MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Apie Viską (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=102)
-   -   Kur kas dirbam kuom galime padeti vienas kitam? (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=1033)

Rykštė 2018-02-27 13:23

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 493478)
tik tas dempingas niekaip nesijaučia :) nes brangiai darantys lietuviai užsakymais nesiskundžia. Va kur paradoksas. Kol mes čia verkšlenam - jie dirba :)

Mane pvz kalba labai stabdo,ka eina internetu uzsisakyt-uzsisakau,o gyvai jau bėda. Ir kiek susidūręs, nenori jie rusiskai,angliskai,vokiskai kalbet,nors tu ką.
Bent auto sritį kiek papuoles,man paaiskino,kad čia Lenkija ir kalbėt reikia lenkiskai,nors aš atvažiavęs 500km ir stoviu su sauja zl.

Rawwslt 2018-02-27 13:32

Citata:

Pradžioje rašė Rykštė (Post 493483)
Mane pvz kalba labai stabdo,ka eina internetu uzsisakyt-uzsisakau,o gyvai jau bėda. Ir kiek susidūręs, nenori jie rusiskai,angliskai,vokiskai kalbet,nors tu ką.
Bent auto sritį kiek papuoles,man paaiskino,kad čia Lenkija ir kalbėt reikia lenkiskai,nors aš atvažiavęs 500km ir stoviu su sauja zl.

Slavai ir vokieciai nesneka angliskai! Issilavinimas neleidzia :wacko:

Rykštė 2018-02-27 13:34

Citata:

Pradžioje rašė Rawwslt (Post 493487)
Slavai ir vokieciai nesneka angliskai! Issilavinimas neleidzia :wacko:

Lenkijoj ,tik parduotuvėj esu angliškai kalbėjęs, o privačiai nei rusiskai,nei angliskai,a nei vokiskai nepaejo.

yamato 2018-02-27 13:38

na, iš žibintų restauracijos gyventi gerai eitų, jeigu žibintus sutvarkyti pilnai užtektų kelių valandų. BET pas mus dažniausiai būna jau visi galai pasileidę, laidynai sutrūkinėję, viską imk, keisk, lituok, žiūrėk nieko nesulaužyk, nes atskirai detalių gauti labai sunku, reikia pirkti donorinius žibintus, viską kartu sudėjus, visokius važinėjimus, restauracijas, brangias medžiagas lakavimui, paruošimas pats lakavimui, kompresoriai visokie, tie patys poliroliai, šveitimo priemonės, žiemą dar ir šildymas, sodros, kiti mokesčiai, tai viską sudėsčius, paskaičiavus laiką ir gautus pinigus kartais gaunasi ir 2eur/valanda. iš patirties galiu pasakyti, jog tie restauravimai yra vos ne nuostolingi, ir daromi vos ne tik pažįstamiems, nes jau kaip sakiau, darbo labai daug, viską kruopščiai rinkti, tie visi chromai viduje labai lengvai pažeidžiami, norint išvengti visų nesklandumų didėja laiko apimtis. Geriausi darbai yra "turginių" pasiūlymai, visokie stiklų keitimai, korpusų keitimai, ten greiti darbukai, iš jų, galima sakyti, kad ir gyvenu paskutinius du metus, plius dar kartais išeina prisidurti ir Marijampolės versliukais :)

Artunas 2018-02-27 13:41

Citata:

Pradžioje rašė Rykštė (Post 493489)
Lenkijoj ,tik parduotuvėj esu angliškai kalbėjęs, o privačiai nei rusiskai,nei angliskai,a nei vokiskai nepaejo.

Lenkas jei turi zlotu rankoj sauja, su tavim ir kiniškai susikalbės ar susirodis pirštais :D

Bet jo, jie labai gerbia ir vertina kai moki jų kalba, ir darbas tada su jais visiškai kitas. Nors jie ir pripratę kad visis turi okėt jų kalbą :)


Mano toks tolimas giminaitis pasakojo, (kapitonas laivo) kaip jis lenkui aiškino kad nemoka lenkiškai, lenkas klausia iš kur tu, jis sako iš Lietuvos. -Vadinas moki lenkiškai, sako jam lenkas :D

Rykštė 2018-02-27 14:05

Citata:

Pradžioje rašė Artunas (Post 493492)
Lenkas jei turi zlotu rankoj sauja, su tavim ir kiniškai susikalbės ar susirodis pirštais :D

Bet jo, jie labai gerbia ir vertina kai moki jų kalba, ir darbas tada su jais visiškai kitas. Nors jie ir pripratę kad visis turi okėt jų kalbą :)


Mano toks tolimas giminaitis pasakojo, (kapitonas laivo) kaip jis lenkui aiškino kad nemoka lenkiškai, lenkas klausia iš kur tu, jis sako iš Lietuvos. -Vadinas moki lenkiškai, sako jam lenkas :D

Sunkiai buvau rudenį papuoles.... Koki 600km nuo namu,26k zl rankoj ir nors iš vakaro buvo susiskambine,man atvažiavus i vieta,sako "aš išvažiavęs ir busiu po 5 val" . Bet davė dedes,podzio ar pan nr,tam vokiskai papasakojau kas kaip ir pardavejas po 20 min buvo vietoj.:)
Ka pastebėjau dar,kad derybos Lenkijoj praktiškai neimanomos,nu max 1-2% nuo sumos,kaip pas mus 10% nesiskaito,20% normalu,o 30 % neblogai nudereta.

Artunas 2018-02-27 14:11

Citata:

Pradžioje rašė Rykštė (Post 493496)
Sunkiai buvau rudenį papuoles.... Koki 600km nuo namu,26k zl rankoj ir nors iš vakaro buvo susiskambine,man atvažiavus i vieta,sako "aš išvažiavęs ir busiu po 5 val" . Bet davė dedes,podzio ar pan nr,tam vokiskai papasakojau kas kaip ir pardavejas po 20 min buvo vietoj.:)
Ka pastebėjau dar,kad derybos Lenkijoj praktiškai neimanomos,nu max 1-2% nuo sumos,kaip pas mus 10% nesiskaito,20% normalu,o 30 % neblogai nudereta.

Vat čia ir yra ta vieta kur reikia kalbos. Mokėtum kalba tikrai derybos būtu.

sportbatis 2018-02-27 17:23

Per daug neispleciant - samdantys ukrainiečius yra trumparegiai ir daro meškos paslaugą sau.

pucenas 2018-02-27 17:26

Citata:

Pradžioje rašė sportbatis (Post 493518)
Per daug neispleciant - samdantys ukrainiečius yra trumparegiai ir daro meškos paslaugą sau.

Protariu tau, is dalies. O ka daryti? Jai lietuviai nedirba, arba neiperkami?

Garbanius 2018-02-27 17:50

Visa vakarų civilizacija paremta imigracija. Turim rinktis, geresne ir sotesnė ateitis su imigrantais ar lėtesnis augimas, stagnacija su savais


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 06:39.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.