryt. Manau neverta. Geriau ramiai važinėt, į naglus nusispjaut o kultūringiems padėkot ;)

Kad styriu suvaryt reikia pradzioj pagaut, o kol gaudys apie tokius erelius galima ir tinkamom institucijom pranest :) Nors Kaune Panevezy ar Siauliuse galbut nedrysciau to pirsto pakelt, bet Vilniui kazkaip nematau dideles gresmes :) o kulturingiem visada padekoju, ir jaigu yra proga visada tokius praleidziu, negi sunku :)

simaso 2012-07-25 18:50

Citata:

Pradžioje rašė aware (Post 223194)
O man tai dzin ar banga ar W221 ar senas nukrioses golfas, pypinu visiem, jai tarmozina ar naglai lenda, o jai dar lieka nepatenkinti fuck'ais apseriu :D

tau tinka golfą vairuot, o ne mercedesą ;]

vanix 2012-07-25 18:52

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 223202)
Cia jie tik visi isivaizduoja, kad vaziuoja su 96 banga jau labai susti :) pritariu tau aware, vazinejau su mamos lupo visi uzleidinejo kaip ir su savo agurku vaziuociau, uzleidineja ir su berlingo valdisku kai prasinesu jokio skirtumo nematau :)

nesijauciu shustras, kad su banga vaziuoju, tesiog skirtumas tikrai yra, visiskai kitoks poziuris i tave priklausomai su kokia auto vaziuoji :) tavo agurkas butu 1,5 didesnis ir juodas kitaip ziuretu i tave :xx: jokin'

aware 2012-07-25 18:53

Citata:

Pradžioje rašė simaso (Post 223209)
tau tinka golfą vairuot, o ne mercedesą ;]

Jai jau apie mane prabylom, tai ka kalbet, buvo nesenai situacija, is salutinio islindo ponaujis CLS 63 AMG su solidziai apsirengusiu vairuotoju, ciut i sona neikaliau(del ko veliau pasigailejau) nes likau debilu apsauktas ir fuck'ais apsertas...nors vaziavau pagal taisykles o gal ir leciau, matai jam nepatiko, kad dejau pypsint stabdydamas :)

Darius 2012-07-25 18:53

Citata:

Pradžioje rašė arturas7x (Post 223210)
Siulyciau pervadinti foruma: www.offtopic.mb1.lt :D

:xx::good:

simaso 2012-07-25 18:55

Citata:

Pradžioje rašė aware (Post 223212)
Jai jau apie mane prabylom, tai ka kalbet, buvo nesenai situacija, is salutinio islindo ponaujis CLS 63 AMG su solidziai apsirengusiu vairuotoju, ciut i sona neikaliau(del ko veliau pasigailejau) nes likau debilu apsauktas ir fuck'ais apsertas...nors vaziavau pagal taisykles o gal ir leciau, matai jam nepatiko, kad dejau pypsint stabdydamas :)

du vienodi susitiko ;D juokauju. nepateisinų tokių kietakų ;]

pucenas 2012-07-25 18:57

Citata:

Pradžioje rašė vanix (Post 223211)
nesijauciu shustras, kad su banga vaziuoju, tesiog skirtumas tikrai yra, visiskai kitoks poziuris i tave priklausomai su kokia auto vaziuoji :) tavo agurkas butu 1,5 didesnis ir juodas kitaip ziuretu i tave :xx: jokin'

Tai, zinai man jokio skirtumo kaip i mane ziuri agurkas zalias, butu baltas butu saldytuvas :) dzin... vaziuoju kaip vaziuoju ir visiskai dzin koki automobili vairuoju :) niekad nerodau jokiu padoriu gestu, pypinti papypinu jai to reikia :)

aware 2012-07-25 19:01

Citata:

Pradžioje rašė simaso (Post 223214)
du vienodi susitiko ;D juokauju. nepateisinų tokių kietakų ;]

Is oro, niekad as nepradedu pypint, fuck'ais sert ar dar kazka daryt, pypsika naudoju, tik kai prie sviesaforo uzmiega, arba kelia uzkirtineja, o fuck'a istiesiu, jai toki lenkiant dar ziuri kreivai ir kazka burbuliuoja po nosim :)

Robis 2012-07-25 19:17

o čia tas kuris mentams skambintų nepagalvoja, kad niekas tavęs nesigaudys, užteks numerį įsidėmėt/užsirašyt ir susiras tave ir taip be gaudynių, jei ant rimtesnio prietrankos užsirausi, kuriam su nervais blogai, arba rasi subraižytą tačkę, su akmeniu ir pan.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 20:12.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.