MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   KlaidoV W211 (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=16383)

Artunas 2018-11-13 12:32

Raminames! Visi! :taip:

pucenas 2018-11-13 12:33

Citata:

Pradžioje rašė simaso (Post 509772)
nesupratau? :)

Bajeris kolega. Sakau tuoi gausi zodziu lavina. Is temos autoriaus (bent jau taip turetu buti). Tuonpaciu ir as gausiu, kad ka as suprantu apie AMG buferi kaip kruta yra uzdeti 1 buferi ir numerius “su zateskem” baltom priristi :)

KK 2018-11-13 13:39

Ateityje bus pilnas AMG ? Ar mintis tik pasidailinti priekį ? :)

KlaidasV 2018-11-13 14:38

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 509775)
Bajeris kolega. Sakau tuoi gausi zodziu lavina. Is temos autoriaus (bent jau taip turetu buti). Tuonpaciu ir as gausiu, kad ka as suprantu apie AMG buferi kaip kruta yra uzdeti 1 buferi ir numerius “su zateskem” baltom priristi :)

Geriau patyletum nerases sudu :) tu bent zinai kiek tie ratai kainuoja kur dabar pardaviau?
as ir amg ir dar masina pilnai persidazyciau kiek jie kainuoja :) Taip, kad paaiskinsiu dar karta tau. man tas amg uzbaigimas visiskai neproblema, kada noresu tada sukrausiu as ji. neprioritetas man dabar sukrauti kuo greiciau, damusiu tada kada noresiu as tuos bamperius :)
Ir siaip ka tu dar kalbi apie skoni kazkoki ir krutuma. Vazineji su stockine masina ir aiskini man kazka. Siemet kiek pildziau anketu del dalyvavimo renginiuose tiek patekau, taip, kad manau jei cia tik man, kaip tu vadini ''kruta'' manau i renginius nebuciau patekes :)
Ir siaip va tu tai Kruutas belekaip, nusipirkes mersa dzipa ir tampo priekabas po kazkokias kudras :D :D

KlaidasV 2018-11-13 14:40

Citata:

Pradžioje rašė KK (Post 509778)
Ateityje bus pilnas AMG ? Ar mintis tik pasidailinti priekį ? :)

Pilnas bus, tik kaip minejau neskubu as su juo :)

pucenas 2018-11-13 14:54

Citata:

Pradžioje rašė KlaidasV (Post 509785)
Geriau patyletum nerases sudu :) tu bent zinai kiek tie ratai kainuoja kur dabar pardaviau?
as ir amg ir dar masina pilnai persidazyciau kiek jie kainuoja :) Taip, kad paaiskinsiu dar karta tau. man tas amg uzbaigimas visiskai neproblema, kada noresu tada sukrausiu as ji. neprioritetas man dabar sukrauti kuo greiciau, damusiu tada kada noresiu as tuos bamperius :)
Ir siaip ka tu dar kalbi apie skoni kazkoki ir krutuma. Vazineji su stockine masina ir aiskini man kazka. Siemet kiek pildziau anketu del dalyvavimo renginiuose tiek patekau, taip, kad manau jei cia tik man, kaip tu vadini ''kruta'' manau i renginius nebuciau patekes :)

O kas cia snekejo apie ratus. Zinau as apie tuos ratus daugiau nei tu galetum isivaizduoti. Todel man ir keista, kad ratai “brangus”. O masina “tep lep”. Bet tai yra mano nuomone ir nebutinai ji teisinga, o juolabiau as tau jos nepersu. Nuleisk gaza siektiek ir bus viskas gerai. Karsciuojies cia. Vaizduoji kazka labai daug ir viska ismanantis. Pasinaudok google ir pamatysi kur ir kaip turi buti pritvirtinti automobilio valstybiniai numeriai.
O apie stockine masina taip, o ka dabar. Geriau su tvarkinga stockine nei su belekokia ale jau “tiuninguota” vienas buferis ir jau AMG :)
Peace ��

KlaidasV 2018-11-13 15:11

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 509790)
O kas cia snekejo apie ratus. Zinau as apie tuos ratus daugiau nei tu galetum isivaizduoti. Todel man ir keista, kad ratai “brangus”. O masina “tep lep”. Bet tai yra mano nuomone ir nebutinai ji teisinga, o juolabiau as tau jos nepersu. Nuleisk gaza siektiek ir bus viskas gerai. Karsciuojies cia. Vaizduoji kazka labai daug ir viska ismanantis. Pasinaudok google ir pamatysi kur ir kaip turi buti pritvirtinti automobilio valstybiniai numeriai.
O apie stockine masina taip, o ka dabar. Geriau su tvarkinga stockine nei su belekokia ale jau “tiuninguota” vienas buferis ir jau AMG :)
Peace ��

Tai kam tu man zyzi apie ta numeri, jei matai, kad masina ne stock ir zysk nezyzes jie neatsiras kazkur tai kitur + kalbejau su pareigunais pazystamais, jie taip pat pasake, kad numeri galiu deti kur tik noriu svarbu kad jis butu matomas per 150metru.
O apskritai cia ne joks AMG ir jos nevadinu amg, cia yra amg style, tas pats kaip mtechas ir pan. Tiesiog atsibodo zyzimu klausytis. Pasakiau, kad bus amg pilnas tai vadinasi ir bus, o ne zyst kas antra zinute, kad tik priekis amg ir pan. Jei jus jau tokie sonturus ir supratingi, nebutu tokiu diskusiju bereikalingu. O dabar toks jausmas, kad cia daugiau pavydo, kad zmogus kazka darosi sau ir taip kaip nori, o ne pagal kaikuriuos ir kaip jie noretu, kad butu :)

Rykštė 2018-11-13 15:28

Visi suprato? Ir ša dabar! Kai norės priekinį pakeis į galinį arba uzsides kairį slenkstį. Ir išviso,vazinekit su savo kibirais,o čia raritetas!

Gadget 2018-11-13 15:35

Na konfliktiskas asmuo jis, ka darysi :) Ne veltui nuobaudu ir facebooke grupese gavo :)
Tegul daro kaip nori, juk numeris uzdengiantis intercooleri yra superine mintis :)

KlaidasV 2018-11-13 15:44

Citata:

Pradžioje rašė Gadget (Post 509798)
Na konfliktiskas asmuo jis, ka darysi :) Ne veltui nuobaudu ir facebooke grupese gavo :)
Tegul daro kaip nori, juk numeris uzdengiantis intercooleri yra superine mintis :)

Dar vienas apie cooleri :D nebekliedek, su gal 4 servizais kalbejau, nei vienas nieko cia blogo nemato :D cia ne koks dragsteris su 1000arkliu, + net taip uzdengtas manau jis daugiau gauna oro, nei per stockini bamperi :D :D

komfliktinis skaitaisi tada kai nenusileidi sudus kalbantiems zmonems :)

Gorila 2018-11-28 11:58

Kokie padangu ismatavimai buva pas tave kaip buvai uzdejes R20 ratus. Aciu ;)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 07:51.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.