MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Off Topic (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Mobilieji telefonai (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=7954)

Hunter 2014-02-10 23:38

beveik kaip obuolys

vytas85 2014-02-11 00:08

Citata:

Pradžioje rašė woodoooo (Post 314406)
kuom? mikro sd nera, baterija integruota, 4G nepalaiko nebutu LG :bounce:

4g palaiko,32gb atminties tau neuztenka?kaip daznai batkes keiti kad tau butina jog issiimtu?plius batke vos ne dvigubai galingesne nei kitu smartfonu ir nereikia kas diena krauti.

o jei nori kad batke issiimtu ir butu mikro sd kortele,tai perki korejieciu rinkai skirta ir turi nuimama batke ir sd kortele tam paciam g2 modelyje.

woodoooo 2014-02-11 00:15

Citata:

Pradžioje rašė vytas85 (Post 314413)
4g palaiko,32gb atminties tau neuztenka?kaip daznai batkes keiti kad tau butina jog issiimtu?plius batke vos ne dvigubai galingesne nei kitu smartfonu ir nereikia kas diena krauti.

o jei nori kad batke issiimtu ir butu mikro sd kortele,tai perki korejieciu rinkai skirta ir turi nuimama batke ir sd kortele tam paciam g2 modelyje.

taip 32gb man neuztenka, todel kad mano tel smarkiai uzkrautas, smartfona naudoju labai intensyviai :) todel toks kurio man nereiktu krauti kasdien dar nesukurtas, sgs3 pas mane seda jau mazdaug 12val pradejus nuemus nuo pakrovejo po nakties 8val. ir siaip LG niekada nebu lyderis jokioj tecnikos srityje visur kazkur per viduri...

del 4G suklydau sorry, ir siaip geriau permokesiu 100lt ir paimsiu SGS4
beje kad batarke norm laikytu dabar pokalbiam paemiau nokia 515 o netui ir kitiem darbam palikau smartfona.

vytas85 2014-02-11 00:48

Citata:

Pradžioje rašė woodoooo (Post 314415)
taip 32gb man neuztenka, todel kad mano tel smarkiai uzkrautas, smartfona naudoju labai intensyviai :) todel toks kurio man nereiktu krauti kasdien dar nesukurtas, sgs3 pas mane seda jau mazdaug 12val pradejus nuemus nuo pakrovejo po nakties 8val. ir siaip LG niekada nebu lyderis jokioj tecnikos srityje visur kazkur per viduri...

del 4G suklydau sorry, ir siaip geriau permokesiu 100lt ir paimsiu SGS4
beje kad batarke norm laikytu dabar pokalbiam paemiau nokia 515 o netui ir kitiem darbam palikau smartfona.

nu aisku cia kiekvienam savo,o lyginant ji su s4 ju duomenys plius minus vienodi o ant kaikuriu parametru lenkia s4.

Vendeta 2014-02-11 08:49

Jei ką domina - Motorola moto G, puikus mobilekas, asmeniškai pats naudojuosi, kiekvienas litas vertas šio modelio, duomenis kaip S3, minusas tik kamera, 5mgpix, tikrai greitas, patvarus, naujausias android os, jei domina pm :) (turiu 5vnt)

http://www.skelbiu.lt/skelbimai/moto...-18438814.html

MBLORINSER 2014-03-21 12:12

Sveiki.
Kaip jau zinot kraustausi gyvent i Lietuva ir jau pirmadieny. Klausimas ne apie telefonus, bet apie mobilaus rysio operatorius.
  1. Koky operatoriu pasirinkti?
  2. Abonimenta ar papildyma?
Iki siol naudodavausi kai gyvenau tele2 abonimentu. kai gryzdavau atostogu tele2 arba eziu.
SMS rasau minimaliai.
Kalbu neperdaugiausiai dabar telpu i 500 minuciu plana. Zmona pakalba daugiau, tai kuo daugiau minuciu tuo geriau.
Internetas kuo daugiau tuo geriau.
Taigi ka patarsit? Gal kas dirbat sioje srityje ir galit pasiulyt gera plana { viskas iskaiciuota }
Tevai naudoja Bites abonimenta daugiause reikes kalbet su teciu nes bizny kartu suksim.

ShotGun 2014-03-21 12:19

Citata:

Pradžioje rašė MBLORINSER (Post 321214)
Sveiki.
Kaip jau zinot kraustausi gyvent i Lietuva ir jau pirmadieny. Klausimas ne apie telefonus, bet apie mobilaus rysio operatorius.
  1. Koky operatoriu pasirinkti?
  2. Abonimenta ar papildyma?
Iki siol naudodavausi kai gyvenau tele2 abonimentu. kai gryzdavau atostogu tele2 arba eziu.
SMS rasau minimaliai.
Kalbu neperdaugiausiai dabar telpu i 500 minuciu plana. Zmona pakalba daugiau, tai kuo daugiau minuciu tuo geriau.
Internetas kuo daugiau tuo geriau.
Taigi ka patarsit? Gal kas dirbat sioje srityje ir galit pasiulyt gera plana { viskas iskaiciuota }
Tevai naudoja Bites abonimenta daugiause reikes kalbet su teciu nes bizny kartu suksim.

Tai cia 2014 metu operatoriu mada lietuvoje - neriboti pokalbiai ir sms 20 lt menesiui, plius pasirenki kiek GB interneto reikia ir sumoki papildomai. Realiai 30lt neturetum virsyt.

MBLORINSER 2014-03-21 12:39

tai pas mus ir yra tokie planai 70-80 euru ir neribota bet realiai tai yra 1500-2000 minuciu limitas. tiek pat ir SMS. priklausomai nuo operatoriaus.
reiks uzeit i inernetinius puslapius pasiskaitinet. kokie operatoriai dabar zaidzia lietuvoi
omnitel
bite
tele2
vodafone
ar yra dar kokiu?

Apple 2014-03-21 12:48

Vodafone nera (su bite kartu). Realiai yra 3: omnitel, bite ir tele2.

pucenas 2014-03-21 12:50

As tik uz omniteli bent jau rysys stabilus, as priestai visa laika naudojau omni, db imone perejo i bite nzn nei kiek kainuoja minutei nei kiek ten moka uz mane viska darua NO limit :) bet rysyz mieste ok, taciau isvaziavus is miesto 3G rysys dingsta ir iki elekteenu vaziuojant link vilniaus neatsiranda beveik :) po to jau gerai. o su omniu net pas tevu kaime budavo 3G :)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 03:51.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.