MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Off Topic (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Mūsų augintiniai (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=2470)

MRDetailing 2017-03-18 17:37

Citata:

Pradžioje rašė Artunas (Post 466496)
Padarei geriausia sprendimą priglaudes nabagą, ir nabagui ir savo kornišui, nes turbūt žinai kad kornišai labai nemyli vienatvės, jiems būtinas kažkoks draugas.

Mes ir įsigijom kornišą, nu maniškis nepasakyčiau kad labai mieliakas, gana naglas katinas. To meilumo yra bet ne tiek kiek kiti pasakoja. Aišku jo prie manęs mano jorkis neprileidžia, nes tas tai jau mano draugelis didžiausias :) Tai katinas daugiau prie žmonos.
Bet jau gražus man tas čigonas tai žiauriai, o jau manieros tai neduok dieve, tikras aristokratas :)

Mes kai ruosemes pirkt as jau savajai sakau emam du vien del tos pacios priezasties kaip, kad jau ivardijai tu, nes kaip tik dar ir issikraustem uz miesto, tai nuo pat ryto iki velyvo vakaro namie buvo tuscia, kai grizdavau is darbo tai katinas kaip suo - pats pirmas i glebi :) tiesa manoji kazkodel nesutiko nes jai atrode kvaila 300eur isleisti ant gyvunu :D

p.s Tiesa mes norejom sfinkso, bet kazkas manaja prigyde, kad ale kakuciai skleidzia labai negera kvapa, taciau dabar kadangi turi abu - cornisha ir dvarniaska, tai galiu pasakyti - fekaliju smarve abieju katinu VIENODA (cornishas berniukas, dvarniaskas pana). Tiesa, musu dar ir iskastruotas, nes poto kai prisidare vaiku, reikejo imtis kazkokiu veiksmu, kad nesikartotu (patys leidom viena karta prisidirbt, kad zinotu koks tas jausmas, pats priemiau gimdyma :D, nu zodziu buvo smagu :D), griztant prie iskastravimo - katinas lygiai toks pat zaismingas, judrus, nenutuko.

Rawwslt 2017-03-18 17:42

Megsta vazinet? :xx:

wzikas 2017-03-18 17:44

Citata:

Pradžioje rašė MRDetailing (Post 466492)
As turiu cornish rexa (panasus i sfinksa is isvaizdos, skirtumas tik tas, kad nera visai plikas), tai supeeeer mielas, kartais net perdaug ikyrus, kai cornishui buvo vos 3menesiai i namus priklydo laukine kate, kadangi esu didelis gyvunu myletojas, tai nusprendziau pasilikt, na tai sunkiai cornish'as prieme ja, pora savaiciu pyko, puole ant jos, taciau dabar geriausi draugai. Miega kartu ir t.t taciau harakteriai skirias kaip diena ir naktis. Jeigu kas atsuktu laika atgal, tai iskart pirkciau du cornishus arba sfinksus.

Maniske net ne sfinkse bet peterbalde, kailis kaip persikas. Kitu gyvunu nevirskina, gina savo teritorija, bet kadangi smulkute ir karpytais nagais gauna I kupra. Randu yra.

Del ikyrumo tai yra, dabar net stovejau persirenginejau jinai sukosi, nusprende uzsokt ant manes nes nesisveikinau...dzin kad be maikes :)

Del kvapu - smirda ju prakaitas, jei nervuojasi iskarto slapi. As duse ja maudau kas savaite tai viskas ore.

MRDetailing 2017-03-18 18:26

Citata:

Pradžioje rašė wzikas (Post 466523)
Maniske net ne sfinkse bet peterbalde, kailis kaip persikas. Kitu gyvunu nevirskina, gina savo teritorija, bet kadangi smulkute ir karpytais nagais gauna I kupra. Randu yra.

Del ikyrumo tai yra, dabar net stovejau persirenginejau jinai sukosi, nusprende uzsokt ant manes nes nesisveikinau...dzin kad be maikes :)

Del kvapu - smirda ju prakaitas, jei nervuojasi iskarto slapi. As duse ja maudau kas savaite tai viskas ore.

Koks baisus tas peterbaldas :D :D bet noreciau tokio. Koks harakteris?
p.s kailis atrodo toks pat kaip ir musu korniso.

Tiesa, uzmirsau prakaita, musiskis kai nervuojasi neatrodo, kad baisiai prakaituotu, bet tikrai linkes i tai, taciau tai normalu ,kadangi neturi daug kailio kuris sugertu ta prakaita, tiesa skalbdavau as ji irgi karta i sav, taciau seimoje dabar atsirado vaikas, tad spa proceduru ir demesio apskritai katinai susilaukia reciau ir maziau :D. Dabar kai prasnekom apie draugija - tai mano Simbado vienas is geriausiu draugu yra radiatorius :D

simaso 2017-03-18 18:54

tamsiai pilki peterbaldai man patys gražiausi katinai, bet nenoriu augint dėl katinų smarvės namuose :)

Tomskis 2017-03-18 19:37

Citata:

Pradžioje rašė Artunas (Post 466484)
Aš jo vietoje irgi būčiau pabeges jei namie atsirastu toks kaip tu....

:xx::xx::xx:

wzikas 2017-03-18 19:58

Citata:

Pradžioje rašė simaso (Post 466537)
tamsiai pilki peterbaldai man patys gražiausi katinai, bet nenoriu augint dėl katinų smarvės namuose :)

Tai mano ir yra pilka. Dar pliki labai daug eda, pastoviai kramto jei nemiega. Kitaip susals net siltuose namuose. Taciau kai valkatauja ir naktim lieka nesuvokiu ka jinai daro ir kaip isgyvena

wzikas 2017-03-18 20:00

Citata:

Pradžioje rašė Artunas (Post 466484)
Aš jo vietoje irgi būčiau pabeges jei namie atsirastu toks kaip tu....

Eilini karta, vargseli, praleidai proga protingai patylet. Aisku pabegtum, kur tu dingtum

pucenas 2017-03-18 20:06

Gal kas zinot kas parduoda belgu avigani. Dokumentai nera butini kaime auks voljiere :)

Rawwslt 2017-03-18 20:12

Nu kam dabar toks sunytis :)
Sargu yra geresniu


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 00:49.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.